[#541] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #539

System walki to coś nowego. Ogólnie wraz z nowymi trailerami coraz więcej osób interesuje sie tym tytułem. Tylko Troche źle wycelowali z tym majem bo wychodzi Uncharted 4 na którego wszyscy czekają :) Powracając do SOTB to musieli co nie co zmienić odnosnie samej rozgrywki bo jakby zachowali cały gameplay z orginału ubierająć w nową oprawę to mogłoby się niespodobać. Na pocieszenie moge napisać że do remejku będzie dodany oryginalny Shadow z amigi OK
[#542] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #541

o_O

Nie wiedziałem.
(po cichu na to liczyłem ale...)

ZAYEBIŚCIE!!!
[#543] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #541

Na Blu-ray?
[#544] Re: Remake'i Amigowych gier

@Dorian3d, post #543

Nie gra będzie (niestety) tylko w wersji cyfrowej. Choć kto wie, może kiedys wyjdzie takze na płycie (całkiem sporo małych gier, po czasie, jest tak wydawanych na PS4). Szansa na to jest, niestety, nikla.
[#545] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #544

Chyba to najbardziej zależy od tego czy sie dobrze sprzeda i czy gra będzie dobra. Licze ze wydanie fizyczne na krążku zostanie w niedalekiej przyszłości wydane. Fajnie jakby zrobili zestaw w Bigboxie z koszulką i pudełkiem z grą. Pomarzyć można.

Z pozdrowieniami dla fanów dodaje jeszcze takie fajne zdjęcie z kilkoma znajomymi twarzami
OK


Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 19:51:38 przez Sunday87

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 19:52:20 przez Sunday87

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 19:54:35 przez Sunday87
[#546] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #545

Od lewej: Roger Dean, Martin Edmondson, David Whittaker i twórca remake - Matt Birch.
[#547] Re: The Miners - remake gry Diggers

@nornik, post #111

polecam! :)
[#548] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #546

[#549] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #548

Ja wiem, że Wam się podoba ten nowy Shadow...
Sorry, ale dla mnie to straszna kicha :(
Banał, zimny i konsolowy kotlet. Fuj!

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2016 19:21:40 przez Vato
[#550] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #548

Jezu,to straszne jest ,ale bede twardy i kupie.
[#551] Re: Remake'i Amigowych gier

@Aniol, post #550

Jeśli chodzi o SOTB to najprawdopodobniej będzie wydanie w pudelku na płycie ale w Japonii (Angielskie Napisy mają być dostępne) Zastanawiam się czy juz zamawiać czy jeszcze poczekać
może okazać się że w Europie też zostanie wydane hmm
[#552] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #551

Fuck. Sprawdziłem sobie na play-asia. Nie jestem pewien, iż preorder tam obecny dotyczy wersji box (20$, raczej wersja cyfrowa) ale gdy tylko będzie w pudełku. Kupuję natychmiast :)
[#553] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #551

tak było z golden axe na ps 2 było tylko made in japan




Ostatnia aktualizacja: 01.05.2016 19:12:04 przez Dorian3d
[#554] Re: Remake'i Amigowych gier

@Dorian3d, post #553

Tak jest z mnóstwem gier, to nie są jakieś specjalne wyjątki. M.in. dlatego warto obserwować play-asia czy inne sklepy, w których można zaopatrzyć się w gry z Nipponu.
[#555] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #554

[#556] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #555

Grafika jak z ps2
[#557] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #555

Wspominają wiele razy że to rimejk, ale ani słowa że z Amigi, WTF?
Choćby z tego powodu nie kupię tej gry, a inny to taki że nie mam PS4

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 00:05:18 przez Ferin
[#558] Re: Remake'i Amigowych gier

@Ferin, post #557

??????
Serio?

W grze jest amigowy SotB do odblokowania, amigowa ścieżka dźwiękowa, któą także można odblokowac i nawet z takową grać w remake. O amigowych korzeniach trąbi się od pierwszej prezentacji na E3. Pooglądaj sobie inne trailery z SotB. -
[#559] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #558

Fajne, choć ta grafika do mnie nie przemawia. Pamiętam jak grałem w Shadow of the Beast jako dzieciak, ten remake w niczym nie przypomina tamtych wrażeń. Szczególnie wyśmienite intro, jak i przehipersuperfantastyczną kolorową grafiką z paralaksą. szeroki uśmiech To m.in. dzięki Shadow of the Beast pokochałem Amigę. Inną grą, która miała ogromny wpływ na mnie to Wolfchild.

W moim obecnym życiu chciałbym wychwycić tamte wrażenia i je opisać. Są to naprawdę nieziemskie wspomnienia.

Czy dzięki SotB na PS4 pokochałbym PS4? Chyba nie.
[#560] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #558

Pierwsza prezentacja miała miejsce na Gamescomie a nie na E3.

A dla kolegi Ferina, cytat z dzisiejszej poczty od Sony chociażby:

Odkryj zupełnie nową wersję klasyku z Amigi na PS4 i ponownie obudź swoją mroczną stronę.
[#561] Re: Remake'i Amigowych gier

@GumBoy, post #560

Prezentacja tak ale sama grę zapowiedziano na E3, gdzie wyraźnie zaprezentowano Shadow of the Beast i jej amigowe korzenie (choć bez samej rozgrywki, której wówczas nie bylo).
edit
Ech, faktycznie było to na GC :) Mój błąd.


Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 13:42:23 przez michalmarek77
[#562] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #561

Akurat było odwrotnie. Zapowiedź była na Gamescom, a pierwsze materiały na E3.

https://www.youtube.com/watch?v=NCkC6NGkS0Y&t=1h6m40s dla kolegi Ferina, również pada słowo Amiga. Od pierwszego anonsu gry. Ktoś tu się grubo wygłupił.

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2016 13:51:09 przez GumBoy
[#563] Re: Remake'i Amigowych gier

@Hexmage960, post #559

Nowy Shadow mimo tego że gameplayowo jest czymś nowym ma wiele wspólnego z orginałem.
Pracuje przy niej człowiek który jest fanem który współpracuje z Martinem oraz Rogerem Deanem czyli z twórcami oryginalnej trylogii to jedna rzecz. Drugą rzeczą jest muzyka jak widac jest mocnym remixem oryginalnego tracku Myśle nawet że przy samym soundtracku majstruje sam David Whitakker :) Jestem również pewien ze zwiedzimy większośc dobrze znanych lokacji
(Leśne polany, Wnętrze drzewa, zamek) co widać na filmikach. Demo które ogrywałem na targach zaczynało się od wyjścia ze znajomej studni :) Jest wiele nawiązań i bedzie sporo sekretów i easteregow nawiazujących do oryginału. Zapewne nie wszyscy znają fabułę tej gry ale żeby niespojlerować niebedę się w tym temacie wypowiadał. Mogę jedynie powiedzieć że jest to dosyć zgodnie pokazane ale i też niektóre elementy fabuły są lekko zmienione.
[#564] Re: Remake'i Amigowych gier

@Sunday87, post #563

Gram już w wersję na ps4, amigowa jest do odblokowania. Gra , muzyka klimatyczna. Jak najbardziej czuć korzenie z Amigi
[#565] Re: Remake'i Amigowych gier

@Iceman, post #564

Tak, gra jest świetna. Czego by nie mówić - "nowoczesnosc" wyszła grze na dobre i po prostu świetnie się w to gra. Nadal to dość "prosta" i mała gra, ale niczego innego po remaku bym się nie spodziewał. Gra wręcz krzyczy tym wspaniałym designem, z którym kojarzymy serię. Świetna, tania, prześliczna, grywalna gra. Dla fanów (choć nie tylko) amigowych pierwowzorow po prostu pozycja obowiazkowa!
[#566] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #565

Shadow of the Beast Gameplay First
link

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2016 21:36:49 przez Dorian3d
[#567] Re: Remake'i Amigowych gier

@Dorian3d, post #566

Remake Agony. Krótki gameplay.
[#568] Re: Remake'i Amigowych gier

@Fest3r, post #567

Ech,Agony mialo prawie wszystko.Klimat, grafike i muzyke.Ale jako gra przynajmniej dla mnie to byl zawsze badziew okrutny.Przy takim Battlesquadron czy Project X to nie bylo co zbierac z A.
[#569] Re: Remake'i Amigowych gier

@Aniol, post #568

Yup. Agony miało swoje plusy ale grywalnie była najwyżej przeciętną grą.
[#570] Re: Remake'i Amigowych gier

@michalmarek77, post #558

Co wy się tak podniecacie tym SotB... wg. mnie gra była nudna, to samo z Turicanem... gry, które biły je na głowę to np. Rick Dangerous, Another World, Flashback (podobny typ gry). Rozumiem, że każdy ma jakiś tam swój gust ale określanie (głównie) tej gry jako kultowej to lekka przesada. Peace :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem