[#91] Re: KING KONG (OKAY 1994) - recenzja w Top Secret 1995/5

@*y, post #90

Może ktoś nagra gameplay na YT ? Bo nic nie ma.
[#92] Re: KING KONG (OKAY 1994) - recenzja w Top Secret 1995/5

@francdt, post #53

tak jak wczoraj pisałem wstawiam dane które zgrałem kryoflux-em wszystko w jednym pliku mam nadzieje że się komuś przydadzą te dane pozdro
link


Po 3 latach udało się pchnąć temat :)
Dzięki uprzejmości Abaddon'a z forum EAB udało się przekształcić część gier do IPF:
[*] Diamenty (Okay)
[*] English Tester (TimSoft)
[*] Kosmobit (Okay)
[*] Laser World (Promic Group)

Do wszystkich tych gier przydałby się manuale bo mają dodatkowe zabezpieczenia. Może przy okazji też zostały zeskanowane i mógłby ktoś wrzucić.

Jeszcze info odnośnie pozostałych gier:
[*] King Kong (Okay) is a bad dump! Track 16.0 on both disks have a bad sector 7 but that track is empty on Disk 2!
[*] Milioner (Promic) - dump shows lots of bad tracks
[*] Speedway Manager (Promic) - incomplete dump, tracks 28.1 and above are missing

PS
Jeszcze link do wątku na EAB:
http://eab.abime.net/showthread.php?t=114142
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem