kategoria: Szukam gry
[#1] byla tylko po niemiecku i na wielu dyskietkach
Czesc,

nie chodzi mi o Biing! bo w tej sobie sam zmienialem jezyk niemiecki na jakis zrozumialy - grzebiac w plikach gry szeroki uśmiech

Gre jakiej szukam pamietam przez mgle bo widzialem ja tylko raz (przez moze 20 sekund? ) na amidze u naszego lokalnego handlarza softem amigowym w latach 90tych szeroki uśmiech Czesto go pytalem czy pojawila sie na gieldzie wersja angielska ale chyba jednak takowej nigdy nie bylo.

Gra najprawdopodobniej (bo jak juz wspomnialem widzialem zajawke) byla point&click (moje ulubione) i to byl chyba poczatek : taki jakby wielki dom/posiadlosc widziana z zewnatrz (namalowana w odcien niebieskiego - tak to pamietam). Czy to moglo byc intro? - nie wiem. -Tekst byl ponizej i BYL po niemiecku - ZAJMOWALA KUPE DYSKIETEK - (chyba)

Czytajac to co napisalem zrobilem face palm-a szeroki uśmiech - ale moze ktos cos ....

Dzieki

ps..
WYDAJE mi sie ze tytul to bylo jakies imie ... ale jak juz napisalem , tylko mi sie wydaje

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2017 17:04:10 przez peceha
[#2] Re: byla tylko po niemiecku i na wielu dyskietkach

@peceha, post #1

Mad Tv może? Po niemiecku, na Amigę, jest wielki dom, gramy myszką...
link
[#3] Re: byla tylko po niemiecku i na wielu dyskietkach

@poweredjj, post #2

NIe , na pewno nie - tem dom byl realistycznie namalowany , i przypominal normalny "rzeczywisty" dom z zewnatrz

dodano: z tak jakby "zabiej" perspektywy widziany

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2017 17:07:45 przez peceha
[#4] Re: byla tylko po niemiecku i na wielu dyskietkach

@peceha, post #3

Jonathan

Software 2000 wydało kilka tego rodzaju gier. |Fajne było jeszcze Die Kathedrale. "Fajne" dla fanów takich gier.
Jeśli kogoś ten gatunek kręci to jednak lepiej looknąć na PC i zainteresować się Eric the Unready czy jakimś Spellcasting...
[#5] Re: byla tylko po niemiecku i na wielu dyskietkach

@michalmarek77, post #4

Tak, to bylo to szeroki uśmiech ta szyba potluczona teraz mi sie przypomniala a niebieski dom juz widzac nie byl taki niebieski do konca szeroki uśmiech

Dzieki, sprawdze tez te inne co podales.
[#6] Re: byla tylko po niemiecku i na wielu dyskietkach

@michalmarek77, post #4

Jeśli kogoś ten gatunek kręci to jednak lepiej looknąć na PC i zainteresować się Eric the Unready czy jakimś Spellcasting...

Tak się akurat atrakcyjnie składa, iż nie dalej jak w zeszłym tygodniu śmignąłem sobie właśnie pierwszy Spellcasting. Pomimo częstego i gęstego wspomagania się solucją, bawiłem się znakomicie przez ponad dwie godzinki - niektóre akcje naprawdę wyrywają z kapci. Z przyjemnością zaliczę sobie także zarówno dwa pozostałe, jak i Erica, oba Gatewaye, Companions of Xanth czy Superhero League of Hoboken.

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 02:49:12 przez cpt. Misumaru Tenchi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem