kategoria: Szukam gry
[#31] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@AdamZeku, post #26

Ten "Złoty Medalion" wyglada calkiem przyzwoicie jak an A600 ..na tle reszty polskich produkcji
dzieki za przypomnienie zreszta ty chyba jestes Masta od Polskich gier :) taki Skoczny Jacus :-]

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2012 09:20:46 przez HOŁDYS
[#32] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@HOŁDYS, post #31

hehe Skoczny"Ada$"..
[#33] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@Shoonay, post #1

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4519607

Tu są 3 gierki których nam brakuje.

Tylko ta cena...
[#34] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@Hubez, post #33

tylko jedną brakującą widzę, natomiast cena, fakt andziaaa długooo pozostanie właścicielem tej "POSZUKIWANA PRZEZ KOLEKCJONERÓW, ALE I OSÓB KTÓRE ARCHIWIZUJĄ GRY PRZED ZAPOMNIENIEM" dyskietki..
[#35] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@TomcioPaluszek, post #16

Ma ktoś może "Koło Fortuny" z tego postu i mógłby się podzielić?
[#36] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@rygar997, post #35

Miałem kiedyś koło fortuny jeszcze z odsłaniającą litery Panią Magdą ale mnie wiem czy uda się ją odzyskać z VHS. Gdy próbowałem z innymi grami to już się niestety nie udało.

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2023 20:15:22 przez Rafał A-3000
[#37] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@Rafał A-3000, post #36

Czy to może ta wersja?
https://cdn.mobygames.com/screenshots/16572730-koo-fortuny-amiga-well-done-sir.png
[#38] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@rygar997, post #37

Mam tę właśnie wersję i jeszcze jedną, pt. "Fortuna".
[#39] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@rygar997, post #37

Ekran podobny tylko nie pamiętam czy P. Magda stała z boku cały czas, czy była widoczna tylko przy odsłanianiu liter. Grałem w nią tylko kilka razy dziesiątki lat temu.
[#40] Re: Polskie gry które warto ocalić od niebytu i zachować dla potomnych w zestawie TOSEC

@Rafał A-3000, post #36

"A teraz Magda odsłoni cztery litery"

" Magda, pokaż panu w samochodzie" :)

Rzekł Wojciech Pijanowski.... raz nawet pijany na wizji :)
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem