[#1] Breed 96
Mam parę pytań dotyczących gry Breed 96.
1. Z tego co zdążyłem się zorientować gra ma 2 tryby: rozgrywanie kolejnych scenariuszy i gra "pełna". O ile scenariusze mają konkretny cel do osiągnięcia, to jaki jest cel tej "pełnej" gry? Eliminacja wszystkich przeciwników?
2. Po założeniu kolonii na innej planecie staje się ona nową planetą macierzystą. Od zera trzeba budować bazę, robić wynalazki itd. Czy jest jakiś dostęp do wcześniejszej planety macierzystej, bo jakoś nie mogłem go znaleźć? Jeśli nie, to czy wcześniejsza kolonia jest już samowystarczalna i nie wymaga nadzoru (tzn. nie wymaga rozbudowy, monitorowania bezrobocia, przestępczości itp.)?
W dokumentacji do gry nie mogłem znaleźć odpowiedzi na te pytania.

EDIT
Skończyłem dziś grę i sam mogę odpowiedzieć na własne pytania.
Ad 1. Celem pełnej gry jest eliminacja przeciwników przez zajęcie wszystkich planet i księżyców.
Ad 2. Po wyborze nowej planety macierzystej nie ma dostępu do poprzedniej (nie można jej rozbudowywać, prowadzić produkcji itp.). Poprzednia planeta macierzysta, a dokładniej założona na niej kolonia, funkcjonuje już samodzielnie.

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2024 11:51:12 przez PopoCop
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem