[#241] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #240

Znalazłem 10 minut czasu i zagrałem wczoraj w najlepszą platformówkę, czyli w superfroga.

[#242] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #241

A ja połaziłem i postrzelałem sobie w demo Space Station 3000

BTW: Poszukuje demka gierki Operation G2

[#243] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@waldiamiga, post #242

masz nową wiadomość ;]

[#244] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@bombermax, post #243

w jaguara grałem i znów nie ukonczyłem.
[#245] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@waldiamiga, post #242

Mam wersję WHDLoad na Pegu... ale dopóki go nie postawię pomóc nie mogę. Mogę za to powiedzieć że gra jest do ściągnięcia z netu dosyć prosto, chyba nawet ze strony WHDLoad.

[#246] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@vipdavid, post #244

Dlaczego? Taki leszczyk z Ciebie? ;) Wczoraj w nic nie grałem.

[#247] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #246

A ja wczoraj w końcu zabiłem Wielką Pszczołę i obejrzałem sobie końcówkę Apidya. :) Oprócz tego odniosłem sukces w ATR - po pierwszym okrążeniu na drugiej trasie byłem już przedostatni.

[#248] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@snajper, post #247

A ja sobie pogralem w "Nicki Boom". Muzyka miodzio jest w tej grze.
Doszedlem narazie do trzeciego levelu.
[#249] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Phibrizzo, post #248

Też pograłem w Nicki Boom. Ja na razie doszedłem do końca pierwszego levelu.

[#250] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #249

Ja ostatnio pogrywam namiętnie w Lotusa 2 - doszedłem (dojechałem) do Marsh Course i nadal nie mogę go zaliczyć choć raz byłem o włos. Trzeba nieźle trenować. Gra ma rzeczywiście pewną przewagę nad Lotusem 3 - jest znacznie szybsza, a i tory są zaprojektowane ręcznie, a nie wygenerowane!

Oprócz tego gram w Slam Tilta i Pinball Fantasies i Illusions. I wreszcie po wielu staraniach udało mi się wygrać główną nagrodę na stole Billion Dollar Gameshow - miliard dolarów - bardzo się z tego ucieszyłem! Slam Tilta dopiero co odkrywam ponieważ grałem w niego wcześniej bardzo rzadko, a okazuje się baardzo dobrą grą. Muzyka nie ustępuje tej z Pinball Fantasies. Czy komuś jeszcze udało się ugrać główną nagrodę na stole Billion Dollar Gameshow (oprócz Mailmana oczywiście ;)

Grałem też troszkę w Dimo's Quest oraz Lemmings. Dimo's Quest jest fajną mniej znaną grą, którą szczerze polecam każdemu fanowi cukierkowej grafiki. Kieruje się tam poczynaniami żabki, która na każdym poziomie ma za zadanie zebrać cukierki.



Ostatnia modyfikacja: 01.10.2010 21:14:49
[#251] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #250

Gra ma rzeczywiście pewną przewagę nad Lotusem 3 - jest znacznie szybsza
proponuje dolozyc real FASTu .... Lotus 3 dziala normalnie

[#252] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #250

Spróbuj też Pinballa Prelude, ale tylko stół nr 1. Na początku wyda ci się pusty i nieciekawy, ale jak chwilę pograsz to może załapiesz o co w tym chodzi.
[#253] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #251

Jaką Amigę masz na myśli? Większość tras z Lotusa 3 chodzi szybko, niektóre jak np. trasa górska troszkę przycina, w sumie tak też było gdy grałem w tę grę na Amidze CDTV więc się temu nie dziwię. Jednak Lotus 2 spodobał mi się ze względu na to, że "trójka" jest jakby uboższa w grafikę, choćby nawet trasa leśna lub na bagnach wygląda znacznie atrakcyjniej w "dwójce". Takie są moje spostrzeżenia.



Ostatnia modyfikacja: 01.10.2010 21:41:07
[#254] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #1

Cywilizacja

[#255] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #253

Lotus 2 ma bardzo wazna zalete gre na 4 playerow (2 x A500 zlinkowane serialem).na Amidze CDTV masz 0.53 mipsa.. jak dokladasz fast ram 0.77 (33 % szybszy procek)

[#256] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #255

ZeeWolf2,Monkey island,Goblins 1 ,Sword Of Sodan

[#257] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #256

Superfrog i Arabian Nights

[#258] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #257

W końcu zaliczyłem wczoraj Marsh i Storm Course i zobaczyłem dość skromne zakończenie Lotusa 2 okraszone miłą muzyką. Trening zrobił swoje, wiele tras trzeba wpierw dobrze poznać nim się je zaliczy. Do Lotusa 2 zawsze będzie można powracać, by zaliczać coraz więcej punktów, np. przejechać kilka tras pod rząd.

Teraz zastanowię się do jakiej gry teraz powrócić. Z Pinballi to Slam Tilt póki co mi w zupełności wystarczy.

A'propos Superfroga. Jak Wam idzie gra w "jednorękiego bandytę"? Jaką stosujecie tutaj taktykę - czy gracie o kody lub inne nagrody, czy też zostawiacie pieniążki na później, by wzmocnić punktację? Czy dopisuje Wam szczęście przy losowaniu?

[#259] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #258

Franko
[#260] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Minniat, post #258

A'propos Superfroga. Jak Wam idzie gra w "jednorękiego bandytę"? Jaką stosujecie tutaj taktykę - czy gracie o kody lub inne nagrody, czy też zostawiacie pieniążki na później, by wzmocnić punktację? Czy dopisuje Wam szczęście przy losowaniu?

U mnie zależy od czasu jaki mam na granie. Jeżeli chcę popykać, to byle szybciej, czyli nie odwiedzam "bandyty". Jeżeli gram, żeby ustanowić nowy życiowy rekord, to oczywiście tłukę w "bandytę". Celem zawsze jest podwojenie punktacji ;) Kody przecież już mam wszystkie :)

[#261] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #260

ja gram zawsze o jak najwieksza ilosc punktow ...gdy juz mam milion .. gram o przekrecenie punktow razy 2 - bo za kazde milion jest zycie ;-]
a wiec jesli masz 5 milionow to gram o X2 .. wtedy mam 10 mln i 5 dodatkowych frogow ;-]

Super froga mozna pokochac ale moze rozwscieczyc.. do tego stopnia ze joy leci w sciane ze slowem na ustach .. Kur...... !!!!!!!!!!!!!!
(kolce sux)

rekord punktow .. 55 mln ..



Ostatnia modyfikacja: 05.10.2010 11:02:36
[#262] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #261

Dodatkowe życie jest co 200 lub 300 tysięcy. Przy milionie punktów dostaniesz po prostu wielokrotność żyć.

[#263] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #262

na pewno dawno grales :) trzeba uzyskac one milion dolar$ ! :)

paralax poiwnien wiedziec :)



Ostatnia modyfikacja: 05.10.2010 11:15:50
[#264] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #263

Jestem więcej niż przekonany, że dodatkowe życie jest za 200 lub 300 tys. punktów (raczej 200).

[#265] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #264

Co 200 tysięcy. Filmik (od 16'30'', a jeszcze wyraźniej od 26'42'').

[#266] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@mailman, post #265

masz racje jesli paralax tez tak twierdzi to tak musi byc :)

wczoraj gralem bez zadnego przewodnika w Kajko I kokosz..
niestety cos chyba z tym dziadkiem nie zrobilem i w drugiej czesci nie moglem przejsc bugiego ..brawa za grafe !!! extra komiksowa - plastyczna az nie chce sie wierzyc ze to OCS 32 kolory !!!

[#267] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@HOŁDYS, post #266

Wkońcu mam działającą wersje CANNON FODDER!!!
więc mnie już nie ma :D



Ostatnia modyfikacja: 12.10.2010 18:12:52
[#268] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Skiba, post #267

Grałem w superfroga.

[#269] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@parallax, post #268

Od trzech dni zagrywam się po latach w K240. Kurdę, jak ta gierka jest wciągająca. Sporo opcji do kontrolowania i duże możłiwości. Brakuje tylko edytora własnych scenariuszy i gry multiplay (to byłaby dopiero zabawa :D ).
Słyszał ktoś kiedyś o remake tej gry? A i czy jest już freeware jak np. gry Team 17?

Pozdrawiam

[#270] Re: W jaką amigową grę grałeś/aś wczoraj?

@Azzorek, post #269

Remake to Fragile Allegiance który został wydany jedynie na PC ehhhh

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem