[#481] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #480


Skądinąd strona na wikipedii gry podaje, że kompozytorem muzyki jest David Whittaker /obecnie muzyczny szeryf w Travelles Tales/. Ciekawe, bo choć o tym mówiono, potwierdzenia nie ma nigdzie żadnego. Ani nawet fragmentu ścieżki dźwiękowej. Liczę, że ta ścieżka wgniecie nas wszystkich w glebę.
Co do opóźnienia - cholera faktycznie wie jak to z nim będzie - w Niemczech gra jest reklamowana, że ma być niby 23 marca.

(reklama z najnowszego niemieckiego Retro Gamera). Zobaczymy.
Jak to mawia Shigeru Miyamoto : "Gra z przesuniętym terminem premiery ma szansę być dobrą grą, gra wydawana w pośpiechu taką być nie musi"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2016 19:46:01 przez michalmarek77
[#482] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #481

kurde widze ze ciagle zmieniaja date premiery. To ja juz niewiem tu jeszcze na stronie pisze że
02.03
link
odnosnie sciezki dzwiękowej to muzyka jest. Na PWG grałem w demo na słuchawkach ale było na tyle głosno ze praktycznie jej nie slyszalem :P

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2016 20:01:46 przez Sunday87
[#483] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #482

Z tego co wiem, ta muzyka to był tylko placeholder. Tak czy inaczej oczywiście czekam na grę i jestem niemal pewien, że będzie przemiodna.
[#484] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #483

Nie ma mozliwosci zeby ta gra sie nie udała. Bez sukcesu nie będzie drugiej i trzeciej czesci.
Jedyne co mi sie niepodoba to logo tytułu :)
[#485] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #484

Nie sądzę by to miało być cokolwiek więcej niż "one shot". Sukces jednakże może być ważny, Sony jest w posiadaniu szalonej ilości amigowych marek, więc dobre przyjęcie tej gry może mieć pozytywne skutki w "ożywieniu" dawnych IP.
Będzie to tez interesujce ze względu na to jak/czy growe, amigowe, korzenie mają jeszcze na coś wpływ w Europie.
[#486] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #485

Mam tylko nadzieje ze nieskasują tego projektu :)
[#487] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #485

Panowie z PPE grali w SOTB w Londynie i są zachwyceni

link

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 16:03:45 przez Sunday87

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 16:08:44 przez Sunday87
[#488] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #487



Klimatyczny ten szocik. Jak i cała gra.\

A tak prezentuje się nowy "Kick Off" Dino Diniego





Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 16:20:29 przez michalmarek77
[#489] Re: Remake'i Amigowych gier

@tom256, post #1

[#490] Re: Remake'i Amigowych gier

@Fest3r, post #489

przeczytalem fabule gry i padlem ze smiechu, poza tym ciekawe czy ma jakiekolwiek prawa do tytulu gry, bo zdaje sie, ze SSI przejal niejaki Ubisoft
[#491] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #487

Chyba dla tego SotB kupię PS4 . Szkoda, że nie wyjdzie to na PC. Chociaż kiedyś też tak cierpiałem z powodu Limbo, a ukazał się w końcu na PC (Steam).

Pozdrawiam,

Azz
[#492] Re: Remake'i Amigowych gier

@Azzorek, post #491

Azzzz warto kupic PS4 uwierz. Jest kilka ciekawych rzeczy koło których nieda przejsc sie obojetnie

Jak bedzie okazje to pokażę ci co nie co
Shadow jak najbardziej. Premiera coraz bliżej ale już sam niewiem czy w marcu czy w maju

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 06:55:21 przez Sunday87
[#493] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Remake'i Amigowych gier
[#494] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #492

Taka mała ciekawostka
Skasowana gra o nazwie Spellsinger na urządzenia ARCADE od Art & Magic ( Twórców gry Agony)
Jest to chodzona bijatyka w baśniowym klimacie. Jedna z głównych postaci przypomina nawet czarodzieja z loga A&M :P
Warto zerknąć. Niżej linki:
link

Arcade Gameplay Prototype:
link

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 21:54:49 przez Sunday87

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 21:55:20 przez Sunday87

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 21:57:06 przez Sunday87

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 21:58:20 przez Sunday87
[#495] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #494

Spellsinger zapowiadał się obłędnie OK

Aż naszła mnie ochota zagrać sobie w Unreal, w którego praktycznie nie grałem za młodu ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 10:16:11 przez BULI
[#496] Re: Remake'i Amigowych gier

@BULI, post #495

Racja, Spellsinger wyglądał fenomenalnie, w sumie mógłby konkurować z takimi grami jaki Princess Crown czy Odin Sphere, aż szkoda że Dragons Lair nie poszedł z swoją grafiką w stronę gry zręcznościowej zamiast interaktywnego filmiku.
[#497] Re: Remake'i Amigowych gier

@Gżegżółka, post #496

Sociable Soccer ma nowy trailer. Gra może amigowa już nie jest ale muzyka - jak najbardziej :)

Generalnie nie będzie to nic specjalnego -f2p zabije tę grę ale warto, choćby z sentymentu, obserwować co z tego wyniknie.
[#498] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #481

Gdzie można to zamówić?
http://www.ebay.co.uk/itm/Amiga-CD32-Shadow-of-the-Beast-Trilogy-/182040469357?hash=item2a62751f6d:g:dfkAAOSwFNZW1cbI
[#499] Re: Remake'i Amigowych gier

@BULI, post #495

"Aż naszła mnie ochota zagrać sobie w Unreal"

Unreal byl chyba jakims pradziadkiem Tales of Gorluth. Piekna grafika, muzyka, efekty i praktycznie zerowa grywalnosc. Jedna z najgorszych amigowych platformowek. Na dodatek koles strzela z miecza... firebalami
[#500] Re: Remake'i Amigowych gier

@selur, post #499

Okej, wiele bredni w Twoim wykonaniu tu czytałem ale to powyższe kasuje wszystko. Po prostu wszystko...
[#501] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #500

Kolego M&M wez moze sprzedaj swoje Plejstejszyn 4 , kup A500 z 1MB ram i zacznij grac w amigowe gry.

Dopiero wtedy bedziesz rownorzednym partnerem do rozmow o Amidze ok, racja
[#502] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #494

To jest też super gra link
[#503] Re: Remake'i Amigowych gier

@selur, post #501

Drogi Selurze, ja gram niemalże na wszystkim. Na Amidze wystarczajaco sie "nagrałem"te dzieścia lat temu.
Unreal, w 1990 roku był jedną z najlepszych amigowych gier. Jest całkiem przyjemny, grywalnie, dodatkowo to techniczny fajerwerk. Ba, do dziś, żadna z gier (gatunkowo) stworzonych na Amidze w PL nie jest się w stanie równać pod względem grywalności, nie mówiąc o technikaliach, z tą 26 letnią grą. I to już raczej się nie zmieni.
[#504] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #503

"Unreal, w 1990 roku był jedną z najlepszych amigowych gier"

Nie byl i nigdy juz nie bedzie, bowiem o sukcesie gry decydowali ostatecznie sami gracze a nie tworcy a podstawa tej oceny byl glownie gameplay.
Owszem, tak jak juz mowilem Unreal mial nieprzecietna grafike i swietna muzyke w tamtych czasach (podobnie jak piekna gra Agony) ale pod wzgledem grywalnosci byl wielkim sredniakiem a dla mnie totalna klapa (Agony zreszta tez), wypadal duzo duzo gorzej niz np. SoTB.

O ile SotB czasem pojawia sie w listach 100 najlepszych amigowych gier o tyle Unreal zostal gra zapomniana przez graczy, mimo wysokich ocen za grafike i dzwiek nigdy nie mial statusu ami-legendy. ok, racja
[#505] Re: Remake'i Amigowych gier

@selur, post #504

Ech...lepiej zrób mały "research" zanim kolejny raz zaczniesz publikować tezy bez pokrycia...
[#506] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #505

A moze zamiast bezsensownych "researchow" wystarczy zrobic sonde na jakims duzym skupisku ami graczy "Top 100 Amiga Games"?
[#507] Re: Remake'i Amigowych gier

@selur, post #504

Agony to bardzo dobra gra.
SOTB na PS4 już zdarzyłeś przed premierą nazwać crapem ale w maju sie przekonasz jak bardzo sie pomyliłeś :)
Dla zainteresowanych kilka nowych fotek:
link

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 18:33:52 przez Sunday87
[#508] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #507

Szczerze, to nie interesuja mnie "wasze" gry. Jak bym mial ochote na glupawe siekanki , to bym kupil sobie konsole i bym siekal.
Jesli bede mial na zbyciu 6 tys pln, to kupie wypasionego PC'eta i bede gral w nowosci ale konsole dla mnie to nieuzytek rolny i tylko tyle :)
[#509] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #507










Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 18:58:00 przez Sunday87

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 18:58:44 przez Sunday87
[#510] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #509

Szkoda starań, Sunday. Dla Selera albo jest coś za drogie, albo za głupie, albo zbyt brzydkie albo nieciekawe...Nie wiem, czy w swej historii na tym forum cokolwiek wywołało jego aprobatę, choćby cień pozytywnej emocji. A nawet jak takie coś miało miejsce to był to wyjątek potwierdzający regułę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem