[#91] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #89

Muzyka z tego dema kojarzy mi się od razu z Prodigy Out Of Space.
Bardzo dużo muzyczek ma od nich sample z początku lat '90.
[#92] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@BULI, post #78

Jest jeszcze małe intro 64k - HSDV -Damones.
Działa tylko pod OCS/ECS. Mogłoby być trochę dłuższe.
[#93] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #92

interko oki, muza trochę smęci ;)
Ogólnie jestem zbudowany - mimo porównania z c64 które stawia ami w kiepskiej pozycji i średniego poziomu produkcji - jest progress.
DS 2013:
dema aga - 1
dema ocs - 1
intra 64 - 2
gfx - 6

DS 2014:
dema aga - 2
dema ocs - 5
intra 64 - 5
gfx - 8

jeśli czegoś nie pomyliłem ;)
[#94] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@jokov, post #93

Ilościowo spoko, tylko żadne nie zapadło mi w pamięć ... trzeba poczekać na Revision i w międzyczasie odpalać prodki na C64 :) ważne że na mojej partycji scenowej katalog 2014 powoli się zapełnia ..
[#95] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@slay, post #90

Jest na scenie (choć spotkałem takich tylko na C64) pewna grupa "ultrasów", którzy wszystko robią na swoim sprzęcie, nawet bez użycia emulatorów, ale dla mnie to już nieco graniczy z fanatyzmem i masochizmem

Bez względu na ocenę, wielki szacun dla NICH OK
[#96] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@twardy, post #94

No niestety, żadna produkcja z Datastorm 2014 nie zapisze się wielkimi głoskami w historii Amigi. Cieszy natomiast to, że ukazuje się coraz więcej produkcji na A500. To chyba najlepsza droga na rozruszanie amigowej demosceny.
[#97] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@at0m, post #96

Datastorm 2014, to było ostatnie party i już nigdy więcej nie będzie?
[#98] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@at0m, post #96

IMO to jedyna droga.
Jak ktoś chce pisać dema na 060/MOS, proszę bardzo droga wolna, ale większy szacunek Retro Braci wzbudzi zrobienie czegoś unikalnego na OCS/ECS z 1MB RAMu. popatrzcie na C64 tam się da!. a na Amidze się nie da wymyśleć nowych rzeczy?
[#99] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@tredx, post #98

Pewnie się da, jest dużo wolnego miejsca na scenie, także czekamy na produkcję od Ciebie. Daj znać na jakim party wystawisz, to ja spróbuję podjąć wyzwanie i zrobić też coś od siebie (w razie czego moja produkcja będzie kontrastem dla dobrej Twojej). Nie piszę tego złośliwe, ale narzekających na stan jest tutaj całe mnóstwo, więc zamiast narzekać weźmy się w garść.
[#100] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@jokov, post #93

A Ty Jokov na forum to siedzisz, ale na maile to nie odpowiadasz. Niefajnie.
[#101] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #92

Sir_Lucas:
Też właśnie znalazłem. Bardzo mi się podoba.
[#102] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #100

sprawdź na jaki adres wysyłałeś, jedną kszynkę mam zablokowaną
masz też mój tel. ;)
[#103] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #101

Bardzo fajne demko Vertigo - Y-Crew
oraz intro Solve et coagula - Moods Plateau.
[#104] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #103

Było jeszcze jedno fajne demko wczoraj, cube cośtam, na pouecie go jeszcze nie ma. Tak czy inaczej - produkcje w tym roku mocne, zajeżdżę nimi swoje Amigi jak wrócę ze świąt ;)
[#105] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@teh_KaiN, post #104

Tak, bardzo dobre 4k intro grupy Dekadence.
[#106] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #105

[#107] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #106

Ta 4 kilówka na A500 wymiata, oby więcej takich ... po co komu AGA ;) Jay Miner byłby dumny!



Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 09:26:12 przez at0m
[#108] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@at0m, post #107

Złe nie jest, 5/10 pomysł Ale z tym wymiataniem, to z deka przesada szeroki uśmiech
[#109] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@parallax, post #108

Jak na ocs i 4 kb to owszem wymiata. Szkoda tylko ze na A1000 z 0,5 mega nie poszlo.
[#110] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@twardy, post #109

było to moje 1wsze obejrzane demo na mojej wiernej prawdziwej a500 (dopiero się uczę amigowego systemu i troche musiałem się pobawić z winuae by goła amiga z 1mb ramu i wb1.3 to przeniosła gdzie trzeba te pliki z lha na adf i potem na dyskietke z wb).
Widząc już potężne rzeczy na youtube jakie ludzie robili miałem początkowo mieszane uczucia, jednak faktycznie trzeba na to patrzeć pod kątem dem 4kb i jak na taką wartość w kb to faktycznie bardzo dobre demo.
[#111] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@jogg, post #110

No to gratulacje za udane uruchomienie na True Hardware :) A500 z 1 MB sîuűy mi dzielnie do ogladania amigowej klasyki.
[#112] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@jogg, post #110

4 KB to bardzo mało (wiadomo) i z jednej strony trochę tej grafiki tam dali jak na taki sprzęt, ale byli tacy, co wyciskali więcej w lepszy sposób, dlatego dla mnie nie wymiata

=4k&platform[]=Amiga+OCS%2FECS&page=1]http://www.pouet.net/prodlist.php?type[]=4k&platform[]=Amiga+OCS%2FECS&page=1

jogg: także gratuluję OK
[#113] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@parallax, post #112

4 KB to bardzo mało (wiadomo) i z jednej strony trochę tej grafiki tam dali jak na taki sprzęt, ale byli tacy, co wyciskali więcej w lepszy sposób, dlatego dla mnie nie wymiata


Jak zwykle piszesz głupoty, o których nie masz pojęcia.

Czego ma niby dowodzić ta zalinkowana lista produkcji?

Pokaż mi przynajmniej 5 lepszych od "Cubescapes" czterokilowych interek na Amigę 500 jakie kiedykolwiek powstały.

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 22:21:46 przez slay
[#114] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #103

Sir_Lucas:

At de mołment jestem za *H*ranicą, ale widzę, że intro A500 pokonało TRZY intra A1200 i sam już ten fakt jest racjonalnym usprawiedliwieniem otworzenia szóstego Gambrinusa tudej.

Dzięki za informacje - wszystko budiet' przeglądane!!! (Na razie na YouTube, mea culpa. Jutro wracam do PL, do sprzęęęęęęęęęęęęętu!!! ;) ).
[#115] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #114

Koniecznie obadaj intro 4KB Dekadence :)
[#116] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #115

Dla mnie to interko rządzi: http://www.youtube.com/watch?v=bVHZuFzhmZ8
Ja bym głosował na nie na pierwsze miejsce. Świetny design!
[#117] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #115

[#118] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #117

I kolejne dwie małe produkcje :)

Bad Cop - oobc
Nullbyte - piru
[#119] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@Sir_Lucas, post #117

greetz-tro - Lamers


Fajnie, że chociaż tu ktoś zauważył pojawienie się tego Dentra. To pierwsza produkcja lamersów na Amigę od 14 lat. Szkoda, że dziś tak mało ludzi interesuje się demosceną. Niedługo nie dość, że samemu trzeba będzie sobie demko napisać, to jeszcze samemu trzeba je będzie oglądać.
[#120] Re: Kolejne NOWE DEMO NA Amigę 500.

@at0m, post #119

To jacyś Atarowcy bo zamiast A w słowie garaż jest logo Atari.

Ja z koleżankami Amiga , ty z kolegami Atari

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2014 14:59:26 przez amizet
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem