[#181] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #176

Grałem w Black Crypt :)

a ja się skuszę na ten konkurs....

[#182] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Kiv_Master, post #178

Konkurs trwa od trzech lat w połączeniu z portalem Lemon Amiga. Poprzednio trwał kilka lat osobno na każdym z forów (można sprawdzić jak długo przeglądając historię). Podobny turniej trwa na Lemon C64 od lat chyba dziesięciu. Tak długo jak biorę w tym udział nie przypominam sobie, aby ktoś tam coś zachachmęcił. Tak jak pisze Shoonay, to nie jest turniej o złote kalesony. Zwykła zabawa. Poza tym, czasami do gry włączają się "eksperci" w danej grze, którzy potrafią zadać kontrolne pytanie, aby wkrótce okazało się nie to, że ktoś oszukał, ale że na przykład posiada inną wersję gry, która zlicza inaczej punkty. Moim zdaniem fake screenshota lub zdjęcia byłby wychwycony szybciej niż Ci się wydaje. Zdarzają się przypadki, że ktoś nie włączy odpowiednich ustawień, ugra wysoki wynik i się do tego przyznaje, po czym ma honor wycofać swój wynik twierdząc, że popełnił błąd. Mentalność tych ludzi jest jak widzisz zgoła odmienna od Twojej, w której dostrzegasz na każdym kroku potencjalnego oszusta i kanciarza. Każdy system weryfikacji, zwłaszcza w czymś takim jak turniej dla garstki maksymalnie 20-25 osób, da się obalić, lecz wzajemny szacunek dla siebie i innych graczy sprawia, że w tej zabawie nie jest potrzebne czteroosobowe jury, które u każdego uczestnika zamontuje w domu kamerę lub przyjadą w momencie grania, aby sprawdzić czy oby na pewno Twoje zdjęcie zrobione aparatem jest zdjęciem zrobionym aparatem, a nie jakimś retuszem. Gracze mają tam swój honor, aby grać fair i wierzą, że inny robią to samo.

Może faktycznie nie bierz udziału w tym turnieju...

[#183] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #182

Tak długo jak biorę w tym udział nie przypominam sobie, aby ktoś tam coś zachachmęcił.

Nie przypominasz sobie oszustwa, bo właśnie przez brak należytej kontroli nawet jak miało miejsce to byś się o nim nie dowiedział. Jeśli jesteś tak ufny do innych ludzi to dlaczego zamykasz na klucz drzwi do domu, czy auta? A może nie zamykasz, bo Twoja mentalność jest zgoła odmienna od mojej i to tylko ja widzę wszędzie złodziei i włamywaczy.

Może faktycznie nie bierz udziału w tym turnieju...

Kiedyś myślałem, że Krashan jest/był nieobiektywny i jako moderator powinien być bardziej powściągliwy w wyrażaniu swoich poglądów, teraz jednak patrząc na Twoje wypowiedzi widzę, że to było jeszcze nic i właściwie w większości Twoich wypowiedzi do mnie brakuje jeszcze żebyś dodał MOS Rulez - AOS4 sux. Szkoda, że nawet w tak błachym temacie musisz mi dogryzać.
[#184] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Kiv_Master, post #183

@Kiv

Przesadzasz... nie możesz przenosić czyiś przekonań na aspekty życiowe..
mailman ma rację, podrobić coś takiego jest naprawdę ciężko a z racji samego turnieju, powrotu do przeszłosći choćby samego faktu że są gracze którzy chcą w nim grać - nikt nie będzie oszukiwał... Turniej jest dla zabawy i tu każdy wygrywa, poprzez samo to, że bierze się w tym udział...

nie gra się tutaj o milion czy mercedesa klasy S a ze względu na dobre czasy Amigi i to jest najwieksza bariera...

z racji tego poruszany temat co do możliwości oszustwa uważam za zbyteczny.. I tu masz obiektywną opinie.

[#185] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Kiv_Master, post #183

Bosh... Próbujesz prowokacji, ale marny z Ciebie prowokator. Potwierdzasz jedynie co tak naprawdę Tobą kieruję. Za parę lat pewnie to dostrzeżesz...

EOT z mojej strony, bo to sensu nie ma. Jeszcze sobie coś strasznego pomyślisz i nakleisz mi inną ciekawą etykietkę...

=============
W co graliście wczoraj?

[#186] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #185

Za parę lat pewnie to dostrzeżesz...

Wypraszam sobie takie uwagi pod moim adresem, mam swoje lata i nie dam się obrażać, i traktować z góry przez kogoś prawdopodobnie młodszego ode mnie. Zajmij się lepiej Faziorem w komentarzach.

PS. Wczoraj grałem w Zoola2



Ostatnia modyfikacja: 07.08.2010 22:51:11
[#187] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #185


=============
W co graliście wczoraj?


Perihelion i Black Crypt

[#188] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #187

A ja w new york warriors and midnight resistance :P :P :P

[#189] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #188

wczoraj grałem w Mortal Kombat i Lotusa 2 i całkiem nieźle mi poszło :P

[#190] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #189

a ja Project X :) muza rządzi ;))

parallax widze ze mortal pocinasz :P czyżby z pobudek ligii EAB vs Lemon? xD

[#191] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #190

no też ;)

[#192] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

> Ja grałem w superforga.

Następnym razem nie zapomnij tego nagrać, to prędzej uwierzę.

[#193] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #191

A skąd wiesz czy MK wygra?

Kto nie głosował, niech nadrabia zaległości.

Dzisiaj pyknąłem w Skidmarks, ale z marnym rezultatem...

[#194] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #193

Ja grałem w Sensible World of Soccer, za tydzień turniej we Wrocku, będzie ze 30 osób - w tym Czesi, Niemcy i może jeszcze jakieś nacje ;)
Gdyby kogoś interesowało: http://www.youtube.com/watch?v=v9rcLtcD5LU
[#195] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@dior, post #194

A mogę liczyć na jakiś raport z tej imprezy (co, gdzie, kiedy, kto wygrał, jak grał itd.)? Zamieściłoby się go na portalu, wraz ze zdjęciami, rankingiem graczy...

[#196] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #195

Pewnie, co tylko chcesz. Ostatnio mieliśmy materiały z lokalnej TV i krótką zapowiedź w Radiu Eska :D Będą zdjęcia, filmiki, z mediami chyba się nie uda w tym roku. Nie miał kto organizować. W każdym razie relację przygotujemy. Gdyby kogoś ta imprezka interesowała, to proszę o sygnał. Wszyscy mile widziani :D
[#197] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@dior, post #196

Jeżeli już będą gotowe jakieś materiały podsumowujące spotkanie, to proszę o kontakt na maila. Adres w profilu.

[#198] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #193

Pewności to nie mam, ale mały trening nie zaszkodzi ;)

[#199] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #198

Jak dobrze potrenujesz, to później zawsze możesz złożyć odwiedziny panom z jury i przekonać ich, że Twój wynik powinien być na pierwszym miejscu. :P

[#200] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #198

Super Hang-ON

[#201] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #200

Ja również w Super Hang-ON

[#202] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #201

No to jedziemy panowie ;)

[#203] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #202

Chciałbym się zapytać, jak wrażenia z gry w tę grę? Toż to wyścigówka z 1988 roku. Wziąłem udział w głosowaniu, ale szczerze mówiąc liczyłem na wygranę "Assassina" i nie wiem czy wezmę udział w turnieju ;)

[#204] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #203

To co że ma 22 lata :) Nie jest taka zła. Dla mnie lepiej, że wygrał Super Hang On niż Assassin, bo w tą drugą grę mało co grałem, chociaż w SHO też nie jestem jakoś zajebiście obcykany, ale zobaczymy jak to wyjdzie ;)

[#205] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #204


No to jedziemy panowie


Jazda Jazda Szefuniu!!!


To co że ma 22 lata usmiech Nie jest taka zła. Dla mnie lepiej, że wygrał Super Hang On niż Assassin, bo w tą drugą grę mało co grałem, chociaż w SHO też nie jestem jakoś zajebiście obcykany, ale zobaczymy jak to wyjdzie


w sumie masz racje.. A gra się dość przyjemnie.. jak z 88' nawet nie czuje żeby ta gra była...

@temat

oczywiście Super Hang ON!

[#206] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #205

Wczoraj pyknąłem w Arnie. Nigdy nie przepadałem za tą grą, ale na dobrą godzinę się wciągnąłem.

[#207] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #206

Tylko do jutra można publikować wyniki.

[#208] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #207

Zapomniałem całkiem. Jutro zamieszczę.

[#209] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #208

Evil's Doom ..lecz jednak tylko do momentu wpisywania kodw zabezpieczajacych,nie da sie ich wspisac....ahh to karbid...
[#210] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Vadeous, post #209

W Ruff'n Tumble grałem, przeszedłem i dalej twierdzę, że Superfrog jest lepszy o lata świetlne od rnt. I mała partyjka w north n south.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem