kategoria:
[#1] The last solider
Witam, mam takie pytanie jak w tej grze wlaczyc ręke w celu np wyłączenia instalacji elektr. badz tez jak wybrac znalezione akcesoria?? Domyslnie jest ustawiony kalasznikow i probowalem juz wszystkich kalwiszy dostepnych na klawiaturze i nie moge do tego dojsc jak to zrobic. Prosze o pomoc osoby znajace temat ?? Z gory wszsytkim dziekuje

Pozdrawiam
[#2] Re: The last solider

@solarstone54, post #1

Nikt naprawde nie grał w last solider na emulatorze ??? soryy za offtopic.....
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: The last solider
[#4] Re: The last solider

@solarstone54, post #2

Dziwisz się, że nie dostałeś odpowiedzi a dopiero teraz zaznaczasz, że chodziło Ci o grę pod emulatorem. Po pierwsze - nie ten dział forum. Po drugie - działa Ci w ogóle klawiatura w grach pod emulatorem? Czy na przykład przycisk "M" wyłącza muzykę jak grasz we wspomnianą grę?
[#5] Re: The last solider

@recedent, post #4

Sorry faktycznie nie zaznaczylem nigdzie wczesniej ze chodzi o emulacje tej gry. Tak dziala mi klawiatura, moge wylaczac muzyke, tak samo moge chodzic i zabijac wrogow. Tylko nie wiem jak zrobic aby uaktywnila sie dłoń w celu odlaczenia w/w prądu czy tez jak wybrac zebrane narzędzia ?? jesli ktos by wiedzial bylbym wdzieczny??
[#6] Re: The last solider

@solarstone54, post #5

Jak masz ustawione ruchy bohatera? Bo jeśli na kursorach to tu może być problem.


Benedykt Dziubałtowski
[#7] Re: The last solider

@Benedykt Dziubałtowski, post #6

tak mam ustawione na strzałkach (layout b), lecz gdy zmienie na layout 'a' lub 'c' to nadal pod zadnym klawiszem mi to nie dziala
[#8] Re: The last solider

@solarstone54, post #7

Napisze maila do autora może się zgodzi udostępnić instrukcję.


Benedykt Dziubałtowski
[#9] Re: The last solider

@Benedykt Dziubałtowski, post #8

z gory dziekuje jesli uda Ci sie ja zdobyc.
[#10] Re: The last solider

@solarstone54, post #9

juz doszlem do tego jak to zrobic ale pojawil sie kolejny problem, nie znam kodu do reaktorow jesli ktos by znal bylbym wdzieczny ???
[#11] Re: The last solider

@solarstone54, post #10

Ja niestety nie pomogę, O kody z reaktorów prosiłem autora już kilka razy. Na tym się jednak kończyło.


Benedykt Dziubałtowski
[#12] Re: The last solider

@Benedykt Dziubałtowski, post #11

wlasnie widze ze jest z tym duzy problem, bo przewertowalem calego neta i znalazlem tylko zapytania o kody ale zadnej odpowiedzi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem