[#1] Mentor na żywo
Zupełnie przypadkiem dowiedziałem się czegoś o grze pt. "Mentor" o czym wcześniej nie wiedziałem. W komentarzach do pewnego newsa na myapple.pl jeden z prowadzących ten portal (Krystian "MacKozer" Kozerawski) powiedział, że twórców gry "Mentor" zna od przedszkola. Okazało się, że autorzy "Mentora" zanim zrobili grę to naprawdę założyli zespół o nazwie Mentor. Zespół MacKozera wypalił i działa do dzisiaj, a Mentor jakoś nie wypalił. Ale zrobili na Amigę przygodówkę, którą wszyscy znamy. Podobno nawet logo gry było wcześniej logiem zespołu. A tutaj jest zdjęcie zespołu Mentor. szeroki uśmiech Nie wiedziałem, że gra Mentor ma aż tak prawdziwe tło...

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 15:51:38 przez MDW
[#2] Re: Mentor na żywo

@MDW, post #1

Dobry news.Gdybym wiedział wcześniej zagrałbym .
[#3] Re: Mentor na żywo

@MDW, post #1

Czy są linki do muzyki?
[#4] Re: Mentor na żywo

@Andrzej Drozd, post #3

Nawet live

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 18:05:04 przez cholok
[#5] Re: Mentor na żywo

@cholok, post #4

Fajne, brzmi jak pierwsze płyty Sepultury. Jest jeden gitarzysta, a jednak podczas solówek słyszę przester. Bas też gra na przesterze?
[#6] Re: Mentor na żywo

@MDW, post #1

Niezłe. Znam+lubię tę przygodówkę (ba, nawet miałem oryginał), ale o istnieniu projektu muzycznego nie miałem zielonego pojęcia. Niezły brainreset. szeroki uśmiech
[#7] Re: Mentor na żywo

@MDW, post #1

Kurcze jest o tym nawet w recenzji na PPA.

Rzeczywiście, jak porównam składy z linku który podałeś z obsadą z HOL to wszystko się zgadza- to Ci sami ludzie! WoW jedwabiście! OK

Całkiem sympatyczna muza ok, racja
Aż się prosi o jakiś wywiad z nimi szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 14:44:25 przez BULI
[#8] Re: Mentor na żywo

@Andrzej Drozd, post #5

Mam ich demówke albo dwie w
swoich zbiorach, musze odsłuchać na spokojnie.
[#9] Re: Mentor na żywo

@waldiamiga, post #8

Nio i znalazłem:
Mentor - Lies Of The Endless Life - 1992
Mentor - The Holy Grail - 1992
Daaawno tego nie słuchałem...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem