kategoria: Pomoc w przejściu gry
[#1] Ishar 3. Zakupy.
Pomocy. Gdzie kupię Kelonia powder, żeby zrobić miksturę dla borsuka?
[#2] Re: Ishar 3. Zakupy.

@adamlnowak, post #1

Na allegro bywa, ale drogo ;-] spróbuj na aliexpress, pojawiają się czasami. A tak na serio to tak na szybko w google, i przejdź do Animal Friends.
[#3] Re: Ishar 3. Zakupy.

@Fest3r, post #2

Pragnąłem uniknąć solucji. Jednak borsuk mnie pokonał. Tylko zerknę na borsuka, resztę przejdę na bosaka. Dziękuję.
[#4] Re: Ishar 3. Zakupy.

@adamlnowak, post #3

ja sie zacialem po borsuku, przy wejsciu do teatru, mimo wpisywania poprawnego hasla gra sie sypala. poddalem sie. swoja droga, strasznie zabugowana ta gra:/
[#5] Re: Ishar 3. Zakupy.

@aszu, post #4

Mi się zwiesza na WHDLoad w teatrze. Z nośników magmetycznych idzie. Na A600 raz krzyczy o RAM, raz nie, więc można grać na gołej A600 (mimo, że czasem krzyczy o 1.5 MB). Na AGAcie chodzi mi tylko wersja AGA. Takie szczegóły techniczne.
[#6] Re: Ishar 3. Zakupy.

@adamlnowak, post #1

Szacunek dla tego kto gra w tę grę w 2016 roku.

Miałem niedawno podejście, ale nie dałem rady.
[#7] Re: Ishar 3. Zakupy.

@Hubez, post #6

Pamiętam recenzję w Top Secrecie. Na okładce magazynu była czarownica. Sentymenty, albo nie ale pewnie zagram jeszcze w 2017.
[#8] Re: Ishar 3. Zakupy.

@Hubez, post #6

Pytanie: Z jakiego powodu nie dałeś rady?
[#9] Re: Ishar 3. Zakupy.

@adamlnowak, post #7



Ostatnia aktualizacja: 28.08.2016 21:25:56 przez Dorian3d
[#10] Re: Ishar 3. Zakupy.

@adamlnowak, post #1

W tawernie na południu mniej więcej w środku mapy (w biednej dzielnicy).

Musisz mieć ubrany amulet od Szopa - bez amuletu nie dostaniesz Kelonii w tawernie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem