Wątek zamknięty
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: [arti] moderator, janusz biznesu.
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: [arti] moderator, janusz biznesu.
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: [arti] moderator, janusz biznesu.
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: [arti] moderator, janusz biznesu.
[#35] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@lekarz_med, post #1

Przeczytałem pobieżnie poczatkowy wpis i doprawdy, nie widzę w opisanych działaniach jakichś bezeceństw. Czy może któryś z P.T. Kolegów streścić w 1. zdaniu: "o co chodzi"?

Czas stracony na pisanie maili i postów na forum jest więcej wart niż te marne 6 euro


Ja sądzę że więcej chyba na czytanie.
[#36] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@DiskDoctor, post #35

Czy może któryś z P.T. Kolegów streścić w 1. zdaniu: "o co chodzi"?
To wie chyba tylko sam autor elaboratu. Osobiście obstawiam, że chodzi o ciąg zdarzeń opisany w poście #18...
[#37] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@Krashan, post #36

Mi się wydaje że autor wątku dawno niemiał okazji do wypowiedzenia się na forum.
[#38] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@DiskDoctor, post #35

"o co chodzi"?

jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniadze.

Po prostu w tym roku arti zarobil duzo wiecej niz lekarz, odbierajac mu miejsce pracy na PPA no i mamy raban, bo teraz na waciki juz nie starczy i trza bedzie w koncu ciezko pracowac w gabinecie cafe
[#39] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@lekarz_med, post #1

Kolego lekarz_med podziwiam Cię że chciało Ci się coś tam analizować i wnikać kto co i gdzie kupiuje ile na tym zarabia i sprzedaje itp itd i zakładać do tego nowy wątek
zastanawiam się nad tym skąd Kolega wie że te np. "sloty Zorro IV do Amigi 1200" to te same sloty co na na tym amibay? skąd taka pewność? może to inne wyciągnął ze skarpety i sprzedaje szeroki uśmiech
skąd taka u Ciebie ciekawość do analiz, a tak w ogóle to dawno nie było Cię słychać na forum. witamy
napisz co chcesz osiągnąć tym wątkiem lub co chciałeś osiągnąć bo ja np nie ma pojęcia szeroki uśmiech
[#40] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@selur, post #38

Z własnego doświadczenia, szperania i kupowania na Allegro zaobserwowałem tysiące przedmiotów na sprzedaż, które widnieją na ogłoszeniu ,a nie są na stanie u sprzedającego, miliony przedmiotów sprzedawanych przez januszy jest jeszcze u chinczyka w magazynie i po 30 dniach przychodzi do Polski. Janusz ma to na sprzedaż ale jeszcze to do niego nie przyszło, podobnie jest z Arti, kupuje na innych portalach po to żeby na tym zarobić, to jest przecież normalne. Każdy próbuje zarobić na tym na czym się zna.Każdy ma na to prawo wiec wypominanie komuś ze ktoś kupił coś gdzieś w europie i później chce to sprzedać z jakimś zyskiem to jest wariactwo. Również przepisał bym MAŚĆ NA BÓL DUPY.
[#41] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@lekarz_med, post #1

Czy myslicie ze autor watku odezwie sie jeszcze tutaj?
[#42] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@BuLa, post #41

Oj, myślę, że taaaaak :)
Zbierze siły przez noc, potem potupie nogami werbalizując to tupanie słowami, poobraża kilku oponentów na wątku w sposób (jak zapewne sam będzie uważał) bardzo błyskotliwy i dosadny, przypomni że jest bardzo wykształcony i inteligentny, a na końcu się obrazi i będzie udawał, że ma wszystkich w nosie
[#43] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@Duracel, post #42

Beznadziejny ten wątek.........
[#44] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@lekarz_med, post #1

.

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2017 00:48:23 przez polutuje
[#45] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@polutuje, post #44

Widziałem
[#46] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@polutuje, post #44

ja też. Napisałeś "siusiak".
[#47] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@sordan, post #45

"O! Goła baba, goła baba... Ty weź te ręce, bo nic nie widzę nooooooo"
[#48] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@JacK_Swidnik, post #39

napisz co chcesz osiągnąć tym wątkiem lub co chciałeś osiągnąć bo ja np nie ma pojęcia


Koledze lekarzowi chodzi o "g ó w n o burze". Jak się okazało, Arti dał większego czadu w tej branży i lekarz zachował się jak dziecko w piaskownicy.
A lekarza nikt nie lubi, bo obraża on ludzi i wyzywa od biedaków oraz frajerów. Politycznie to także ukryty postkomuch w szatach biznesmenika, bez wartości i tradycji.
[#49] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@Andrzej Drozd, post #48

Już koniec? Tak po prostu? Jestem zawiedziony :( Nawet piwa nie dopiłem do końca. :P
A taki fajny wątek się zapowiadał.
[#50] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@Sosabowski, post #49

Sprzedaj Artiemu za 1 zł kartę turbo, on sprzeda dalej za 2zł, będzie 100% przebitki i temat ruszy z kopyta.
[#51] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@KM, post #50

Głosuję za przedłużenie kadencji artiego na kolejne 2.5 roku

[[niby demokracja, ale kto się przeciwstawi i narazi za głos sprzeciwu?]]

OK

p.s. a tak w ogóle to co ten wątek jeszcze tu robi? pomysł

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2017 19:47:19 przez zmiennik
[#52] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@zmiennik, post #51

Temat powróci zapewne.

Ja po prostu sądzę, że lekarz_med udał się na konsultacje do jakiegoś starszego stopniem wyjadacza: dr n. med.
[#53] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@DiskDoctor, post #52

a moze niech razem zalaza firme "cud"szeroki uśmiech
[#54] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@Sosabowski, post #49

Amiga z FPGA to nie Amiga a jej zwolennicy to zdrajcy rasy!
Precz z FPGA!
[#55] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@lekarz_med, post #1

Skarbówka powiadomiona? Prokuratura? Dziennik Łódzki?
[#56] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@JacK_Swidnik, post #39

Kolego lekarz_med podziwiam Cię że chciało Ci się coś tam analizować i wnikać kto co i gdzie....

To właśnie powinien robić lekarz. Podziwiaj dalej OK
Jak kiedyś zacznę swoje sprzęty sprzedawać to mam nadzieję,
że lekarz zajmie się moją sprawą z podobnym zaangażowaniem
że nie traktuje moderacji lepiej niż zwykłego użytkownika



Ostatnia aktualizacja: 10.03.2017 15:59:13 przez Vato
[#57] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@Valwit, post #55

Donosil do skarbowki wilk razy kilka, doniosa i na wilka
[#58] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@retronav, post #21

Chociaż jedna osoba zrozumiała o co w tym chodzi.
Wątek ujawnił podwójne standardy.
Tylko tyle i aż tyle.
[#59] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@Aniol, post #16

Chyba chodzi o to, ze na Lek. Med ludzie psy wieszali za poparcie handlu, a tu...


Lekarz pisze o podw. standardach, więc zapytowywuje czy w tej dyskusji biorą te same osoby co wtedy? Bo ja chyba za młody stażem jestem...
[#60] Re: [arti] moderator, janusz biznesu.

@tbone, post #59

Od 10 lat sa to te same osoby, plus nowe, ktore przybyly miedzyczasie z odsiecza
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem