kategoria: C++
[#31] Re: MorphOS, SDK, Scribble i problem :(

@KM, post #30

I tak będziesz testować na maszynie z MOS-em więc to bedzie na około jednak...
[#32] Re: MorphOS, SDK, Scribble i problem :(

@MDW, post #17

Kwestia przyzwyczajenia ? .. ja tam używałem od zawsze GoldEd/CubicIDE - bo jest bardzo poręczny - no może nie na dziś.. ale kiedyś tak było.
Żal, że autor nic z tym nie robi.. i nie daje innym nic zrobić (skończyć)..
[#33] Re: MorphOS, SDK, Scribble i problem :(

@KM, post #30

Ja używałem do generowania kodu dla AROS-a i OS4. Robi i działa. Ale sam program taki "se" jest...
Dużo fajniejszy jest code::blocks, ale tam nie ma bezpośredniego wsparcia dla AmigaOS - niemniej da się zrobić (sprawdziłem empirycznie).
[#34] Re: MorphOS, SDK, Scribble i problem :(

@MaaG^dA, post #33

Ja używałem do generowania kodu dla AROS-a i OS4. Robi i działa.

No to dla MorphOS-a też powinno być dobrze.
Dużo fajniejszy jest code::blocks, ale tam nie ma bezpośredniego wsparcia dla AmigaOS - niemniej da się zrobić (sprawdziłem empirycznie).

A nie masz potrzeby napisania jakiegoś artka jak sobie cross compiler ustawić i używać C:B programując pod Windą/Linuksem dla MorphOS-a?
[#35] Re: MorphOS, SDK, Scribble i problem :(

@KM, post #34

Potrzeba to jedno.. a zupełny brak czasu na amigowanie to niestety szara rzeczywistkość. Ale w sumie artek z tego można by zrobić.. kiedyś.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem