[#1] Składanki mod-ów - jakie polecacie?
Mam pytanie takie może dziwne na pierwszy rzut oka. Otóż chciałem się zapytać jakie byście polecili składanki modułów czy inne dźwiękowe już gotowe składanki, które odpala się z dyskietki (a najoptymalniej - które są w formie pod WHDLoad) i muzyczka sobie po prostu leci przeskakując z kawałka na kawałek. Coby można było tak puścić na imprezie czy samemu sobie zamiast radia. Oczywiście wiem, że każdy ma swoje gusta muzyczne, ale już moja w tym głowa, żebym sobie coś z tego pod siebie dopasował.

Wiem, że mógłbym wybrać coś z "jakiejś" bazy modułów do tego odtwarzacz modułów, ale wiem, że jest tego multum a zakładam, że na takich składankach będą raczej lepsze niż gorsze pozycje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem