[#1] Enemy 2 jeszcze tego lata!
Wszystko wzskazuje na to ze jeszcze tego lata bedziemy mieli okazje zagrac w Enemy 2 na naszych Amigach. Enemy 2: Missing In Action jest wlasciwie kontynuacja pierwszej czesci gry Enemy Tempest of Violence ktöra po dzien dzisiejszy ma wiele swoich fanow.
Wedlug autora projektu gra znajduje sie w koncowej fazie, ostatni etap gry zostal ukonczony w zeszlym tygodniu. Czyli zostaje nam tylko poczekac na koncowy wynik.
[#2] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #1

I kolejna nowa gra w tym rokuOK
[#3] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@parallax, post #2

mało znana gra, ale dobra, jakiś czas temu nawet udało mi się przejść dwa etapy, a potem wróciłem do innych obowiązków :)
[#4] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #1

Też o niej nie słyszałem, ale sprawdzę i fajnie, że jest coś "nowego" ok, racja
[#5] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #1

Nie wyglada na Backbonowa produkcje, wiec moze da sie w to zagrac ;)
[#6] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Gżegżółka, post #3

Tak to prawda gra jest moze nie tak bardzo znana i popularna jak hity z konca lat 80 lub poczatku 90 bo zostala wydana dopiero pod koniec 97 roku kiedy to rynek Amigowy praktycznie byl juz martwy.
Jednak moim zdaniem gra ma cos w sobie szczegolnego tymbardziej koncowe etapy kiedy to sprzymierzeni obcy i piraci walcza obok gracza przeciwko oddzialom krolowej. Gra nienalezy jednak do latwych i kiedy etap wydaje sie zatrudny nalezy skorzystac z kodow. ;) ( ostani to chyba ZORN)



Pierwsza czesc gry jest od paru lat dostepna jako freeware ( a druga bedzie). Archiwum do pobrania mozna znalez miedzy innymi na stronie autora lub aminetu.
[#7] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #1

Coz tego lata sie niestety nieudalo, ale przynajmniej jeszcze tego roku. OK
Archiwum gry jest do pobrania z täd:
link
Have Fun!
[#8] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #7

[#9] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Dorian3d, post #8

Newsa oczywiscie zauwarzylem, chcialem tylko sprostowac ten temat.
[#10] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #7


Gra jest dosyc trudna, jednak mam tu kilka kodow dla ludköw ktorzy nie wiedzä dalej......

Level2: Plage
Level3: Eile
Level4: Hast
Level5: Krach
Level6: Idee

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2013 22:45:00 przez Irek´72
[#11] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #10

To do wersji niemieckiej. Wersja angielska ma inne kody, np. do Level 2 jest PEST. Ale co mi z tego, jak nie wiem jak przejść drugi etap?
[#12] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@mailman, post #11

Tak to kody z niemieckiej wersji ok, racja
Coz, glownym zadaniem drugiego etapu jest odnalezienie wyjscia z sektora jak rowniez zlikwidowanie potworkow podziemnych jest ich chyba z 14. Czasem wystarczy ze wyskoczä z swojej nory. Acha dosyc przydatne moze byc uzycie narzedzia do lokalizacji ich ruchow. ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 10:36:44 przez Irek´72
[#13] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #12

W drugim etapie mam trzy ekrany. Na dole jest działo na fotokomórkę, a na lewo od startu zamknięte drzwi. Jak je otworzyć?
[#14] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@mailman, post #13

A to juz tu utknoles?
Idziesz na prawo do dziala, wskakujesz na dol, pochylarz bohatera tak aby dzialo cie nierozwalilo.(joy dwa razy nadol) Po salwie idziesz kilka krokow na prawo i rowalasz ostatnim nabojem to cos co jest w prawym rogu u gory (szklana zapora). Teraz drzwi sä otwarte po lewej stronie, droga wolna......

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 11:55:02 przez Irek´72
[#15] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #14

Gapiłem się na te ekrany, ale nic tam takiego nie widziałem. Obadam.
[#16] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@mailman, post #15

Udało się. Trudno gra.
[#17] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #7

Gra Enemy 2 zostala uaktualniona z wersji 1.25 na wersje 1.26
Szszegöly tutaj:
link

Jezeli ktos mial by ochote Enemy2 pograc z HD jako wersje WHDLoad (nieoficjalnä)
moze zerknäc tu:

link

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2014 19:14:28 przez Irek´72

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2014 19:17:14 przez Irek´72
[#18] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #17

Witam,
Tworcy Enemy 2 planujä wkrötce nastepny update gry.
Majä zostac tam dokonane male poprawki bledöw, oraz niektöre etapy zostanä co nieco ulatwione dla gracza ( m.in. poziom 7).Jezeli ktos z was ma jakies propozycje czy tez uwagi zwiäzane z grä moze podzielic sie z tym z atorami w tym wätku.
[#19] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #18

Gra Enemy 2 zostala ponownie uaktualniona z wersji 1.26 na wersje 1.27
Szszegöly tutaj OK :

link
[#20] Re: Enemy 2 jeszcze tego lata!

@Irek´72, post #19

Dzięki za info OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem