[#31] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Duracel, post #27

lzx? Co to za format?


Lepszy od LHA, nie wiem co robiłeś na Amidze, że się z nim nie spotkałeś :)
[#32] Re: Zapowiedzi nowych gier

@kjb666, post #31

KOlejna zapowiedź. Snaky:
https://www.youtube.com/watch?v=SLMwjYXAr78

http://eab.abime.net/showthread.php?t=68360


Ostatnia aktualizacja: 30.03.2013 20:52:52 przez mailman
[#33] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #32

Ups przepraszam, źle mi się link wkleił, poproszę moderatora o poprawienie, bo nie mam już możliwości edycji.
[#34] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Grupa Amiboing pracuje nad nowym tytułem - strzelaniną, która na obecną chwilę będzie mieć tytuł "M.A.C.E.". W serwisie Youtube można obejrzeć film.
[#35] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #26

jaką ilość??..

komentarze krytyki, które nic nie wnoszą.. każdy musi rozpocząć od "0", nawet je kilka razy powtórzyć.. wskazówki, wytyczne, pomoc by się przydała, a nie "biadolenie"..
[#36] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #34

Prezentuje sie nie najgorzej, jednak pod wzgledem dynamiki to ta gra chyba robiona jest dla geriatryków :)
Dla pseudo /neo/ amig nikt nie tworzy ladniejszych gier niz AmiBoing.
[#37] Re: Zapowiedzi nowych gier

@AdamZeku, post #35

Podpisuję się pod tym. Amigowym twórcom przydałyby się jakieś praktyczne wskazówki, rady, wytyczne odnośnie tego jak coś się robi dobrze a nie źle. W kółko pisanie: to źle, tamto źle nic nie wnosi i nie jest konstruktywne.
[#38] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Hextreme-Attic, post #37

Przyklask lub brak komentarza konstruktywnym też by nie był, więc źle to ująłeś :)
[#39] Re: Zapowiedzi nowych gier

@AdamZeku, post #35

Gloszenie calemu swiatu, ze oto nadchodzi kolejne amigowe "zero" tez nie jest dobrym pomyslem.
[#40] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #39

masz rację, więc może o tym nie piszmy..!!

zawsze możne przez następne 750 lat w superfrog'a grać..

a Wy śmieszni/żałośni "pisarze" gier, walcie się!!

Powinno się zakazać AMOSa.. a ludzi z nich korzystających trzeba zamknąć.. do czasu aż im kondensatory spuchnął..

nie pracowałeś czasem wcześniej (80-90's) w Commodore??
[#41] Re: Zapowiedzi nowych gier

@AdamZeku, post #40

Szczerze, to wole zagrac w Superfroga po raz tysieczny, niz raz w takie cos jak "Tales of Gorluth ".
Kiedy patrze jak slamazarny rycerzyk wystrzeliwuje z rozporka mieczyk, ktory leci w bok a skierowany jest ostrzem w gore, to mam metlik w glowie...

Druga produkcja jeszcze lepsza. Niezbyt dobrze zeskanowane z komiksu rysunki, z jakimis podpisami w stylu:
You are in the room. You can..
1. open the door
2. close the door
3. exit the game
I tak ma wygladac "powrot do korzeni"? Raczej do epoki kamienia lupanego.


Albo to PASKUDZTWO !!!
Wyglada jak najgorsze koszmary mlodego amigowca a obrazu rozpaczy dopelniaja te pelzajace pokraki wydobywajace z siebie obrzydliwe ryki.


Te gry to po prostu hanba i wstyd !
[#42] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #41

Jesli kogos to w ogole jeszcze interesuje, to mamy kolejny badziew w produkcji na klasyka,
ponoc to bedzie RPG klik ;)
[#43] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #42

Masz talent do znajdowania perelek. :P
[#44] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #42

Gdyby nie to, że te drzewa zasłaniają, to las można by zobaczyć.
Kurcze, jak ja lubię grzyby zbierać OK

Na tle tego wszystkiego, ten M.A.C.E. wygląda na naprawdę fajny hicior z 5 lig wyżej.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2013 08:22:48 przez Duracel
[#45] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #42

To chyba będzie raczej port tej gry : KLIK :)
[#46] Re: Zapowiedzi nowych gier

@gorzyga, post #45

Przypomniał mi się stary dobry Stealth na małe Atari. To była jedna z lepszych gier na ten komputer. Prosta grafika, ale fajnie rozwiązana no i wciągające, bo człowiek strzelał a wieża się zwiększała... a na końcu trzeba było ją rozwalić.
[#47] Re: Zapowiedzi nowych gier

@gorzyga, post #45

"To chyba będzie raczej port tej gry"
oby nie he he

A tutaj mamy zapowiedz (z 2012) czegos, co przypomina gre. W zasadzie nie ma zadnej grafiki procz kwadracikow i kolek, ale z technicznego punktu widzenia to najbardziej zaawansowany projekt na tle innych i byc moze cos sie z tego urodzi.
[#48] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #47

Ciekawe po co ludzie zamieszczają w sieci filmiki o tego rodzaju dziełach w wersji 0.0.1? Oczekują zachwytu? Znając życie wiele z tych projektów i tak nigdy nie zostanie ukończone.
[#49] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #48

Najzwyczajniej w swiecie przychodza sie pochwalic swoimi dzielami. Programisci po prostu tak maja. Wystarczy pocztac polskie forum gamedeva: Maja juz dwie kreski na krzyz i szumne zapowiedzi programistow, jakie to cuda na kiju nie beda w grze a i tak 90% z nich w ogole nie dojdzie do polowy projektu. Ale wsrod tej masy pomylek genetycznych, raz na milion rodzi sie "dzielo geniusza" dla ktorego warto aby ten caly proces trwal nadal ;)
[#50] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #49

Ten RPG to rzeczywiscie same drzewa... to zalazek gry, ale jesli autor
podola moze cos z tego wyrosnie.

Ja zrobilem ostatnio nowa grafike do Robbo... mialem ja juz wrzucic,
ale pomyslalem ze najpierw zrobie silnik. A grafa juz niczego sobie.

P.S. Ten list pisze na A1200/040 desktop podlaczonej do monitora M1438S :)
Pisze pod przegladarka AWeb_APL. Jest.. hmm. calkiem wygodnie. OK
[#51] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Hextreme-Attic, post #50

Lepiej próbować i nie podołać zadaniu zrobić cokolwiek z czego może komuś uda się coś sklecić nic nie robić nic i tylko narzekać że crap itd ;)
[#52] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Hextreme-Attic, post #50

Jak jeszcze coś doda do tych drzew to gra będzie wyglądała jak przeglądanie zdjęć z 2 lub 3 FPS ;)
[#53] Re: Zapowiedzi nowych gier

@miro_78, post #51

#51
A jeszcze lepiej probowac i podolac zadaniu.

#52
To akurat zadna nowosc. Pierwszy z Ishar'ow mial niecale 2 lokacje/sekunde czyli niecale 2 FPS'y :)
[#54] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #53

To akurat zadna nowosc. Pierwszy z Ishar'ow mial niecale 2 lokacje/sekunde czyli niecale 2 FPS'y


Też miałem wspomnieć o Isharze.
[#55] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Hextreme-Attic, post #54

Nowa wersja Dust Digger
[#56] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #55

Na WINUAE nie da sie w to cos grac, wszystko porusza sie z predkoscia swiatla..
ktos uruchamial to na klasyku?
[#57] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #56

Odpaliłem pod WinUAE z prędkością znośną, taki BoulderDash tylko gorszy, lepsza sterowność postaci była na Atari XL.
[#58] Re: Zapowiedzi nowych gier - Huenison

@mailman, post #1

Trwają prace nad grą Huenison. Tytuł przygotowywany jest dla AmigaOS 4.1. Termin wydania nie został jeszcze ustalony.
[#59] Re: Zapowiedzi nowych gier - Gawhain

@selur, post #42

Jesli kogos to w ogole jeszcze interesuje, to mamy kolejny badziew w produkcji na klasyka,
ponoc to bedzie RPG


Na moje oko, to może mieć elementy 3D. Dostępne są nowe filmy z mapą terenu - 1, 2.
[#60] Re: Zapowiedzi nowych gier - Gawhain

@mailman, post #59

Z jakosci obrazu trudno wyczytac cokolwiek procz tego, ze te zielone grzyby to drzewa ;)

Huenison wyglada przedziwacznie i sam jestem ciekaw jaki jest sens tej gry.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem