[#1] Alien Quake TC (i inne)
Witam !
Wie ktos z kad mozna wziac Alien Quake TC ?
Na: www.gamers.org/pub/idgames2/total_conversions/, napisali ze usuneli go ze wzgledow prawnych.
Moze ma go ktos ?
I mi by go wyslal na maila ?
Albo moze ma ktos jakas plytke z modami (najlepiej single player) do tej gry ?
I moze mi ja przegrac, zaplace za plytke i przesylke.

Pozdrawiam wszystkich Amigowcow Quake'owcow !!!
[#2] Re: Alien Quake TC (i inne)

@emeck, post #1

[#3] Re: Alien Quake TC (i inne)

@grxmrx, post #2

Dzieki za linka !
Pozdrawiam.
[#4] Re: Alien Quake TC (i inne)

@emeck, post #3

Odkopuję staaary wątek, ale po co zakłądać nowy :)

Właśnie odpaliłem sobie total conversion Quake 1 - Aliens i mam problem polegjący na tym, że niepoprawnie wyświetla się broń. Zamiast guna bądz skanera ruchu widać jakąś kaszanę.

używam qlquake68k, konwersję nagrałem do katalogu aliens i odpalam komendą z parametrem -game aliens...

Ktoś coś pomoże ?
[#5] Re: Alien Quake TC (i inne)

@twardy, post #4

Po prostu czasem tak jest, że dany dodatek nie współpracuje poprawnie z danym portem GL.
Masz kilka opcji:
1. Sprawdzenie pod innym portem GL (polecma pod 68k BlitzQuake)
2. Wyłączenie z konsoli "pokazywania broni".
[#6] Re: Alien Quake TC (i inne)

@BULI, post #5

Ogólnie zauważyłem, że wszelkie porty GL (w tym także na PC) mają problemy z dodatkami, które były pisane pod "zwykłą" (nie GL) wersję. Tak miałem z różnymi dodatkami, np wspomniany Alien Quake, Shräk czy Malice, gdzie wersje GL kaszanią obiekty (własnie głównie bronie czy obiekty/przeciwnicy). Zazwyczaj wrzucenie pod "zwykłą" wersję pomagało, dodatek działał poprawnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem