kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Fire Force + Gotek emulator
W sumie to nie wiem czy wybrałem dobrą kategorie, może kategoria Sprzęt była by odpowiedniejsza.

Nie mniej jednak moje pytanie tyczy się gry Fire Force.
Czy można w niej robić sejwy uruchamiając grę za pomocą Gotek-a z załadowanym ADF-em?

Jeśli nie to czy można robić sejwy uruchamiając grę z prawdziwej stacji dyskietek i dyskietki?

Albo może po prostu nie ma opcji sejwowania, tzn. po wyłączeniu Ami zapisane postępy znikają.

pozdrawiam
[#2] Re: Fire Force + Gotek emulator

@glon, post #1

Gra posiada opcję jednego zapisu, ale dopiero po kilku misjach (chyba po czterech, o ile dobrze pamiętam).
[#3] Re: Fire Force + Gotek emulator

@mailman, post #2

Ok dzięki.
Z tymi 4 misjami to może być jak mówisz bo tam akurat 4 misje są do wyboru.
[#4] Re: Fire Force + Gotek emulator

@glon, post #1

> Albo może po prostu nie ma opcji sejwowania

Oczywiście że jest opcja load/save. Kliknij przy wyborze komandosów na napis "Roster". Zapisuje się cała lista komandosów łącznie ze skończonymi misjami, można zapisywać co misje.

Gra ma 12 misji w trzech pakietach po 4 misje.


Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 21:41:33 przez Solo Kazuki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem