Forum » PPA
[#1] Tapatalk
Czy dało by radę zintegrować forum z aplikacją Tapatalk
[#2] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #1

Chyba zbyt scustomizowane rozwiązanie mamy, trzeba by pod API ciapciaka się dostosować. Jak znam, życie to grx powie, że jest zarobiony i niewielu ludzi tego potrzebuje.
[#3] Re: Tapatalk

@Sokok, post #2

Poczekajmy co na to gra.
[#4] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #1

Pierwsze slysze ^_^
[#5] Re: Tapatalk

@Sokok, post #2

Ja tam bym korzystał.
[#6] Re: Tapatalk

@juen, post #4

*grx miało być, ta autokorekta w telefonie
To taka apka do obsługi forów. Bardzo wygodna. Nie musisz uruchamiać przeglądarki aby czytać i odpowiadać na forum.
[#7] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #6

Tapatalk by się bardzo przydał :) PPA zostało już jednym z niewielu forów które trzeba przeglądać z standardowej przeglądarki
[#8] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #1

Nie ma w planach takiej opcji.
[#9] Re: Tapatalk

@grxmrx, post #8

I taka odpowiedź mnie osobiście cieszy, ciapciak stał się dosyć "odpustową" aplikacją, w przypadku ppa wolę uruchomić Chrome'a.
[#10] Re: Tapatalk

@Sokok, post #9

Odpustową? Osobiście wolałbym tapnąć powiadomienie na pasku z Tapatalk i przeczytać odpowiedź na forum, niż otwierać klienta pocztowego, potem mejla, potem link i dopiero w przeglądarce odczytać posta.
[#11] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #10

na smartfonie ta droga jest jednak troche prostsza..
- dostaje powiadomienie, ze mam mejla ppa dot wiadomosci, i na tym powiadomieniu klikam w link
- czytam wiadomosc w naturalny sposob tak jak ja Pan Bóggrxmrx stworzyl :)

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2016 16:16:49 przez juen
[#12] Re: Tapatalk

@juen, post #11

Dokładnie. Ciapciak to wcielenie wsi, która tańczy i śpiewa.
[#13] Re: Tapatalk

@Sokok, post #12

Rozumiem. Po prostu lubicie utrudniać sobie życie
[#14] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #13

nie wszystko jest takie trudne jak sie niektorym wydaje ;)
[#15] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #13

Trzeba mieć oczy w dupie, żeby kochać ciapciaka. Kiedyś ta aplikacja była dobra, a potem nastał festyn nikomu niepotrzebnych funkcjonalności.
[#16] Re: Tapatalk

@Sokok, post #15

Cholera,to niestety dzieje sie ze wszystkim.TV,samochody,agd itp itd.Tylko jakosciowo to coraz wieksze badziewie
[#17] Re: Tapatalk

@Aniol, post #16

Wydaje mi się że temat się wyczerpał, wraz z ostatnią odpowiedzią grx'a. Reszta to g...oburza. EOT.
[#18] Re: Tapatalk

@QkiZ, post #17

Masz problem z przyjmowaniem przeciwnych twojej wizji opinii.
[#19] Re: Tapatalk

@Sokok, post #18

Masz problem z przyjmowaniem przeciwnych twojej wizji opinii


Ani on nie przyjął twojej ani ty nie przyjąłeś jego,
więc jeśli nazywasz to problemem, masz identyczny
.
[#20] Re: Tapatalk

@rePeter, post #19

Ależ absolutnie może mówić co chce, ja Marcinowi twarzy nie zamykam, ani nie nazywam jego opinii gownem.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem