[#181] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #180

Też się tego obawiam
[#182] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Port gry Cube 2 na klasyka http://artishq.wordpress.com/
[#183] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #182

na klasyku chyba w to nie pogram :/
[#184] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Artur Jarosik, post #182

Na "prawdziwym" klasyku się da uruchomić? Bo pograć pewnie nie bardzo?
[#185] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #184

u mnie na 060/75 nie da sie pograc w nic sdlowego. a szkoda. ktos powinien zoptymalizowac sdl.library, albo robic prawdziwe porty tych gier z pominieciem sdl... oczywiscie zdaje sobie sprawe z trudnosci takiego dzialania. swego czasu napisale maila do goscia o nazwisku Lombardo ktory wrzuca na aminet wszystkie mozliwe port sdlowych gier i spytalem czemu ich nie zoptymalizuje, albo zamiast 10 sdlowych portow nie zrobi jedengo za to natywnie pod Amigaos. odpisal ze mu sie nie chce :/
[#186] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #185

EEE, moja gra http://aminet.net/game/board/sdl_football.68k.lha byla pisana na amidze (potem pod morphosem) dla SDLa i zapewniam Cie, za da sie pograc :)
[#187] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michal_zukowski, post #186

ok lukne. chodzilo mi bardziej o gry w stylu platformowki super tux, ktora wyciaga u mnie ze 4 fps...
[#188] Re: Zapowiedzi nowych gier

@michal_zukowski, post #186

Ale są fajne gierki które nie mają więcej niż 256 kolorów, ale SDL nie pracuje na AGA...
Dlatego warto by coś zrobić z SDLem, przyspieszyć, umożlwić pracę na AGA, itd.
[#189] Re: Zapowiedzi nowych gier

@mailman, post #1

Pomijam juz fakt, ze gra jest zrobiona w backbonie i chodzi jak na atari 8bit ale 15 euro za gre w calosci z wyrypowana grafika i miernym gameplayem to juz duza przesada... Tales of Gorluth - Brand new Action Adventure for the Amiga!

Ladne opakowanie z nadrukiem, nie uczyni gre bardziej wartosciowa. Mam nadzieje, ze przynajmniej nasi tworcy wezma sprawe na powaznie i nie beda robili takich szopek jak ta.

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2014 14:15:51 przez selur
[#190] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #189

No co Ty, jak Cię mogło nie przekonać OVER 5 HOURS OF GAMEPLAY? ;)
[#191] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #189

Grymasisz za bardzo pomysł W obecnych czasach to może być łakomy kąsek dla lubulujących się w tym gatunku OK
[#192] Re: Zapowiedzi nowych gier

@parallax, post #191

Dajcie spokój z takim gniotem , grafika na poziomie c64 :/
[#193] Re: Zapowiedzi nowych gier

@zorkadar, post #192

Oczekujesz, żę ktoś będzie teraz robił gry na poziomie gier Team 17? pomysł Grafa to nie wszystko, jest jeszcze grywalnośćok, racja
A cena jak to zwykle
dla kogoś za wysoka, w sam raz, albo za niskaOK
[#194] Re: Zapowiedzi nowych gier

@parallax, post #193

Mnie odrzuciło, na mnie nie zarobią.
[#195] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #189

Co Wy chcecie?
Co ma grafika do grywalności?
Widzieliście Tibię? Czy komuś kto w nią gra przeszkadza ta "wypasiona" grafika na obecnych sprzętach? Raczej nie - a znam takich co szarpią w Tibię kilka godzin dziennie. Tutaj widać tibiowo/zeldowy gameplay - nie ma znaczenia grafika. Jak ktoś się w takich grach lubuje - to zagra.

A cena? 15e? Dla nas to może i dużo (choć też nie dla wszystkich bo niektórzy tyle zarabiają w godzinę albo i pół) - a dla DE/UK? sory ale to nie jest żaden wydatek. Zatem to też nie ma znaczenia...

Gra grą... jednemu spasuje innemu nie - jeden kupi inny nie...

Czy kupujecie wszystko co wychodzi na nextgenowe konsole? Nie :) też jest czasem grafika do d... a i tak sprzedają się - bo są tacy co kupią...

Zatem dajcie spokój ... Selur - jakoś Twój Key Master też nie doczekał się kolejnej wersji. I nie mówię tutaj tego negatywnie - bo mój Bomber też czeka na kolejną wersję - sam wiesz jak to nie jest łatwo napisać grę... mój (nasz z Leonem) to był minicrap... ale nie jest to powód do tego, żeby ktoś w niego nie zagrał - jeśli by miał chęć :P

wrzućcie na luuuuz
[#196] Re: Zapowiedzi nowych gier

@WojT_GL, post #195

Grafika wcale nie jets zla jak na klasykowy standard tylko, ze.. klik
[#197] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #196

Też uważam, że grafika nie jest zła- całkiem przyzwoita.
[#198] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #196

No tak, dziwnie podobna ta grafika :) Ciekawe, czy tytułowy bohater macha tym swoim mieczyskiem, czy też ciska wolnolecącymi mini-sztyletami :P
[#199] Re: Zapowiedzi nowych gier

@recedent, post #198

Odpaliłem sobie właśnie demo. Z tego co na szybko zobaczyłem, to czymś tam ciska :) A ogólnie nie powiem tak, że grafika nie jest aż taka zła. I wydaje mi się że jest nawet część gier która ma gorszą od tej.
[#200] Re: Zapowiedzi nowych gier

@diecast64, post #199

Historia lubi sie powtarzac
Ambermoon arcade -
Agent lux

Ostatnia produkcja pana Viddiego to grafika z Dark Dimension mobile i znowu strzalajacy ludzik i to wszystko doslownie "zmielone" w Backbonie
[#201] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #200

i znowu strzalajacy ludzik

No niestety, nie udało mu się przeskoczyć tego problemu
[#202] Re: Zapowiedzi nowych gier

@BULI, post #201

Cóż, ostatecznie to "rynek" zadecyduje i albo autora obedrze ze złudzeń, albo utrwali go w przekonaniu, że jest mastah, który z kolejną grą made in Backbone powinien uderzać do EA albo Activision.
[#203] Re: Zapowiedzi nowych gier

@recedent, post #202

"..albo utrwali go w przekonaniu, że jest mastah"

God would have mercy, EA won't.

[#204] Re: Zapowiedzi nowych gier

@selur, post #203

Los Chinos - nowa gra dla klasyka, OS4 i MOS.

Jeszcze nie grałem, więc nie komentuję.

Link
[#205] Re: Zapowiedzi nowych gier

@PopoCop, post #204

To jest jakaś logiczna gierka pod WB, prawdopodobnie w rozdziałce 800x600. Na WinUAE mi się nie odpaliła, to ściągnąłem wersje AOS4 i na BlizzardziePPC działa bardzo szybko (jak to gra pod WB). Na Ami z AGA nawet nie będę próbował jej odpalić, choć być może działa na własnym ekranie. Chyba jej już więcej nie odpalę, no chyba aby pooglądać piękne modelki. :D
link
link2
[#206] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Andrzej Drozd, post #205

Gra jest napisana w Hollywoodzie.

Jest nowa gra 4096, konkurencja dla 2048.
[#207] Re: Zapowiedzi nowych gier

@cholok, post #206

Ciekawa nazwa pomysł 4096
[#208] Re: Zapowiedzi nowych gier

@parallax, post #207

Z Solskogen, dwie nowe gry

Donkey Downfall AGA



Nowa wersja Flappy Bird

[#209] Re: Zapowiedzi nowych gier

@twardy, post #208

fajna grafa
link
[#210] Re: Zapowiedzi nowych gier

@Dorian3d, post #209

Prawie jak R-TYPE HYH
link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem