[#691] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #690

Hmm.. całkiem ciekawie zważywszy, że wersja Amigowa była słaba (np w porównaniu z C64)- trzymam kciuki OK
[#692] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #691

Wygląda na to że mechanika pozostaje ta sama, ale już oprawa wizualna to zupełnie nowy zestaw farb :) kto wie może i audio zostanie poprawione. Sama Giana to świetna gra, zabrała mi z dzieciństwa wiele godzin, które spędziłem z ciotecznym grając na commodore. Z wersją amigową zapoznałem się dużo później, nie urzekła mnie od razu, bo widziałem już na co stać amigę, ale po paru "rundach" grywalność zrekompensowała oprawę.
[#693] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Gżegżółka, post #692

Wygląda na to że mechanika pozostaje ta sama


No właśnie pasowało by to trochę poprawić, bo animacja sprawia wrażenie kanciastej jak na Amigę- ale to nie w tym projekcie niestety
[#694] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #690

Kolejna gra "wykopana" z czeluści zapomnienia, Center Court 2. Wymaga AGA, jest ponoć skończona w 99%.

[#695] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #694

BSzili pracuje obecnie nad portem Catacomb Abyss na Amigę. Obecnie optymalizuje go pod względem szybkości działania.



Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 03:09:29 przez Solo Kazuki
[#696] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #695

U super !OK
[#697] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #695

[#698] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #695

Obie zapowiedzi prezentują się smakowicie OK
[#699] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #695

Praszczur Wolfa 3D z grafiką EGA i dźwiękiem na PC Speakera. Rewelacja!
[#700] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #699

W rzeczy samej :) dziwię się tylko że ludzie od razu zabrali się za portowanie dooma, a nie po kolei od Catacomb'a i wolfa.
[#701] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Gżegżółka, post #700

Właśnie dlatego fajnie, że dostajemy coś co nigdy miało nie być

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 14:53:54 przez BULI
[#702] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Vato, post #697

To starsza wersja portu, co widać choćby po szybkości/płynności działania.

A tak przy okazji, w fazie tworzenia jest też amigowa wersja gry Rygar. Są już pierwsze wersje alfa (bo do bety jeszcze daleko).

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 15:04:06 przez Solo Kazuki
[#703] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Vato, post #697

ale głos commodore c 64 pomysł
[#704] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Vato, post #697

Bardzo fajnieto smiga tylko szkoda, ze nikt nie podal na jakiej konfiguracji, bo zapewne nie na A500...i tu jest sedno sprawy.
[#705] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #704

Nie byłbym zaskoczony, gdyby się okazało, że to WinUAE z CPU Emulation Speed: Fastest possible. Podobny efekt uzyskuje się np. w Alien Breed 3D II. Życzę oczywiście takiej płynności na A1200 z "fastem", ale dobrze wiemy, że to niemożliwe.
[#706] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #694

Szpil jest to pobrania z forum EAB lub TU
[#707] Re: Zapowiedzi nowych gier

@waldiamiga, post #706

Pobrane- czas na testy OK
[#708] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #694

Calkiem dobry tenis, lata temu ta gra moglaby osiagnac spory sukces.
[#709] Re: Zapowiedzi nowych gier

@waldiamiga, post #706

Zapraszam do zerknięcia na gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=h7sWIJr6jNA. Gra jest ładna i bardzo trudna.
Pozdrawiam,
Zbylu
[#710] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #709

Szkoda, że nie napisałeś tytułu gry, bo można pomyśleć, że chodzi o wspomniany tenis. Tymczasem jest to "Out of Time" i moim zdaniem wcale nie jest ładna. Wygląda bardzo amatorsko, jak produkcja freeware/PD udająca Another World i Flashbacka.
[#711] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #708

Pograłem i "na szybko" napisze o wrażeniach.
Ładna grafika i animacja, w ogóle oprawa audio wizualna robi dobre wrażenie.
Bardzo dobrze dopracowana INTELIGENCJA przeciwników (jest kilka parametrów określających jak ma grać przeciwnik). Gra na początku wydaje się nawet za trudna, ale chwila treningu i manipulacja opcjami i już jest przyjemność z gry.
Jedynie czego mi brakuje to "rzucania się" (przez poświęcenie) do odległej piłki, albo szybszego biegania- poza tym to bardzo dobry "komercyjny produkt" ok, racja
[#712] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #709

zaraz zaraz... niezla "inspiracja" another world :P
[#713] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #709

Też myślałem że to gameplay z Tenisa.
"Out of time" wygląda przyjemnie. Przypomina trochę "Green 5" z 1994 roku

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 14:07:21 przez Koyot1222
[#714] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #709

Gra pożycza po troszku z innych gier, ja tam widziałem Another World, Shadow Of The Beast i z tym kamieniem to może i nawet będzie Bubba 'n' Stix. W sumie pożyczanie dobrych pomysłów to nic złego.

Druga gra ciekawa - rzucanie butelkami w lamerów z windowsem 95 hahahahahahahh
[#715] Re: Zapowiedzi nowych gier

@agrajek, post #714

Ten wątek może wprawić człowieka w depresję. Ech, gdy na takim Spektrusiu (czy innych retro sprzęcikach) pojawiają się produkcje, które po prostu niszczą techniczną maestrią, pokonywaniem barier platformy i wprawiają człowieka w chęć zagrania w nie (Dead Flesh Boy, Castlevania: Spectral Interlude), Amiga może liczyć na jakieś paskudne popłuczyny. Ech...
[#716] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michalmarek77, post #715

Zgadza się "Out of time" wygląda słabo, ale przywołany tu "Center Court 2" jest niczego sobie ok, racja
[#717] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michalmarek77, post #715

Ja tam nie widzę żadnego pokonywania barier ZX'a, chyba że o czymś nie wiem?
[#718] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #716

z tego co widac po stronie autora to gra out of time chyba jest bardzo stara? gosc pisal intra i jezdzil na party w 1989 roku :)
[#719] Re: Zapowiedzi nowych gier

@juen, post #718

Z tego co jest napiane w opisie pod filmikiem wynika ze z 93 roku :):)
[#720] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #710

Przepraszam, czeski błąd mi się wdarł przy podaniu linka - powinien być: https://www.youtube.com/watch?v=VKT2fSVWa9M - ten adres (filmik z Tenisem).
Pozdrawiam,
Zbyszek

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 16:10:57 przez zzielinski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem