[#361] Re: Remake'i Amigowych gier

@parallax, post #360

Ano bez.
[#362] Re: Shadow of the Beast 4 ;-)
Jeśli powstałaby czwarta część tej gry

Właściwie to kolejna część SotB jest już zapowiedziana na konsole Sony. (nadal w dev, nikt nie anulował)

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2014 11:16:41 przez Sokok
[#363] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #354

stary to by byla informacja o jakiej marze obecnie. Co jak co ale ta seria miala w sobie magie. Niepowtarzalny tytul. Gdzie te psygnosis
[#364] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #354

Pewnie można ściągnąć z torent z Korei północnej link
[#365] Re: Remake'i Amigowych gier

@Dorian3d, post #364

No panowie do konca wierzyłem ze jeszcze powstanie i się niemyliłem. Sony zrobiło mi niespodziankę. Shadow of the beast na PS4 powstaje. Heavy Spectrum pojawiło się na playstation experience i pokazało nowe grafiki koncepcyjne bestii. Filmik niżej !! Jestem bardzo zadowolony !!
https://www.youtube.com/watch?v=42Tzf3tyIEk

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2014 22:18:14 przez Sunday87
[#366] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #365

Ja też i właśnie miałem dawać linka :)
[#367] Re: Remake'i Amigowych gier

@tom256, post #1

To może teraz Gods!!!???


link

Fajny remix początkowej muzyki :D
[#368] Re: Remake'i Amigowych gier

@tom256, post #1

W dniu wczorajszym po raz pierwszy pokazano grywalna wersje remake'u Shadow of the Beast. Impreza byla zamknieta, na informacje o grze wisi embargo ale pare zdjec z imprezy wyplynelo. Fajnie, ze Sony ceni ta, bylo nie bylo, niszowa amigowa marke, ktora na swiecie znana jest jedynie ze swej pierwszej czesci i raczej z konwersji niz z oryginalu.






Nic nie wiadomo, ale z rozpiski sterowania i samych szotów wywnioskować nietrudno, ze to bedzie 2d sidescroller.
[#369] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #368

Pajacuja strasznie z ta gra. Wielka tajemnica jakby co najmniej zaprojektowali dzialo antymaterii.
Mam nadzieje, ze to bedzie wielka porazka Shadow Of The Beast ok, racja
[#370] Re: Remake'i Amigowych gier

@selur, post #369

Pajacuja? To było deweloperskie sympozjum. Embarga, tajemnice etc dziś dotyczą niemal całej growej branży. SotB będzie dostępny jedynie na PSN wiec cholera wie co z tego wyjdzie. Watpliwe jednak by gameplayowo wyszło gorzej niż oryginał czy jej druga część. Beast 3 to jedyna DOBRA GRA w tej serii. Co oczywiście nie znaczy, że Beast nie miał wielu atutów. To był audiowizualny mega kraszer te 26 lat temu...
[#371] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #370

Dżizas Krajst!
Sjhadow of the Beast on PS4




Dawid W. moze robic muzyke? My life will be complete!

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2015 15:47:20 przez michalmarek77
[#372] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #371

Za rą bis te ! Dzięki za linka.

Krew się leje wiadrami :) Zalewa cały ekran niekiedy OK
[#373] Re: Remake'i Amigowych gier

@Art, post #372

Tu masz link do artykułu na Eurogamer.net. Warto przeczytać - szczególnie gdy było się grającym amigowcem :)
SotB na Eurogamer
[#374] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #373

Hmmm
Nie widac tam info jakoby fabula miala wystepowac. A gdzie zagadki? To przeciez to bylo fajne w sotb a nie naparzanie chordy zlych. Ta weesja wyglada jak slasher ktorych pelno...
[#375] Re: Remake'i Amigowych gier

@WojT_GL, post #374

Jakie to zagadki byly niby w Shadow of the Beast ?

O SOTB 2 i 3/choc ta bezwzglednie jest jedyna dobra gra w serii/ praktycznie sa nieznane, nie zapisaly sie w zaden sposob w swiadomosci graczy tak jak pierwszy Beast.
Stety badz nie, pierwsza czesc serii jest legendarna, kolejne przeszly bez jakiegokolwiek echa.
[#376] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #371

Dla mnie niestety dno Uwielbiam do dziś SOTB 123 choć to beznadziejnie zdesignowane gry.A już Sotb 2 to powinno się na wykładach pokazywać jako przykład zupełnego braku poszanowania wszelkich zasad.Gdybym robił remake shadowa to poszedł bym w kierunku boskiego Ori zmieszanego z nie mniej klimatycznym Trine 2.Bo tu to mamy jakiegoś slashera z przeterminowana grafa
[#377] Re: Remake'i Amigowych gier

@Aniol, post #376

Trudno się nie zgodzić, choć IMO taka kombinacja slashera z względnie prostym jump'n'run odpowiednio dobrze wpisuje się w reinkarnacja SotB. Wiadomo, niczego lepszego od metroidvania nie ma w 2d, ale czy to lepiej wpisywaloby się w ten koncept? Pre Alpha tez za dużo o grze nie mówi - ja szalenie liczę na soundtrack Dawida. No i nostalgia swoje dodaje - z odpowiednią muzyka, nawet jak wyjdzie kupsztal, będę grał do upadłego. Mniej więcej jak z pierwszą Bestia :) No i przy okazji. Ciągle czekam na Twoja ostatnia grę i oczywiście liczę na kolejne!
[#378] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #377

Ethana konczymy juz przerabiac pod ue4 i ps4 ,wiec niedlugo powinno byc jakies oficjalne info.Co do Sotb to faktycznie,gameplayowo jedynce blizej do slashera niz platformera.Ale dla mnie te gry to 99% niesamowitego klimatu i 1 % jakiegos tam biegania.Tu widze prawie 0 klimatu ,za to sama nawalanke.Moze dalej bedzie lepiej.Adrian byl na tej imprezie Sony i mowil,ze gosc prezentujacy Sotb wygladal na totalnego fana gry.OK
[#379] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #371

Wygląda dziwnie jak na mój gust, nie wiem, nie znam się, ale to się strasznie świeci jakby piach tej pustyni był ze srebra. Nie podoba mi się design, niby wszystko jest monumentalnie wielkie, ale wydaje mi się że jest źle do siebie dopasowanie. Każda gra z Shadow of the Best była trochę inna, inaczej się grało, może to co widzę to narazie prototyp i jeszcze wiele pracy będzie przed jej twórcami. Dla porównania polecam pograć w Strider'a 2 i Trine żeby zobaczyć jak powinny wyglądać pożądne gry 2.5D :)
[#380] Re: Remake'i Amigowych gier

@Aniol, post #378

Planujecie jakieś wydanie pudelkowe? Choćby cost takiego co zrobił Brian ze swoim RCR? A może jakaś kolekcjonerke :) Podjechalbym do Was po autografy z całą sterta pudełek gier Adriana. Ach to Katharis
[#381] Re: Remake'i Amigowych gier

@Gżegżółka, post #379

Strider to w ostatnim remaku WayForward jest świetny. A Trine to IMO przykład na to jak nie powinno robić się gier. Ori podany przez Anioła czy choćby przegenialne Axiom Verge to inna bajka. Świetnych gier 2d, 2,5d jest mnóstwo. SotB znajdzie gdzieś tam swoją duszę, jesli design i muzyka będą gdzieś tam duchowo odpowiadać pierwowzorowi. No i autentycznie fan dba o grę - wystarczy przeczytać artek na polskim czy anglojezycznym EG.
[#382] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #380

Niestety nie ma w planach pudelek.Pewnie było by sporo dodatkowej roboty związanej z wymogami Sony co do instalacji/grania z płyty itp a zarobek minimalny w porównaniu z digital.Za to ps4 nie będzie miało praktycznie streamingu podczas gry i nie będzie znanych z Ethana PC przycinek co jakiś czas na doczytanie textur szeroki uśmiech
[#383] Re: Remake'i Amigowych gier

@Aniol, post #382

Shadow of the Beast powróci w wielkim stylu. Jestem pewien ta gra będzie zajebista. Czuję ducha orginału. Grafa jest bardzo fajna.Nowa bardziej mroczna i brutalna wizja besti przypadła mi maksymalnie do gustu. Za tą gre odpowiedzialny jest człowiek który jestem fanem serii. Jak przypuszczam dla Matta Bircha mozliwośc zrobienia tej gry to chyba było jedno z jego marzeń. Sony dało mu tą możliwośc. Spójrzciie na radośc tego człowieka podczas prezentowania tego projektu na jednej z konfercencji pod koniec 2014 roku. Jak dla mnie must have i czekam na kolejne info. Smutnych i zawiedzionych odsyłam do amigowej wersji :P
[#384] Re: Remake'i Amigowych gier

@selur, post #369

Mam nadzieje, ze to bedzie wielka porazka Shadow Of The Beast


Jakież to ... polskie
[#385] Re: Remake'i Amigowych gier

@uroboric_tom, post #384

Strata czasu przyjacielu wdawać się w dyskusje z takimi ludzmi
''Człowiek jest wart tyle ile słowa które wypowiada'' :)
[#386] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #385

''Człowiek jest wart tyle ile słowa które wypowiada''


" NIE PO SŁOWIE ICH POZNACIE A PO CZYNACH " Wściekły
[#387] Re: Remake'i Amigowych gier

@Aniol, post #376

przestan jojczyć, bo pawiora puszczę.
Sony chociaż coś robi i wypuszcza odświeżone hiciory amigowe, mamy Stardust, Alien breed, bedzie i SotB. Po co ma to iść w kierunku jakiegos ori? Jedyneczka to platformer - bijatyka.
Niech odświeża Gods, Elvire, Lionheart i inne hiciory amigowe, że zarobią na starym pomyśle. Czemu nie? Niech kociarnia zobaczy w co szlachta grała :)
[#388] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #375

Bestia 3 to tylko na amige. Jedynka ukazała sie na co tylko mogła. pomysł
[#389] Re: Remake'i Amigowych gier

@Iceman, post #387

Proste :D
[#390] Re: Remake'i Amigowych gier

@Iceman, post #387

Iceman z tej przyczyny mam PS3 ponieważ było na nią najwięcej takich odświeżonych hitów.
A i nie bali się używać tego przez niektórych na tym forum wyklętego słowa AMIGA w opisach swoich produkcji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem