[#1021] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Solo Kazuki, post #1006

Lumberjack - Reloaded
Nowa oprawa graficzna, działające bonusy ;)
Wszystko powinno śmigać na gołej 500tce, gra uruchomi się z dyskietki.
Będzie też bootująca się wersja dla CD32.


[#1022] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1021

Wygląda bosko, zagrałbym :)
[#1023] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1021

Super. Ale wydaje mi się, że z tej palety można więcej wykrzesać. Użyłeś 15 kolorów, ja - tyle samo. Ale ja mam 2 odcienie więcej na Antialias (albo na co tam chcesz):

[#1024] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1021


Brawo.
[#1025] Re: Zapowiedzi nowych gier

@recedent, post #1023

Dzięki! OK
Myślałem żeby jeszcze trochę "pocisnąć", ale z drugiej strony odpuściłem bo zbyt długo bym się tym zajmował i może niepotrzebnie. Zależało mi mocno na prostocie. Kiedy wchodzę zbyt mocno w szczegóły to zapominam o całości.
Ech, żeby jeszcze czasu było dużo wolnego na to wszystko
[#1026] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Gżegżółka, post #1022

Niedługo ok, racja
Gra przetestowana na 500tce,1200 i Cd32. Miała małe problemy na 4000 ale powinno być już dobrze.
Fajnie, że grafika się podoba szeroki uśmiech


Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 11:28:32 przez Koyot1222

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 11:37:02 przez Koyot1222
[#1027] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1021

Oj podoba się- teraz chce się w to grać na Amidze ok, racja
OK OK OK
[#1028] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #1027

Podejrzewam potencjalny hit na turnieje imprezowe.
[#1029] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1028

ok, racja
[#1030] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1026

Koyot, uwielbiam te twoje pixele ;) Zajebioza.
[#1031] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1026

Jestem pod wrażeniem :) Mój syn już mi zapowiedział, że chce przetestować :))) fajne, podoba mi się!!!
[#1032] Re: Zapowiedzi nowych gier

@X-Type^HVR, post #1031

Gra wk... juz po 5 minutach, ale warto odpalic zeby zobaczyc drwala w lesie OK
[#1033] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1021

Mocno ciśniecie. Zarzuciliście sobie ostre tempo i nie zwalniacie. Ogromny szacunek za to co robicie.
[#1034] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1026

Fajna grafika , oco dokładnie chodzi w grze bo nie zaglebialem sie
[#1035] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Blendor, post #1034

Patrząc po zrzutach to cięcie drzewa bez końca na plasterki, i trzeba umiejętnie przeskakiwać z jednej strony na drugą żeby nie dostać gałęzią w łeb.
[#1036] Re: Zapowiedzi nowych gier

@adam_mierzwa, post #1035

Nie hie dobre dobre
[#1037] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Blendor, post #1036

A tak serio to ktoś grywa w takie gry? Mówię o pograniu dłuższym niż 15 sek. i "samemu na trzeźwo" nie w WC ? Nie żebym tu nagle bruździł czy swietokradl jakoś złośliwie.Ale zwyczajnie nie chce mi się w to wierzyć i szkoda grafiki.Wiadomo, szlifować talent można na wszystkim ale...
[#1038] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Aniol, post #1037

Po częściej masz racje idealna gra na 15 sek
Czasy cannon fodder czy chaos engine gdzie przesiadywałem tygodniami
Z emocjami już nie wrócą , to se ne vrati
[#1039] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Aniol, post #1037

.Ale zwyczajnie nie chce mi się w to wierzyć i szkoda grafiki.Wiadomo, szlifować talent można na wszystkim ale...

Zagrasz to pogadamy Gra prosta jak cep, powinna dać sporo radości jak posadzisz obok kogoś żywego i pobijecie się na punkty
[#1040] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Blendor, post #1038

Wroca wroca... tylko trza poczekac na Cannon Fodder 3 i Chaos Engine 3 , co nastapi niepredko.

Ale nie ma sie czym przejmowac, amigowcy to mistrzowie czekania
[#1041] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #1040

[#1042] Re: Zapowiedzi nowych gier

@recedent, post #1041

LOL

ostatni obrazek powinien zawierac tekst
"A Pan Szanowny na co czekal?"
"Na powrot Commodore do swiata informatyki"
[#1043] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Aniol, post #1037

Hej, gra pewnie podobna w założeniach do Flappy Bird ,czy Canabalt. Tzn prosty gameplay, pykasz, zeby nabijac wynik i tyle. Ja osobiście lubię takie gry, właśnie po to żeby pograc kilka minut i się odprężyć. Moja ulubiona gra tego typu na Ami to Asgaard met Vikings z 2013 : link
[#1044] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #1043

nie żebym miał coś przeciwko tej grze, wręcz przeciwnie :) Fajnie wygląda bo Koyot, i w ogóle ale... gry do szybkiego odpalenia żeby ponabijać wynik to faktycznie na fonie w WC przy paru minutach zadumy. Odpalasz, klikasz, kończysz, zamykasz. Ta gra żeby była fajna na dłużej niż moment moim zdaniem powinna mieć tryb 2 graczy na split screen. i jakieś duel mode. Który dłużej wytrzyma albo coś w ten deseń. Może nawet opcję przesłania oponentowi jakiejś przeszkadzajki na jego drzewo jak się jakiś bonus nabije albo opadających elementów odpowiedni zestaw nazbiera...
[#1045] Re: Zapowiedzi nowych gier

@softiron, post #1044

Oj
A w micro hexagon Pan gral? 15 sekund? To wlacz na jakims party i rzuc challenge ;) wciaga jak bagno ;)
[#1046] Re: Zapowiedzi nowych gier

@softiron, post #1044

To problem który często się przewija. A to "nie warto, "nie wypada" itp. Moim skromnym zdaniem nie powinniśmy traktować amigi jak... jakieś nieskalanej świątyni. Owszem są perełki które świetnie trzymają się do dziś, ale nie zapominajmy o całej chmarze krapów. Jak tak dalej pójdzie to dojdziemy do sytuacji kiedy pierdnąć przy amidze nie będzie wypadać i żenua na maksa itp.
Nawet takie proste gry przynoszą coś nowego, lepszego, gorszego, ale nowego, albo nawet starego na nowo. I tak jak kiedyś po całej serii krapów może trafić sie perelka. Nie wierzę że nagle od pierwszego strzału pojawią się super produkcje na ami, bo złych to nie wypada. Super że są w końcu koderzy, cieszę się że mogłem komuś pomóc. Kolejna gra która jest ok, nie jest w amosie, nie jest w assemblerze, ani w backbone, chłopak zakodowal ti w blitz basic i gra i buczy... CZego chcieć więcej? Niech chłopak wypocznie i zabiera się za następne gry :D Ja chętnie mu w tym pomogę. OK
[#1047] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Koyot1222, post #1046

w micro hexagon nie grał ale właśnie zobaczył czy też przypomniał sobie że już to widział... jest zakręcone.

Ja nie twierdzę że nie warto i że nie wypada. Warto i wypada jak najbardziej bo gier nowych Amiga pragnie jak kania dżdżu. Skojarzyło mnię się jeno że takie proste gierki w klikanie czy przeskakiwanie gdzieś coś to czasem pewnie Ami się dłużęj odpalać będzie niż się pogra. Choć pewnie znajdą się i amatorzy dłuższych posiedzeń. Gra wygląda fajnie ze screenow tyle mogę stwierdzić na razie. Bardziej chciałem podkreślić drugą część wypowiedzi, tą o duel mode. O ile chętnie zasiadłbym do pojedynku na punkty i miejsce na tablicy wyników to moim zdaniem taka gierka z chłopkiem i prostym drzewem aż się prosi o tryb split screen i jakiś tryb rozgrywki właśnie pod to.

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 22:20:31 przez softiron
[#1048] Re: Zapowiedzi nowych gier

@softiron, post #1047

trailblazer
[#1049] Re: Zapowiedzi nowych gier

@recedent, post #1041

Beka beką a po 23 latach czekania ukazała sie strzelanina Standard Deviation ktora miala wyjsc w 1994 komercyjnie. Jest juz nawet trainer. Jest w co grać ;)

link
[#1050] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #1049

no to Reshoot ma mocna konkurencje
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem