[#1] Mortal Kombat 2 ...
wkurza mnie ta cholerna wersja MK2 na amige , zrobiona od niechcenia przez TFUrcow... niby gupota wywlekac to teraz ale zwsze mnie to wkurzalo...

JESTEM CIEKAW czy KTOS sie pokusił zeby zrobic wersje na AGA np. poprzez rekompilacje kodu na amidze (no podwarunkiem ze bylo to w C napisane i ktos raczyl udostepnic zrodla) .... ???
[#2] Re: Mortal Kombat 2 ...

@ktostam, post #1

JESTEM CIEKAW czy KTOS sie pokusił zeby zrobic wersje na AGA np. poprzez rekompilacje kodu na amidze (no podwarunkiem ze bylo to w C napisane i ktos raczyl udostepnic zrodla) .... ???

Przecież to jest równoznaczne ze stworzeniem gry od początku. W czasach gdy Mortal Kombat 2 się pojawił chodziło o to, aby się jak najlepiej sprzedał. Zrobiono więc wersję pod kości ECS, a autorzy nigdy nie planowali wersji AGA. Chyba, że Virgin/Acclaim uwolniłoby kody (chyba nie zrobili tego jeszcze do żadnej swojej gry) i można byłoby to przepisać pod AmigaOS stosując banki grafiki z wersji pecetowej).
[#3] Re: Mortal Kombat 2 ...

@ktostam, post #1

wkurza mnie ta cholerna wersja MK2 na amige , zrobiona od niechcenia przez TFUrcow... niby gupota wywlekac to teraz ale zwsze mnie to wkurzalo...

A że tak jeszcze zapytam, co Cię w nim tak bolało? :D
[#4] Re: Mortal Kombat 2 ...

@ktostam, post #1

Na Amidze można pograć w MK2, które jest w większej liczbie kolorów i klatek animacji, szczegółów, etc. - M.A.M.E....

[#5] Re: Mortal Kombat 2 ...

@ktostam, post #1

Amigowy MK2 i tak jest o niebo lepszy od MK1.
[#6] Re: Mortal Kombat 2 ...

@ktostam, post #1

człowieku, to że jest mało kolorów, brak animacji to nic, ważne że gra ta ma największą dynamikę, aż się chce grać, i co z tego ze mk2 na pc i mame jest lepszy graficznie - LLPF i inne kombinacje na dzojstiku dodawały grze kolorytu. Nie wiem jak mozna grać w takie gry na klawiaturze albo na dzojstiku analogowym. Dlatego to do mnie przychodzli koledzy i się na dzoje składalismy choć oni mieli pentiumy i 486 a ja CDTV
[#7] Re: Mortal Kombat 2 ...

@rzookol, post #6

nie ma sensu portowac wersji z amigi bo i tak jest licha lepiej rozwijac emulatory... na snes masz umk3 i grasz padem a jako ze nowe amigi i pegazosy maja porty usb wiec podpiecie pada to nie problem :) ...

[#8] Re: Mortal Kombat 2 ...

@ktostam, post #1

W C?


[#9] Re: Mortal Kombat 2 ...

@ktostam, post #1

nie wiem co wy chcecie... widzial ktos ladniej zrobiona graficznie bijatyke z digitalizowanymi postaciami od MK2 na Amige?
nie chcialbym widziec wersji z Pctowa grafika, nie lubie takich konwersji, beznadziejny pomysl, juz lepiej odpalic syfiasta wersje Pctowa na byle piecu;)
piecowa wersja wogole jest kiczowata, nie ma takiego klimatu, nie wciaga na dluuugie wieczory.
pamietam jak gralismy na 486 w pracowani na informatykach... dla mnie to byla porazka, takie wielkie pixele;)
tak wogole to o ile sie nie myle, piecowe serie MK, rowniez wersja Trilogy jest w rozdzielce 320x200, a Amigowa w o wiele wiecej?
wogole klimatyczna oprawa dzwiekowa Amigi bije pieca na leb.
ja tam zbytniej poprawy w grafice pomiedzy Amiga a Pc nie widze - jak chcesz miec ladna grafike, odpal MAME.
a pierwsza czesc MK wcale nie taka zla, popatrzcie na piecowata, np stroj Sub-Zero piecowego ze strojem Amigowego?
na piecu jest to napackany jeden cholernie odblaskowy niebieski kolor;)
dla mnie MK2 amigowe jest rewelacja =)
[#10] Re: Mortal Kombat 2 ...

@AmigaRuleZZZ, post #9

Kolega dobrze mówi a na a1200 chodzi płynniej i są jakieś efekty których na 500 i 600 niebyło np ze Smoka ten taki siwy koles nawet dumek lecial i jakis odgłos przy tym i na innych kolesiach też coś takiego było:D
Ile my czasu przegrali w to z kumplami i jeszcze sie nieznudzilo a te fatality... coś wspaniałego
a co do pc wersji to rzeczywiście jak ktoś widział amigową to nieidzie grać no i takie kwadratowe tak samo jak worms 1 na amige cudo:D
Pozdrawiam wszystkich
[#11] Re: Mortal Kombat 2 ...

@MróweK, post #10

Kolega dobrze mówi a na a1200 chodzi płynniej i są jakieś efekty których na 500 i 600 niebyło np ze Smoka ten taki siwy koles nawet dumek lecial i jakis odgłos przy tym i na innych kolesiach też coś takiego było:D

Na A500 też to było, lecz trzeba było mieć trochę więcej pamięci niż 1 MB.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem