[#1] King's Bounty
Da się jakoś skasować save game? są 3 sloty, jak się je zapełni to zupa, nie można utworzyć nowego a nie ma też opcji skasowania starego...
Pewnie można wrzucić czystą dyskietkę i utworzyć nowe ale... czy da się skasować jakoś stare?
[#2] Re: King's Bounty

@softiron, post #1

da sie bezposrednio pod AmigOS z poziomu gry nie ma możliwości
[#3] Re: King's Bounty

@AmigaPL, post #2

ok, mam pod WB 1.3 ikone KB i szufladę Bounty.. Ale nie mogę jej otworzyć. Zabezpieczenie jakieś? jakim poleceniem się to odblokowuje?
[#4] Re: King's Bounty

@softiron, post #3

Otwórz CLI lub Shell i z tego poziomu poszukaj plików z save.
[#5] Re: King's Bounty

@Hexmage960, post #4

hmm...
przejrzałem w Shellu wszystko co tam napłodzili ale nic mnie na save nie wygląda. Spróbuje zrobić na osobnej dyskietce zatem i sprawdze jak to nazywa.
[#6] Re: King's Bounty

@softiron, post #5

Sejwy są w katalogu CHARS.
Jeśli uzywasz min. kick 2.x , to możesz dyskietkę z grą przegrać na FFS.
Będziesz miał wtedy miejsce na dodatkowe dwa zapisy.
Gdyby Ci jednak zalezalo aby mieć więcej miejsca i save wykonywać bez zmiany dyskietki, to można pliki popakowac np. Powerpackerem.
Rozpakowaniem ich "w locie" zajął by się dodatkowy program.

Zainteresowany tym sposobem. Mogę pomóc.
[#7] Re: King's Bounty

@Norbert, post #6

znalazłem, dzięki.
3 sloty w zupełności mi wystarczą, potrzebowałem tylko wiedzieć skąd skasować stare.
swoją drogą save na osobnej dyskietce gra zrobić nie chce (w normalny sposób) Zawsze woła o KB... Chyba żeby stworzyć nową, nazwać tak samo i stworzyć katalog CHARS?
[#8] Re: King's Bounty

@softiron, post #7

Tak.
Wystarczy nowa dyskietka o nazwie KB i katalog CHARS.
Gra instaluje sie bez problemu na HDD. Dziala w multitaskingu. (mozna przelaczac sie miedzy grą a Workbenchem, czy uruchomic inny program w tle)
Promuje sie do DBLPAL i dziala na karcie graficznej.
[#9] Re: King's Bounty

@Norbert, post #8

no to wypas. Osobna dyskietka save mi w zupelnosci wystarczy.
Jeszcze raz dzieki za pomoc.
[#10] Re: King's Bounty

@softiron, post #9

pusta dyskietka z katalogiem CHARS nie wystarczy. Program po podmianie wywala brak komponentow graficznych i wraca do WB.
[#11] Re: King's Bounty

@softiron, post #10

No dobrze, a jeśli zrobisz sobie dwie, trzy czy dziesięć kopii tego pierwszego dysku to co?
[#12] Re: King's Bounty

@recedent, post #11

to wtedy zadziała :)
po 3 sloty na każdy dysk normalnie.
[#13] Re: King's Bounty

@softiron, post #12

Jak na kopii gry wykasujesz plik startowy to bedziesz mial miejsce na 12 zapisów
Oczywiscie wystartowac musisz z "oryginału"

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2016 14:39:14 przez Norbert
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem