Wątek zamknięty
[#1] Superfrog
Witam, chciałbym mieć w swojej mini kolekcji Superfroga, niestety bardzo rzadko pojawia się ta gra na sprzedaż, a tutaj kogoś poniosła fantazja, może ktoś wie jaka jest średnia cena takiego boxika, oczywiście znam już odpowiedź kilku z was, że gra jest tyle warta ile jest się za nią w stanie zapłacić, więc za takie odpowiedzi bardzo dziękuje, niestety nie mogę nigdzie znaleźć w archiwum starych cen lub aktywnych ogłoszeń. A może ktoś z was ma na sprzedaż żabkę. Spędziłem nad nią wiele dni ze swojego dzieciństwa więc postanowiłem ją mieć u siebie.
[#2] Re: Superfrog

@magnatt, post #1

Od ogłoszeń jest dział "Giełda".
[#3] Re: Superfrog

@magnatt, post #1

A musi byc koniecznie w BOXie? Wersja na CD32 jest o wiele tansza, szczegolnie ta wydawana pozniej przez Islone jako wznowienie.
[#4] Re: Superfrog

@recedent, post #2

Pytanie dotyczy określenia w przybliżeniu wartości gry, której chcę być właścicielem, widzę że cię bąk ugryzł w nos i strasznie przyjemny jesteś , Wątek Ciekawostki zamknąłeś tutaj się czepiasz, nie lepiej wyłączyć kompa i pójść odpocząć od otoczenia i pikseli?
[#5] Re: Superfrog

@Axi0maT, post #3

Axi wlasnie zauwazylem ze CD32 tania strasznie, szukałem w google to mi tylko na ebayu wyskoczylo za 100euro. Chcę dyskietkowe.
[#6] Re: Superfrog

@magnatt, post #4

Do amigi: http://www.dream17.info/softography.php
Do PC: ....i tu miały się pojawić linki do androida, goga i jego superfroga hd....ale ni ma.
Tzn ja mam bo kupilem na każdą możliwą platformę i mam i klasycznego i hd....ale teraz ni ma i nie wiem czemu.

Edycja: Można kupić jeszcze klucze na allegro. W oficjalnych kanałach sprzedaży nigdzie nie ma (wliczając w to Team17)

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 15:01:34 przez sirapacz
[#7] Re: Superfrog

@magnatt, post #5

Faktycznie wyglada na to ze obecnie zrobilo sie stosunkowo drogo. Sugerowalem sie tym ze kupilem swojego SuperFroga na CD32 z jakis rok temu za 50 zlociszy z wysylka. Nie spodziewalem sie ze az tak bardzo ceny poszly w gore (przy czym tym 100ojro bym sie nie sugerowal bo nikt tego w tej cenie nie kupuje jak widac).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem