[#1] Freeciv i tileset z Civilization 2
Jakiś czas temu zainteresowałem się możliwością zmiany wyglądu grafiki we Freeciv na styl Civilization 2.
Przyzwyczaiłem się trochę do tego stylu a tilesets o nazwie Trident czy isoTrident dostępne we Freeciv nie do końca mi się podobają...
Na stronie http://www.freeciv.org/screenshots/1.12.1/index.phtml znalazłem link do pakietu civ2gfx, który umożliwia taką zmienę.
Jednak wymagane jest posiadanie kilku plików w formacie GIF z pecetowej wersji gry Civilization 2.
Udało mi się zdobyć wymagane pliki, ale na pc-tasku skrypt, który miał skonwertować te pliki nie działał.
Poprosiłem Engine by spróbował na swoim pececie pod windą, ale u niego także ten skrypt także za bardzo nie chciał działac i wywałał błędy..

Czy udało się komukolwiek poprawnie skonwertować grafikę tymi skryptami z pakietu civ2gfx by można było użyć tych obrazków i cały tileset z amigowym portem Freeciv ?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem