[#511] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Sir_Lucas, post #510

Off! Super! Miałem trochę problemów ze zwiechami :)
[#512] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Sir_Lucas, post #510

Może i poprawki są, ale bez dodatkowej modyfikacji s-s (add36k) , gra nie uruchomi się na standardowej A600. Mozliwe że na A500+ też. (brak pamięci)
[#513] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Norbert, post #512

Norbert, a możesz zgłosić to autorowi gry? Myślę, że warto.
[#514] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #511

プロジェクト:パープル / Projekt: Lila (german, Lila is pronounced like Leela in futurama and it means: "project: purple")

sznureczek
The game will be released physically printed on CDROM and will work on PC/MAC, Amiga (68020, 2MB RAM, and 68030 as extended version) and indieGO!).
The normal retail price will be 29,90€

ps. W razie pytań, grafika nie jest moja. Po prostu to znalazłem.

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 14:45:40 przez Koyot1222
[#515] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #514

Fajnie ale 30€ za platformowke?
To Dune 3 ile bedzie kosztowac 130 ?
[#516] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #515

No chłopaki się nie szczypią z ceną.
Ale jak zamówisz razem z Indiego to zaoszczędzisz 5ojro papierków. I płyta pójdzie na Cd32.
Ale z drugiej strony... będę obserwował temat.

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 14:55:27 przez Koyot1222
[#517] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #515

30 Euro za grę na niszowa platforme to nie jest cos zaporowego. Zresztą, średnia wieku "amigowcow" jest na tyle wysoka, że nikt nie powinien płakać nad taką kwota. Lepiej płacić (i kupowac) soft niż watpliwe użyteczny HW.
[#518] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michalmarek77, post #517

No, na razie nie widać wiele, a ciekaw jestem.

...tam jest napisane, że to "Amiworx" robi.
To nie ten sam słynny amiten?
Sporo tych projektów na 2016 ma.

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 15:04:48 przez Koyot1222
[#519] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #515

post do usunięcia

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 15:04:05 przez Koyot1222
[#520] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #518

Może i niewiele widać ALE jeśli ten miks Mega Mana z Einhander wyjdzie choćby na 10% tego co taka kombinacja zapowiada to te 30 Euro będzie darmochą :)
Fenomenalnie zapowiadają się niemieckojęzyczne sample w grze! Zalatuje japońszczyzną na kilometr! Swoją drogą nikt tak bardzo jak Niemcy nie potrafi sobie z przenosinami ichniego perfekcjonizmu do europejskich gier. Mam nadzieję, że to będzie pokłosie Factor 5 i legenda "niemieckiego kodowania" znowu odżyje :P
Wiem, może i płonne nadzieje, ale wszystko co choćby minimalnie ma zamiar wzorować się na Einhander zasługuje na sukces i morze pieniędzy :P
[#521] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #518

"Amiworx" to niestety Viddi... ale jest cien szansy, ze on tego nie "tworzy" tylko dostarcza muzyke,bo jesli sie myle, to bedzie to kolejny bakbongniot.
[#522] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #521

ja tu widze kolejnego gniota. co robi viddi aka amiworx wszyscy wiemy. megaman/einhander w polaczaniu z bakbonem oznacza jedno. megakrap. czerwona kartka
[#523] Re: Zapowiedzi nowych gier

@aszu, post #522

projekt tworzy Ares Computer i Viddi
pytanie co to Ares Computer? Ktos widzial, slyszal?
[#524] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #523

link
Ours team biography shortened to the project relevant bits:
2009 ARES Computer provides AROS compatible PC's
2010 AROS Broadway
2010 AMC the Amiga media Center
2012 AEROS for PC
2012 Broadway X for Efika MX
2012 Starting development of indieGO! console and App Store
2013 AEROS for Raspberry Pi
2014 indieGO! Appstore and AEROS Plus
2014 Starting development of AmiCloud
2015 AEROS Premium for Pi with execution of x86 binaries, Broadway 1.0 preview, VAN a vector based lossless video format ...
to be continued....


Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 21:48:45 przez juen
[#525] Re: Zapowiedzi nowych gier

@juen, post #524

I rozumiem, ze Agrest Computer zakoduja gre na amige?
Oj bedzie sie dzialo...
[#526] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #523

tak. gosc produkuje komputery z aroesm - raczej nic wspolnego z tworzeniem gier - http://www.ares-shop.de/
[#527] Re: Zapowiedzi nowych gier

@aszu, post #526

Aha czyli pianista i skladacz komputerow PC, napisza nam platformowke.
No no.. zatem szykuje sie hit sezonu
[#528] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #515

A ma być dune 3?
[#529] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #528

Tak, Amiten i 12 hiszpanskich braci Ninja ja napisze czarodziej
[#530] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #528

...
Przecież kontynuacje są dostępne od wieków...


Kupcie sobie PC za 5zł z demobilu i zagrajcie w końcu.
[#531] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #527

Nie obrażałbym pianistów, bo każdy nawet średni muzyk ma automatycznie dar do programowania. Za zmysł muzyczny oraz analityczne rozumowanie odpowiada ta sama część mózgu. Jak ktoś uczył się gry na instrumencie przez lata, łatwiej przyswoi wiedzę programistyczną. Oczywiście zdarzą się wyjątki od reguły.
[#532] Re: Zapowiedzi nowych gier

@flops, post #531

szkoda, ze w druga strone to nie dziala ;)
[#533] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michalmarek77, post #530

tak mam dune 2000 BOX i Emperor: Battle for Dune BOX

no ale na amige by się przydała 3



Ostatnia aktualizacja: 20.01.2016 17:15:47 przez Dorian3d
[#534] Re: Zapowiedzi nowych gier

@flops, post #531

"bo każdy nawet średni muzyk ma automatycznie dar do programowania"

Nie wiem skad wziales te rewelacje ale ja o czyms takim nigdy nie slyszalem i kompletnie nie zgadzam sie z taka teoria nawet gdybym o niej uslyszal.
Programowanie, to zupelnie inna dzialka niz muzykowanie czy piksel art.
Owszem zdarza sie, ze programista jest grafikiem i muzykiem jednoczesnie ale to sa jakies niesamowicie rzadkie przypadki i przewaznie w ktorejs dziedzinie taka osoba jest po prostu slaba. nie...
[#535] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #534

Slabo slyszales. Sporo muzykow bylo programistami, albo programistow muzykami, zalezy od spojrzenia. Najbardziej znani to Jochen Hippel, Holger Gehrmann, David Whittaker, Chris Hueslbeck, Reinier van Vliet, Martin Walker, Ronald Pieket Weeserik itd
[#536] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #535

Chopin, Bach, Mozart i Wagner nie byli programistami, więc teoria upada
[#537] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #536

Bo oni mieli konsole. Gdyby mieli Zet Iksa, Ce Sześćdziesiąt Cztery albo chociaż Atari, to by programowari, znaczy programowali OK
[#538] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Don_Adan, post #535

To w sumie ile gier napisala ta armia muzykow?
[#539] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #538

Programista nie musi pisac gier, moze pisac programy uzytkowe np. muzyczne, czy tez dema albo tylko wlasna procedure odgrywajaca muzyke. Ale Jochen Hippel portowal pierwsze gry Thalionu z Atari ST na Amige, np. Warp czy Monster Business, Holger Gehrmann kodowal prawie kazda gre reLine, np. Biing czy Dyter-07, Ronald Pieket Weeserik kodowal Rodland czy Ninja Warriors. Wiecej tytulow sobie sam poszukaj.
[#540] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #538

Jest jeszcze coś takiego jak chęć. Muzyk jest twórczy bo pomysł pojawia się w głowie a nie opiera się na wzroku tak jak programista. Grafik natomiast opiera się na wzroku. Między muzykiem a programistą jest jakaś wspólna cecha . Beethoven podobno głuchy tworzył muzykę i operę bo muzykę miał w głowie nie w uszach. ślepy nic nie narysuje , zresztą nie znam takiego w historii ludzkości który by coś namalował.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem