kategoria: WHDLoad
[#1] TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?
Hej,
Czy ktoś się orientuje, czy nadal jest szansa na tańszy WHDLoad w przypadku zebrania grupy? Popytałbym znajomych, może coś by się udało zebrać...
[#2] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@McGoof, post #1

a czy 80 zl to az tak drogo ?
[#3] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Blendor, post #2

Madman kiedyś załatwiał chyba za 40zl.
[#4] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Hubez, post #3

Jak jest mozliwosc taniej to dlaczego nie :)
Ja też jestem chętny jak będzie pospolite ruszenie, jeśli nie to kupuje samemu :)
[#5] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@McGoof, post #1

To nie jest dużo przecież. Odmów sobie kilka piw i jak znalazł będziesz miau na WHDLoad OK
[#6] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@parallax, post #5

najlatwiej napisz maila do berta po niemiecku lub po angielksu popros ladnie o jego nr konta niech ci przesle dane i kwote do wysylki i proste wysylasz mu siano przez intleigo albo idziesz do pko czy swojego banku i sprawa alatwiona mi wyszlo cos lekko ponad 80 zl 3 dni pisz do berta czy pieniazki ma na koncie , bert ci odpisze za 3 -4 godziny ze sa all ok i ze juz maasz na mailu ! KEY ale pamietaj wyslij mu karte wypelniona rjetracyjna txt
[#7] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Blendor, post #6

Ja kupiłem przez paypal - key miałem jeszcze tego samego dnia. Szybko i bezboleśnie. Co do 80 zł - ludzie nie róbcie sobie jaj - kupujecie graty do kompa za kilka stów, czasami tysiące a będziecie dziadować za 40 ? Gdyby to było 800 i 400 to rozumiem. Ehh
[#8] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@posylus, post #7

dokladnie !! pieknie powiedziane
[#9] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Blendor, post #8

Polska to bogaty kraj, ludzie tyle pieniędzy mają. Pięknie, pięknie.
[#10] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@nikodem, post #9

nikodem zauwaz ze popsylus cala prawdze powiedzial
idioci na allegro kupuja amigi 1200 i 600 za 500 zl z dopiskiem nie wiadomo czy sprawna
a zaluja czlowiekowi 80 zl za program ktory sam napisal
[#11] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Blendor, post #10

Idioci, dobrze powiedziane. Normalni, inteligentni ludzie starają się szukać wszędzie gdzie się da oszczędności.
[#12] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Blendor, post #10

Ktoś kto pierwszy kontakt z komputerami miał dwadzieścia czy trzydzieści lat temu jest przyzwyczajony że za sprzęt się płaci a oprogramowanie kopiuje, ewentualnie płacąc jakieś grosze za usługę czyli kopiowanie i od tego naprawdę trudno się odzwyczaić w świecie w którym z internetu w krótkim czasie ściągniesz co chcesz, najnowszego windowsa, starą gierkę na Ami, teledysk, płytę czy film.

Co do wydawania 500zł na Amigę to weź pod uwagę że pośpiech i niewiedza musi kosztować, zamiast zorientować się w cenach, poobserwować rynek jakiś zapaleniec daje tyle ile chce sprzedający ale pamiętaj on nie kupuje Amigi, on kupuje chęć powrotu do czasów kiedy był młody, piękny i bez zobowiązań.


Pozdrawiam
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?
[#14] Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?

@RadoslawF, post #12

Jak widzę w którym kierunku idzie znowu ten wątek to szybko z niego uciekam wycofując swoją deklarację chęci uczestnictwa w zbiorowym (tańszym) zakupie WHDLoad.
Kupię sobie w normalnej cenie.
Jeśli ktoś znowu ma mi zaglądać do portfela i analizować co kupuję/nie kupuję i za jaką kwotę i do tego wyzywać mnie od idiotów... to ja dziękuję....
Dlaczego każdy wątek ma się tu na tym forum w ten sposób przeradzać? No ja się pytam? Faktycznie to dla kogoś taki problem, że ktoś chce zaoszczędzić? A do tego niech się wypowie (przez ewentualną zgodę na tańszą sprzedaż lub nie) rzeczony autor programu. Jeśli dla niego sprzedaż hurtowa 20 licencji w cenie 40 zł byłaby opłacalna to dlaczego ktoś z zewnątrz miałby to oceniać????
[#15] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@RadoslawF, post #12

W każdym razie - wracając do tematu - po prostu miałem nadzieję zebrać jakąś grupę, która będzie chętna do zakupu. Nie żałuję pieniędzy tak bardzo, bo zawsze mam jakąś pulę przeznaczoną na takie rozrywki i aktualnie jeszcze jej nie wykorzystałem :) Ot, po prostu miałem nadzieję że wilk będzie syty i owca cała - 5-10 osób po 60zł daje 300-600zł, na PPA wzrasta liczba zadowolonych użytkowników WHDLoad, a pojedyncze, niezorganizowane po 80 przyniosą na pewno mniej zysku :P

A mam jeszcze jedno pytanie - jak to jest z Kickami 3.1? Próbowałem odpalać jakieś gry pod AGA-tę i niestety nic z tego... Mam kicka 3.0... Tylko czy kupienie romka zagwarantuje mi poprawne działanie? Naczytałem się, że nawet grab na żywo nie daje 100% pewności w wypadku romu z A1200 do współpracy z WHDLoad :( A druga sprawa - skąd taki ROM dorwać? Na AlleDrogo ktoś sprzedaje po 30-parę złociszy, ale strzelam, że to nie do końca legalne... Więc nie chciałbym ryzykować, że np. nie zadziała po zgrabowaniu.
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: TAńszy WHDLoad - nadal możliwe?
[#17] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@McGoof, post #15

Jesli znajdzie sie organizator, który wszystko załatwi, a ja tylko przeleje pieniądze to pisze sie na jeden kluczyk. Samemu organizować takie przedsięwzięcie niestety nie mam czasu.
[#18] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@sordan, post #17

Dobra, ilu jest chetnych, odliczyc sie prosze. Dzis napisze do Berta.
[#19] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #18

Jak wyżej panie organizatorze. Jestem chętny na jeden egzemplarz.
[#20] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@sordan, post #19

Póki co trzy osoby ze mną :) Czekamy na więcej!!
[#21] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@McGoof, post #20

Jeden dla mnie.
[#22] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #18

Wchodze :) Niech będzie ze jestem skapy :)
[#23] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@km-l, post #21

zycze powodzenia arti z tego co pisalem z bertem licencji grupowych taniej juz nie robi
[#24] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #18

Jestem chętny na klucz do whdload.


Benedykt Dziubałtowski
[#25] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Benedykt Dziubałtowski, post #24

Ok, narazie widze 6 osob, tak? Do 18:00 czekam na liste i bede pisal.
1. Benedykt
2. km-l
3. McGoofsordan
4. Sordan
5. WojT_GL
6. ja

@Blendor
A tam nie robi... kwestia dogadania się


Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 12:44:34 przez _arti
[#26] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #25

6 osób :D Zmiksowałeś mnie z Sordanem.
[#27] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #25

Nie wiedziałem, że kupuje na pół z kolega McGoof

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 12:43:00 przez sordan
[#28] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@sordan, post #27

Poprawione. Mysle, ze jak lista dobije do 10-12 to bedzie fajnie.
[#29] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #28

Poprawiles tak, że teraz kupuje półtora klucza ;p
[#30] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@sordan, post #29

Ee? To ja juz nic nie rozumiem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem