[#1] Pomóżcie znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64
Pomóżcie proszę znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64.

Pierwszą opiszę pewnymi hasłami z czym mi się ta gra kojarzy. Mianowicie bohaterem była (najprawdopodobniej) mysz. Pamiętam, że były w tej grze toczące się kule bilardowe oraz, że mysz spadała na spadochronie - upadłszy na ziemię odliczała 3.. 2.. 1. To wszystko co pamiętam.

Druga gra - co to jest za gra, z której obrazek widnieje w awatarze użytkownika Esio? Taki ludzik i owoce. Pamiętam, że bardzo lubiłem tą grę, ale również nie sposób mi przypomnieć sobie tytułu.

Pozdrawiam i dzięki z góry za ułatwienie wyszukiwania lub wskazanie tytułów.
[#2] Re: Pomóżcie znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64

@Hexmage960, post #1

Pierwsza gra to Summer Camp

klik
[#3] Re: Pomóżcie znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64

@Diabeł, post #2

Ślicznie dziękuję za wskazanie tytułu, wygląda na to, że Summer Camp to jest to, czego szukam. Swoją drogą, to nawet nie wiedziałem, że ta gra ma tak atrakcyjną i kolorową grafikę (jak na standardy C= 64).
[#4] Re: Pomóżcie znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64

@Hexmage960, post #3

jak na standardy C= 64


To zobacz sobie jeszcze to: KLIK

C-64 wbrew opiniom ma całkiem wysokie standardy
[#5] Re: Pomóżcie znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64

@Diabeł, post #4

Już odpaliłem sobie Summer Camp na moim Commodorku. Nie tylko grafika urzeka, również oprawa muzyczna (muzyka na ekranie tytułowym gry) jest niesamowita, dopracowana w każdym calu. Takiej muzyki w najskrytszych marzeniach nie spodziewałem się usłyszeć na tym komputerze!

Gra do łatwych nie należy, ale przynajmniej stanowi wyzwanie i nie da się jej szybko i łatwo skończyć.
[#6] Re: Pomóżcie znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64

@Hexmage960, post #5

Grafika niezła OK Z kasety, dyskietki uruchomiłeś? pomysł
[#7] Re: Pomóżcie znaleźć tytuły dwóch gier na C= 64

@parallax, post #6

Grafika jest doskonała, ale muzyka jeszcze lepsza *cały czas słucham muzyki*. Grę uruchomiłem z dyskietki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem