kategoria: Szukam gry
[#1] Co to za gra? Klon Lemmings?
Witam, od długiego czasu próbuję sobie przypomnieć tytuł gry, w którą grywałem dość długo na A600.

Generalnie zasada była podobna do Lemmings - trzeba było doprowadzić maszerujące rzędem żyjątka do wyjścia. Jest jednak wiele różnic.

Gracz miał swoją postać, która ustawiała (i kasowała) kwadratowe skrzynki po których one chodziły, i w ten sposób można było kierować żyjątka do wyjść. Były różne rodzaje skrzynek (np. po niektórych można było chodzić od spodu, a po innych od wszystkich 4 stron, jak spadały to umierały i można było nie spełnić warunku liczby doprowadzonych stworzonek do wyjścia). Wiem, że był split screen (a może nawet w single player zawsze okno było dzielone na 2, i jedną postać miał gracz, a drugą komputer)? Możliwe, że żyjątka też były różnych rodzajów (kolorów) i np nie można było pozwolić żeby trafiły na siebie. Moja pamięć może być trochę niespójna, ale jak tylko zobaczę jakiś screenshot to będę wiedział, czy to to, czy nie.:

Było bardzo dużo poziomów, kojarzy mi się coś w okolicach 100.

Naszukałem się długo w różnych miejscach, ale nic mnie nie naprowadziło. Każda sugestia mile wskazana. Pozdro!

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2015 14:41:28 przez drajwer
[#2] Re: Co to za gra? Klon Lemmings?

@drajwer, post #1

Ta gra to Troddlers.
[#3] Re: Co to za gra? Klon Lemmings?

@Hexmage960, post #2

Kocham Cię.
[#4] Re: Co to za gra? Klon Lemmings?

@Hexmage960, post #2

Jaka zajebiaszcza gra! :) Zara w to ciooram :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem