[#1] Kolejna gra którą szukam (Strzelanina).
Tym razem chodzi strzelaninę z BOKU coś jak ARNIE 1 i FIre Force. Wiem że gra miała przerywniki filmowe takie dosyć brutalne, np: bohater gry wparowuję przez drzwi i zabija Izraelskiego żołnierza (taki filmik obrazkowy)

Ogólnie z tego co pamiętam to nasz bohater jak biegał to było słychać jak tak tupie, i wiem że gra miała taki FICZER mianowicie jak zeskoczyliśmy na głowę przeciwnika to go od razu nokautowaliśmy. Pierwsza misja była w takim jakby hangarze, mogliśmy się czołgać, zeskakiwać na przeciwników, a przeciwko nam byli izraelscy żołnierze z Biało czarnymi arafatkami (rozpuszczone z kołkiem na głowie na przetrzymanie chusty)

Może ktoś obeznany wie co to za gra??.
[#2] Re: Kolejna gra którą szukam (Strzelanina).

@Fox46, post #1

Strzelam, że chodzi o Navy Seals firmy Ocean. Tylko to chyba byli arabowie. Poza tym każda misja wymagała aktywowania wszystkich bomb na planszy. Natomiast zeskakiwanie na głowę działało ale także traciło się trochę życia jeśli dobrze pamiętam.
[#3] Re: Kolejna gra którą szukam (Strzelanina).

@Fox46, post #1

"i izraelscy żołnierze z Biało czarnymi arafatkami"

nie pomyliłeś ich z irakijczykami :) ? Gra jest z lat 90 ...operacja pustynna burza przeciw Saddamowi

Tutaj masz spis gier o podobnej tematyce
[#4] Re: Kolejna gra którą szukam (Strzelanina).

@jimmy, post #2

Dokładnie !! to jest to :D Navy SEALs gierka. Pamiętam jak ta grą się jarałem, no i też trudnawa była bo nawet taki mniejszy zeskok odbierał nam trochę życia. Szkoda natomiast że wszystko sprowadza się do podkładania bomb.

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 18:36:22 przez Fox46
[#5] Re: Kolejna gra którą szukam (Strzelanina).

@Fox46, post #4

Ja też ją męczyłem godzinami ale w końcu "prawie skończyłem". Natomiast jest dostępna wersja z trainerem, gdzie można sobie bez problemu ustawić nieśmiertelność, nielimitowany czas itd.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem