[#211] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #210

Ruff and Tumble i cannon fodder 1.

[#212] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #210

Trenuj w Uridium 2 i zamieszczaj wyniki na EAB ;)

[#213] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #212

The Chaos Engine World 4 level 2 .. gralem cos ponad 3h na A500
potem oczywiscie demka ;-]

[#214] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #213

A ja dzis dalej mecze cannona, nigdy nie przepelzlem, az wstyd.

[#215] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@fazior, post #214

ja mam ten plus ze w latach swietnosci amigi malo gralem ..i przeszedlem tylko kilka gier.. wiec teraz od nowa spijam pianke zmiodnosci po 20 latach ;-]
granie joyem jest naprawde mega wygodne ,zdana tam klawiatura czy jakis padziewaisty pad ..tylko Joystick

[#216] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #212

Chyba nigdy w nią nie grałem, ale jak znajdę więcej czasu, jakoś piątek, sobota, to zagram. Może znowu będę pierwszy od końca :D

[#217] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #216

Ja tylko jako nieświadomy smarkacz jak miałem jakieś 10lat pierwszy raz to zobaczyłem, jeszcze na C64 nie czaiłem kompletnie bazy. W tym momencie gram w to na CDTV , nareszcie udało mi się ją odpalić i będę zamieszczał wyniki na EAB. AVE

[#218] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #217

Zajrzyj na EAB. Musisz zmienić swoją listę.

[#219] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Z sentymentem sięgnąłem po Millenium 2.2 ale na emulatorze ponieważ nie mam jej na A500.

[#220] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@fazior, post #214

Co prawda nie grałem jeszcze (bo pora późna), ale odpaliłem dla testu Superfroga, wersja CD32. :) Obejrzałem demko i mnie wciągło - nie Superfrog, żeby nie było, ale gry w wersjach CD32 i jutro będę testował Turricana, JP2 (B16 :P) Codename Robocod, Super Street Fightera II Turbo i pewnie kilka tuzinów innych tytułów. :)
Kurde, na tym to dopiero się wygodnie gra... zero wachlowania, zero czekania... Jeśli Natami też będzie umożliwiać odpalanie takich gier, to to będzie maszynka marzeń. :)

[#221] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #220

Dzisiaj jest już prawie wczoraj, to napiszę, że sobie pyknąłem dwie rundki w Ultimate Body Blows grając swoją bodyblowsiarską postacią, czyli Yitu, i Project X - poziom Arcade, przeleciałem Hyperionem pierwszy level i boss mnie popsuł (ale już go rozpracowałem na przyszłość); wynik: 63700.

[#222] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #221

a do mnie wpadl brahol z coreczka (5 lat) ..
i od razu text w dzwiach ..
-Wojek pogramy na Amidze ? :)))))))))))))))))
Zool 2,Super Frog,Lotus2,Chaos Engine,Prehistoryk,Pang,NickyII,..swiv..uff..dobrze ze sie zmyla :)

[#223] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #222

:) Moja córeczka dopiero skończyła 3 latka ale też lubi grać "w źabe" i snoopiego "na starym komuptźe". Oczywiście muszę jej w tym pomagać :) Jest coś takiego sympatycznego i w tych grach na Ami.

[#224] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@silverbud, post #223

Project X ciąg dalszy - ukończyłem 1 level Hyperionem z pełnym arsenałem, rozwaliłem bossa i na tym koniec, bo gra się wiesza. :( Jak dotąd najlepszy uzyskany wynik - 71k z czymś, ranga: survivor.

[#225] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #224

Alien Breed 3D na cd32 z fastem ;)

[#226] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@atarens, post #225

Udało mi sie przejsc Dragons Lair's 1 Escape Castel :) na A600 11.5 MB RAM WHDLOAD.

Dooman mi sie wiesza ;(( nie wiem czemu ..resetuje amige (WHDLOAD jak i wykla dyskietkowa na HD).

[#227] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #226

Dooman mi sie wiesza ;(( nie wiem czemu ..resetuje amige (WHDLOAD jak i wykla dyskietkowa na HD).

Wersja WHDLoad - znany problem. Raportowałem autorowi. Poprawił pierwsze błędy, na kolejne na razie nie miał czasu.

Standardowa wersja HD - nie miałem tego problemu. Ale dobrze, że o tym napisałeś. Wrzucę do Rodzynek jeszcze tę wersję.

[#228] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #227

Ja grałem przedwczoraj, wczoraj, dzisiaj i pewnie jeszcze trochę pogram w Ambermoona - wspaniała gra. Szkoda że Thalion zbankrutował i 3 części nie wydał, byłoby coś na kształt Albionu pewnie.
[#229] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #227

kurcze nie wiedzialem ze to znany problem ..myslalem ze cos mam nie tak z Amiga/systeme ...

dzis skupilem sie na Heimdalu 1 ..rewelka :)

[#230] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #229

Dzisiaj była rundka tym razem w Body Blows Galactic moją bodyblowsiarskogalacticową postacią, czyli Lazerem. :)
Project X-a ciąg dalszy, tym razem działająca wersja - przeleciałem 2 levele i bonus level, wynik: coś ponad 200k... ale nie do końca uczciwie, bo robię sobie sejwy. Na Amidze to bym chyba z 10 dżojów połamał na tym. :P

[#231] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #230

Desert Strike, Nicky Boom, Apocalypse...

[#232] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #231

Znowu szukają Cię na EAB.

A reszta grających głosowała w naszym TOP10? ;)

[#233] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #232

Ja głosowałem! Co prawda na 5 tytułów, ale myślę że taki głos jest ważny?
[#234] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@madman15, post #233

Tak, ważny (jeżeli to gry amigowe) ;)

[#235] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #234

Wczoraj akurat nie grałem, za to w poniedziałek strzelałem w Testament II.,

[#236] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@twardy, post #235

Na czym pykałeś? ami czy winuae?! Bo ja z chiny nie dałem rady tego na emu odpalić :/



Ostatnia modyfikacja: 23.09.2010 19:43:42
[#237] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #231

Dalsza obróbka BB Galactic :) (bez cheatów, czyt. stosowania save'ów). Jak na razie dochodzę najdalej do 4 postaci, czyli Phantoma. Jeszcze nie znalazłem dobrej metody na typa.

EDIT. Tak teraz się teraz przeleciałem po wszystkich planetkach i większe problemy sprawiają tylko Phanton i Inferno. Lazer też mnie uziemił, ale jak się go przygniecie do ściany to gość jest już martwy.



Ostatnia modyfikacja: 23.09.2010 22:22:45
[#238] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@deejayremix, post #236

Pykałem na tym co mam w podpisie. Bardzo ladnie uruchamia się spod systemu i dziala w multitaskingu.

[#239] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #232

kurde ostatnio wszędzie jestem wanted... Teoria spisku? oO

Grałem w Stunt Car Racer! bo Uridium II nie chce działać i koniec...



Ostatnia modyfikacja: 23.09.2010 23:07:54
[#240] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #239

Dzisiaj pykłem w "Pszczółki", czyli Apidya. Na Amidze nie doszedłem nigdy dalej niż poza jeziorko. Teraz na sejwach WinUAE, na poziomie Normal, jestem na etapie walki z Wielką Pszczołą - chyba ostatni boss? Strasznie wk*^jący w każdym razie i robi się to już nudne. :P (albo jej strzelam nie tam gdzie trzeba)
Poza tym kosiłem słupki w All Terrain Racing. :)



Ostatnia modyfikacja: 25.09.2010 00:04:25
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem