[#811] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michalmarek77, post #810

Minniat pisząc "Doom" na Amidze z 68020 ma na myśli gry takie jak Catacomb i Hovertank 3D, których źródła niedawno zostały udostępnione.

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2016 19:27:40 przez ] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [
[#812] Re: Zapowiedzi nowych gier

@philipo, post #803

No, takiego Doom to na A500 zrobisz... ale zauważ że ta wersja to żywy przykład tego co pisałem, czyli "degradacji" gry pod sprzęt. Nie sądzę by ktoś w to zagrał na A500, lepiej odpalić jakiś Project Battlefield czy inne Za Żelazną Bramą. Z oryginalnym Doomem to ma mniej wspólnego niż ten Doom... ;)
[#813] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #794

Giana Sisters S.E.. ZAJE fajna ta giana aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

AGA King !
[#814] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #569

W sprawie wspomnianego Ego Wings znane już są motywy z czołówki i w czasie gry stworzone przez Estrayka.

[#815] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #814

Grafika zapowiada się świetnie. Na filmikach wszystko jest płynne OK
[#816] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #815

Witam serdecznie.

W związku, że zrezygnowałem z jednej strony internetowej (PPE.PL, która zajmowała mi zbyt dużo cennego czasu) i chęcią nadrobienia zaległości w recenzjach amigowych gier na Retro Na Gazie - mam pytanie.

Może, któś z Was, co na bieżąco śledzicie amigowe nowości - napisze mi w jednym poście te najlepsze nowości z ostatnich lat - warte zrecenzowania? Śledziłem oczywiście co tam wychodzi, ale Wy, którzy jesteście tutaj na co dzień - macie lepsze rozeznanie.

Jeżeli komuś by się chciało - poproszę o taką listę nowych, fajnych amigowych gier.

Teraz kiedy mam więcej czasu (bo baba przed ślubem poszła poskakać na obcym****u) - wracam do pisania. Pozdrawiam
[#817] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #794

BSzili poprawił błędy związane ze skalowaniem sprite' ów i poprawił kilka innych bugów. Poprawione wersje są dostępne pod linkami podanymi wcześniej (stare zostały podmienione). Dodatkowo udało mu się w końcu zmusić do działania Catacomb Armageddon i Catacomb Apocalypse.
[#818] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#819] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#820] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zapowiedzi nowych gier
[#821] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #753

[#822] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #821

[#823] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Fest3r, post #821

Demo jest już przetłumaczone także na j. polski. Czekam na dalsze info w tej sprawie.
[#824] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Umpal, post #823

OK
[#825] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #824

OKOK
[#826] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #817

BSzili nie próżnuje i obecnie przeportował Hexen II na 68k. Wymaga mocnego procesora i prawdopodobnie FPU. Działa zarówno na RTG jak i AGA.

[#827] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #826

Jest do zassania ? Z warp3d na 060 dałoby radę...
[#828] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #827

Link do wątku z linkami pod obrazkiem - wystarczy na niego kliknąć ok, racja
[#829] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #827

tu chyba
link

AmigaOS (m68k) lha packages for the 1.5.8 version:

hexen2-1.5.8-amigaos-m68k.lha : The main package. Contains documentation, opengl and software renderer versions, and data files for Hexen II games including the mission pack.
hexenworld-1.5.8-amigaos-m68k.lha : Includes client, server, documentation, and data files for hexenworld multiplayer games.
hexen2demo_aug1997-amigaos-m68k.lha : Hexen II demo version (from Aug. 1997, original 2-class and 2-level demo) for m68k-AmigaOS users.
[#830] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #829

Ściągnąłem [url=hexen2demo_aug1997-amigaos-m68k.lha]hexen2demo_aug1997-amigaos-m68k.lha[/url] i nie stety nie działa u mnie. Uruchomienie wersji bez akceleracji dochodzi do wyświetlenia ekranu gry w rozdzielczosci 320x240x8 i po chwili zwis z requesterem suspend/reboot. Wersje GL są dwie, jedna wywala suspend/reboot po załadowaniu gry do pamięci, druga pozwala dojść do menu i wywala przy wybraniu new game.

Udało się komuś odpalić ? Mam VoodooIII w medku, najnowsze stery z Elboxu i najnowsze pliki Warp3d od Cosmosa. W tej samej konfiguracji smiga mi GLQuake i Quake II z Hyperionu.
[#831] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #830

Jakby kogoś interesowała dyskusja nad uruchomieniem Hexen2 GL LINK
[#832] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #830

Tak. Na Morphosie. Wersja soft, gl (wazp3D), mesa
Są pewne przeklamania
[#833] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #817

Działanie Catacomb Abyss oraz Commander Keen na A1200 z ACA 1233 można zobaczyć na tym filmiku.
[#834] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #833

Z tego co widzę, nie używasz najnowszych wersji portów? Sam testowałem obie gry i nie mam żadnych przekłamań w obecnych wersjach.
[#835] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #834

Hmm... ściągnąłem ostatnie wersje plików z google drive... być może nie były to najnowsze wersje portów...
[#836] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #835

Ktoś wystawił nagranie na EAB, nawet sam BSzili zareagował. ok, racja
[#837] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #836

Dzięki.
[#838] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #812

[#839] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zzielinski, post #837

Nie wiem czy było... Chłopaki od Lili się rozpędzili
Oh no! More Aliens and Dudes on Fire


Oh no! More Aliens. Everyone who bought a Projekt Lila CD-ROM will get 5€ off (again the retail price will be 34.90€ and there will be only 500 discs made).


Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 07:38:42 przez Koyot1222
[#840] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #839

to grafika do kupienia na jednej ze strono. to dopiero bezczelnosc. pokazac czyjas grafike i reklamowac jako nowa gra.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem