[#1] Pilnie Poszukiwane gry ...
Witam was Panowie otoz mam wielka prosbe jestem posiadaczem AMI500 i do tego Goteka od wczoraj otoz poszukuje gier (fakt one byly raczej na atari) Montezuma, River raid, Nadral, Dynablaster, Fred, RAIDEN - Czy sa one moze gdzies do pobrania do Amigi? w formacie adf.? czy idzie jakos je przerobic jesli sa w innym formacie do formatu adf? Pomozcie Panowie- swietne stare gierki

oraz ta gierka byla mistrzostwo http://www.arcade-museum.com/game_detail.php?game_id=8496

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 11:03:18 przez erhlik
[#2] Re: Pilnie Poszukiwane gry ...

@erhlik, post #1

Wejdż na link
Może tam znajdziesz czego szukasz.
[#3] Re: Pilnie Poszukiwane gry ...

@erhlik, post #1

Montezume masz tutaj. Pewnie musisz sobie zrobić czystą dyskietkę w formacie ADF i wrzucić tam pliki z gry. Potem z gotka ładujesz sobie workbencha, zmieniasz adf na tego z motezuma i odpalasz. IMO powinno zafungować w ten sposób ale pewny nie jestem bo nie przetestowałem tego.
[#4] Re: Pilnie Poszukiwane gry ...

@erhlik, post #1

Ale po co chcesz uruchamiać gry z Atari na Amidze?
Nie lepiej pograć w gry z Atari na Atari, emu Atari?

Nie kojarzę Freda, Nadrala itp. na Ami.

W przypadku Raidena to chyba na Amidze nie było tej gry (ale być miała).

M+ój komentarz nie tyczy się gry DynaBlaster :)
[#5] Re: Pilnie Poszukiwane gry ...

@erhlik, post #1

Raiden jest w wersji AGA tylko i w dodatku tylko demko nie pełna gra - jak pisał poprzednik nigdy sie nie ukazała na ami :(
[#6] Re: Pilnie Poszukiwane gry ...

@sunater, post #5

Szkoda że fachowcy nie przerobią tych gier z atari na amige... Riveraid(jakaś nowsza odsłona) i Montezuma itd Fred był fajny na atari- wiem ze moglbym pograc na atari ale wolalbym miec wszystko na Penie w adf i na ami odpalac trudno dziekuje chlopaki za wszelka pomoc
[#7] Re: Pilnie Poszukiwane gry ...

@erhlik, post #6

Po co przerabiać jak oryginały są najlepsze? Jak ktoś nie ma Atari czy automatu to najlepszy jest emulator Atari.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem