[#61] Re: Tanks Furry: Konkurs

@juen, post #1

aktualizacja:

- kto pierwszy wklei w tym watku zdjecie przedstawiajace ostatni poziom gry (42) otrzyma spory zestaw wlepek zwiazanych z Amiga i TF ponadto otrzyma specjalny cheat code :) - RECEDENT

- kto drugi wklei w tym watku zdjecie przedstawiajace ostatni poziom gry (42) otrzyma spory zestaw wlepek zwiazanych z Amiga i TF

- kto pierwszy wklei w tym watku zdjecie przedstawiajace 32 poziom gry otrzyma spory zestaw wlepek zwiazanych z Amiga i TF

- kto pierwszy wklei w tym wątku odpalone TF na przynajmniej 3ch Amigach na raz na jednym zdjęciu przy czym każda instancja gry musi mieć za sobą przynajmniej 9 leveli otrzyma spory zestaw wlepek :)

- kto pierwszy wklei w tym wątku odpalone TF na MIST z przynajmniej 15 levelem otrzyma wlepki!

- kto pierwszy wklei zdjecie z widocznym 40 poziomem gry i zywymi dwoma graczami z przynajmniej 3ma zyciami kazdy - otrzyma zestaw wlepek

- kto pierwszy wklei zdjecie z widocznym 25 poziomem gry, dwoma zywymi graczami przy czym oboje musza miec aktywny powerup szybkiego strzelania - otrzyma zestaw wlepek - MADMAN

- kto pierwszy wklei zdjecie z widocznym 25 poziomem gry, dwoma zywymi graczami przy czym oboje musza miec aktywny powerup szybkiego poruszania sie - otrzyma zestaw wlepek

- kto pierwszy wklei zdjecie z widoczna punktacja gry gdzie jeden gracz zdobyl przynajmniej 1000 punktow otrzyma zestaw wlepek

- kto pierwszy wklei zdjecie przedstawiajacy dwie osoby (na zdjeciu musza byc widoczne osoby + amiga + ekran z gra) grajace w trybie deadmatch (przynajmniej druga mapa) otrzyma specjalny cheat code

- kto wymysli najciekawsze haslo promujace gre, otrzyma GRATIS PUDELKOWE WYDANIE GRY!!!, haslo musi byc w jezyku angielskim, zwyciezce wybierzemy z Koyotem :)

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 08:41:47 przez juen
[#62] Re: Tanks Furry: Konkurs

@juen, post #61

*puff*

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 09:15:36 przez juen
[#63] Re: Tanks Furry: Konkurs

@juen, post #61

furry tanks - the best excuse for not having sex tonight

tanks furry - furytales for angry males

don't worry, be furry!

it's time to hurry, your tank gets furry

free your fury, the tanks are furry!



Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 11:02:14 przez Jazzcat
[#64] Re: Tanks Furry: Konkurs

@juen, post #61

Gratulacje dla pierwszych zwycięzców! OK

Muszę przyznać, że bardzo miło się czyta wszystkie posty, sporo pozytywnej energii wygenerował ten konkurs! szeroki uśmiech
[#65] Re: Tanks Furry: Konkurs

@Koyot1222, post #64

a czy beda kolejni? :) juz na dniach gra bedzie udostepniona wiec konkurencja bedzie wieksza, zachecamy do brania udzialu w konkursach :)
[#66] Re: Tanks Furry: Konkurs

@juen, post #65

ja wciaz czekam na swoja kopie:)
[#67] Re: Tanks Furry: Konkurs

@aszu, post #66

a ja już swoją kopię otrzymałem :) czekałem równo tydzień po złożeniu zamówienia. Idealnie paczka przyszła przed Wielkanocą :) Pudełko było bardzo dobrze zapakowane w papier, w tekturę i w kopertę, bardzo stabilnie i dokładnie.
Sama gra jest świetna :) można mówić że to tylko gra, ale mamy 2016 i mam nową bardzo starannie zrobioną nową grę :) pod winuae działa bez problemowo. Strasznie mi się podobają różne małe detale jak animowane domki i zgliszcza na mapie, albo animowane portrety czołgistów kiedy się trafi w przeciwnika.
[#68] Re: Tanks Furry: Konkurs

@juen, post #61

Joł!!! Konkurs aktualny? Bo nie wiem czy odpalać na 3 Amigach OK
[#69] Re: Tanks Furry: Konkurs

@Vato, post #68

aktualny :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem