[#61] Re: Promocja amigi wsrod producentow gier.

@selur, post #60

same obce marki, nie masz co jesc?nie jestes zainteresowany?to zmiataj do koleczka, do reszty dzieciszeroki uśmiech
[#62] Re: Promocja amigi wsrod producentow gier.

@maka23111, post #61

widze ze masz firme w kurnbachu, a ja mam w pforzheim to tylko 20km, moge ci szame podrzucic
[#63] Re: Promocja amigi wsrod producentow gier.

@selur, post #60

Praktiker ma kłopoty finansowe, więc nie szedłbym z nimi...
[#64] Re: Promocja amigi wsrod producentow gier.

@maka23111, post #42

Zanim zaczalem temat sprawdzilem czy aby nie bylo juz wczesniej takiego

Ależ było! Kiedy byłem małym chłopcem, co chwila ktoś taką wizję objawiał. Ledwie nauczył się, jeden z drugim, czegoś na kształt:

10 FOR I=1 to 16
20 POKE 53281,I
30 NEXT I
40 GOTO 10

wyobracał napis (swoją ksywę) w Deluxe Paintcie i zastąpił instrumenty w ulubionym module samplowanym słowem "dupa", poczuwał się bogiem IT i ruszał w podwórko nawijać wszystkim: "chcem zrobić gre". A ponieważ podwórka są pase, to teraz tacy giganci, zgodnie z duchem czasu, męczą biedne fora internetowe.

Kto miał takiego typa na podwórku?
Wpisujcie miasta!

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 13:51:41 przez Daclaw
[#65] Re: Promocja amigi wsrod producentow gier.

@Daclaw, post #64

badz fajny przeciez to nikogo nie chce meczyc, juz nie atakujcie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem