[#511] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #510

Racja szefie. Niema sensu. Dla zainteresowanych wklejam wyżej kilka screenów. Coraz lepiej ta gra wygląda. Premiera jednak w Maju. Po cichu przesuneli premiere. Niech pracują. Zapowiada się rewelacyjnie szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 19:22:33 przez Sunday87
[#512] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #511

[#513] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #512

Ciekawe czy pójdzie pod ScummVM.

Heh, wymagania - 1,7 GHz, a najlepiej 2.2 GHz Core 2 Duo, Radeon HD 6850 albo nVidia GeForce GTX 460, DirectX 11, OpenGL 3... Oh please... Wiem, że grafika mniej pikselowata od oryginalnej i rozdziałka jakby wyższa. Ale to wciąż jest dwuwymiarowa przygodówka z rysowaną grafiką. Pewnie żeby było szybciej to silnik gry został napisany w innym silniku, który z kolei został napisany w Visual Basicu.
[#514] Re: Remake'i Amigowych gier

@recedent, post #513

Wymagania? Dzisiaj? Serio?

Podejrzewam, że nie byli w stanie znaleźć nigdzie słabszej konfiguracji i są takie a nie inne :P
Gra przecież działa także na PS Vita, więc skoro będzie na handheldzie to na przedpotopowych pecetach też zadziała.
[#515] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #514

Na przedpotopowych nie, bo wymaga DX 11.
[#516] Re: Remake'i Amigowych gier

@recedent, post #515

Żenująco duże wymagania (wspomniany DX11)- ale takie czasy/ model biznesowy etc- ech..
[#517] Re: Remake'i Amigowych gier

@BULI, post #516

Nie wiem czy było już o tym w tym temacie bo szukajka nic nie pokazała ale polecam remake Cannon Fodder o tytule Tiny Troopers. Gra jest w wersjach na różne platformy od PC po smyrfony.
Ja gram na WP (Lumia 640) i są dostępne 2 części gry. Obie fajne choć dwójka jest nieco lepsza. Poprawili nieco grafikę, mechanikę gry, rozwój żołnierzy, ciekawsze misje. Dwójka jest też zdecydowanie łatwiejsza ale IMO warto zagrać w obie.
[#518] Re: Remake'i Amigowych gier

@Torin, post #517

A to ciekawe bo na Amidze 2ka była trudniejsza.
[#519] Re: Remake'i Amigowych gier

@Torin, post #517

zakupilem jakis czas temu w biedronce tiny troopers, ale niestety instalator jest zwalony jakos na tej plycie i za zadne skarby nie chce sie gra zainstalowac...

to nie pierwszy problem z grami z biedry, inna z cenegi np tez mi nie dzialala, prosila o wlozenie drugiej plyty (co ciekawe pudelko jest jednoplytowe). tez cos spieprzyli, bo dostalem oficjalna odpowiedz, ze powinna byc druga plyta, ale ze oni nie maja i jedynie zwrot do biedry.. podejrzewam, ze cala seria taka byla.

to taka przestroga..
[#520] Re: Remake'i Amigowych gier

@Torin, post #517

Gdzie Tiny to remake? Inny tytuł , inna gra. Trochę w tym klimacie, ale coś innego. Wyszło też na konsole
[#521] Re: Remake'i Amigowych gier

@Iceman, post #520

Porównanie DotT Oryginał vs wersja Remastered

a tu trochę więcej okiem kobiety :)

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 10:34:18 przez michalmarek77
[#522] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #521

Podobno Deus jest remakiem Robinsona OK
Obie gry to zabytki... kiedyś grałem w Robinsona na gołej A1200 (albo z fastem)... mordęga
[wyróżniony] [#523] Re: Remake'i Amigowych gier

@Vato, post #522

[#524] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sir_Lucas, post #523

oryginal ma dla mnie super klimat, jakos nie moge sie przekonac do tej nowej wersji, to tak jak robbo, ktore w remaku ma jak dla mnie paskudna grafike w porownaniu do oryginalnej :)
[#525] Re: Remake'i Amigowych gier

@recedent, post #513

To są wszystko rynkowe zabiegi aby bele co nie szło na dobrym sprzęcie. Bo niedługo minie parę lat, świat powita DX17 i będą jeszcze większe cyrki. To jest jawne oszustwo. Moi klienci mówią to samo, jak włączają aktualizacje systemu to komp zaczyna coraz gorzej działać. Jak je blokują od reinstalki komp działa bez zarzutu. Jawne granie w pręta z tymi upgrade sprzętu i softu...
[#526] Re: Remake'i Amigowych gier

@tom256, post #1

Amiten znowu w natarciu. Tym razem znany amigowy hit - zobaczcie sami

Ten chłop ma niespożytą energię, tylko na co ona idzie?...
[#527] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #521

Introducing the Beast

17 MAJ 2016



Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016 18:54:15 przez michalmarek77
[#528] Re: Remake'i Amigowych gier

@Umpal, post #526

Ja bym chciał niedocenioną grę swoich czasów Moonstone, nawet pirata nie miałem, a oryginał był słabo dostępny.
[#529] Re: Remake'i Amigowych gier

@Iceman, post #528

Pirata nie miałeś? Przeciez to była jedną z popularniejszych, gieldowo, gier na Amige. Mi się wydawało, że każdy to mial/gral - na katowickiej giełdzie Moonstone było hitem sprzedaży przez wiele miesięcy. Żelazny tytul.
[#530] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #529

Nie byłem tam nigdy na giełdzie. Na tych co byłem to spolszczony Flashback i Elvira 2 były hitami. Chaos engine, Prehistorik, Mortal 1&2,Cf1&2, Sf2 Moonstone nigdy nie trafiłem u nikogo, ani na giełdzie czy też w sklepach gdzie dorabiali okładki i specjalne pudełka. Przydałby się remaster. Co z Gods wyjdzie?
[#531] Re: Remake'i Amigowych gier

@Iceman, post #530

Gods? A miał niby być :)
Niestety nie ma planów na remake tej przeswietnej gry. Choć może to i dobrze - oryginał nic się nie zestarzal i nadal jest tak dobry jak te ćwierć wieku temu.
Swoją drogą, cholernego pecha musiałeś mieć na gieldzie/w sklepach, że z tyloma tytułami się ominales.
[#532] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #531

Inne nadrobiłem kupując oryginały. Niestety ta jedna była wówczas poza zasięgiem. Chciałbym obu odświeżone wersje, szybsza animacja, więcej kolorów i itd.
[#533] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #531

Zobaczcie ten początek...
Ta gra nie może być kiepska!!!!
[#534] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #533

[#535] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #533

Pewnie będzie tak jak z golden axe na ps3 czyli lipa na max

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 13:51:47 przez Dorian3d
[#536] Re: Remake'i Amigowych gier

@Dorian3d, post #535

Wiem, że chciałbyś by tak było ale niestety. To będzie świetna gra.

Golden Axe: Beast Rider to nie był remake.
[#537] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #536

Szkoda,ze ani troche nie lubie chodzonych/bieganych bijatyk Ten Sotb zupelnie mi sie nie podoba ,ale na pewno kupie i moze choc troche polubie Lekko mnie dziwi,ze poszli w kierunku Mortala, to jak by nowy Golden Axe zostal przygodowka z zagadkami

PS.Wiem,ze w jedynce Sotb zagadek za bardzo nie bylo. Ale jak dla mnie, to nie byl slasher tylko dziwna klimatyczna podroz.

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 14:25:53 przez Aniol
[#538] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #536

Uwielbiam Shadow Of The Beast i mam nadziej że będzie super !

szkoda że nie będzie w box


Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 14:25:28 przez Dorian3d
[#539] Re: Remake'i Amigowych gier

@Aniol, post #537

Wg tego, co twórcy pokazali jednego możemy być pewni - to nadal będzie dziwna, obca, klimatyczna podróż. Co do gameplayu - akurat mi, w przypadku SotB, bardziej pasuje remake opierający się na rytmiczno-slasherowej mechanice niż platformer z łamigówkami ewentualnie metroidvania. Ten ostatni styl uwielbiam ale do tej gry, osobiście, bardziej mi pasuje ostry, brutalny gameplay oparty na walce.
[#540] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #539

Pewnie masz racje.Moze jak spojze na ta gre jak na God of War (ktorego kocham) w 2d to mi sie jeszcze polepszy pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem