[#841] Re: Pixele, piksele

@at0m, post #833

LOve THIS!
[#842] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #835

Koyot, dzięki że to wkleiłeś… ależ żeś mnie zainspirował tym :):) Podasz źródło?
[#843] Re: Pixele, piksele

@zeter, post #842

Fajne, przestrzenne.
http://cinnamonpuncher.deviantart.com/art/Game-Boy-Anatomy-525336921

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 19:32:25 przez Koyot1222
[wyróżniony] [#844] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #843

Ja ciągle czekam na STEEL ASSAULT







Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 19:38:11 przez michalmarek77
[#845] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #844

Wow! Niezłe! OK
[#846] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #844

z tego co się orientuję autor postanowił zmienić styl grafiki z nes'a na snes'a więc w tej formie gra nie ujrzy światła dziennego szybko.
[#847] Re: Pixele, piksele

@Gżegżółka, post #846

Faktycznie Tym bardziej czekam :)
[#848] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #847

wygląda bardzo ładnie :) Aż ślinka cieknie :D
[#849] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #848

Dzień bez gifa dniem straconym...ech, pixelartowe fightery mają przecudne tła



1
[#850] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #849

Nio, Kings of fighters i Garou to bardzo wysoka półka, tak samo jak Street fighter 3.
Tak na marginesie KOF 98 ma świetne tła, chyba najlepsze z całej serii, ale mnie najbardziej podobają się tła z 95. Różnica jest poważna jeśli chodzi o postacie w tle. KOF 95 ma mnóstwo animowanych figurek w tle, potem z każdym rokiem było coraz mniej.

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2016 08:37:19 przez Koyot1222
[#851] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #850

Ano, to co z pixelami wyprawiano na NeoGeo po prostu rozwala dynię :)
Tutaj link wątku, z któego porwałem wcześniejsze gify

Swoją drogą, pogrywam sobie trochę w Undertale, z ciekawości o co ten cały hype. Gra jak gra, nie powaliła mnie na glębę acz nie mozna odmówić jej fajności, jakiegoś "ciepła", które z niej bije...nie o tym w sumie miałem. O grafice w niej zastosowanej. Niby to bardzo prosty, by nie napisać prymitywny pixel art, aczkolwiek PERFEKCYJNIE sprawdza się w przypadku tejże gry i idealnie wręcz jej odpowiada. Ma coś w sobie.

Skądinąd, gra która bez większych problemów mogłaby działać na Amidze, bije rekordy popularności na PC i została zrobiona w Gamemakerze przez jednego gościa (choć te 2,5 roku ciężkiej, artystycznej, roboty to inna para kaloszy).
Może, skoro na powyższą grę, zbierano kasę na Kickstarterze (5k$ pułapu, zebrano 10x tyle) to może na Amigowe gry też warto zbierać środki na crowdfundingu?
Wiem, że prosto się pisze, Kickstarter nie obsługuje polskich projektów, etc ale takie sukcesy powinny IMO być przykładem dla osób chcących wydawać gry na Amigi. Warto próbować.
[#852] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #851

ładne!
Ostatnio znalazłem:



sznurek
[#853] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #852

Nissan 300ZX!, Uwielbiam drift, pixelki nie mniej ale jeśli chodzi o boki w cyfrowym wydaniu wybieram GT6 na ps3 ;)
[#854] Re: Pixele, piksele

@zeter, post #853

Bardzo fajne autka. Ciekawe po ile mają klatek.
[#855] Re: Pixele, piksele

@ZbyniuR, post #854

Z tego co widać nie jest ich dużo, 5-6 na ruch i 2-3 na zapętlenie poślizgu. Cała oprawa obok zachwyca, wielgachne sprajty jak na model 2 segi.

Znalazłem przyjemny pixel

sznureczek

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 09:40:28 przez Koyot1222
[#856] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #855

Pewnie już kiedyś wrzucałem ale do premiery SLAIN! już bliżej niż dalej więc warto nacieszyć oczy pixelami.








[#857] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #856

No nie da sie ukryc, ze ta grafika wymiata ale powiedzmy sobie szczerze, ze na Amige niepredko zobaczymy cos takiego o ile w ogole kiedykolwiek zobaczymy...
[#858] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #856

Mniam! OK
[#859] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #856

Obejrzałem filmiki na ich stronie i wszystko pięknie. Jedynie te efekty typu mgła,dym i wszędobylski bloom nie robią mi. Wolałbym czysty oldschool
[#860] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #856

Pewnie już kiedyś wrzucałem ale do premiery SLAIN! już bliżej niż dalej więc warto nacieszyć oczy pixelami.


Wyśmienita grafika. Widać, że włożona w nią została kosmiczna ilość pacy. Trochę tylko faktycznie szkoda, że taki ładny pixel art został oszpecony przez te newschool'owe efekty specjalne.
[#861] Re: Pixele, piksele

@slay, post #860

No dobra, to wrzucę jeszcze trochę pixeli...
SneakR ma w swym stylu przyjemną, użyteczną prostotę. No i nie wiedzieć czemu jak na to patrzę to zastanawiam się, dlaczego coś takiego nie miałoby się pokazać na Amidze.

Dead Knight to, pixel artowo, zdecydowania wyższa półka...

No i creme de la creme tego postu:)

K A T A N A Z E R O





1
[#862] Re: Pixele, piksele

@michalmarek77, post #861

Niektóre już były tu pokazywane, ale i tak smacznie się na nie patrzy- mniam
[#863] Re: Pixele, piksele

@BULI, post #862

Świetny pixel art. OK Ciężko się tu do czegokolwiek przyczepić. Całość ma tylko 28 kolorów. Gdyby nie rozdzielczość (506 x 333) to dało by się wyświetlić na OCS/ECS.

[#864] Re: Pixele, piksele

@at0m, post #863

Piękne! Podaj sznureczek skąd to jest?

"Snatcher"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 13:57:54 przez Koyot1222
[#865] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #864

Snatcher? SNATCHER...
Dżizas, mój Holy Grail. Kiedyś go zdobędę. Jak tylko znajdę wersję na MegaCD, NTSC-U w cenie poniżej 300$.

#co_za_gra!
[#866] Re: Pixele, piksele

@Koyot1222, post #864

Tu masz link do strony autora na DeviantArt
[#867] Re: Pixele, piksele

@at0m, post #866

Super. Ja bym chcial zeby takie mordobicie bylo na klasyka
[wyróżniony] [#868] Re: Pixele, piksele

@selur, post #867

nie pamiętam czy już linkowałem mój wzór pixlowania z pixeljoint.com
kolega ma ksywkę Fool - polecam obejrzeć wszystkie jego prace na pixeljoint link

[#869] Re: Pixele, piksele

@retronav, post #868

Weście przestańcie! :) Bo co nie zrobie jakiegoś postępu w swoim pixelkowaniu to zaraz skrzydełka podcinacie ;) Żartuje :) Piękne, piękne! !!!

A to moje ;)


[#870] Re: Pixele, piksele

@retronav, post #868

Generalnie, kisiel w gaciach szeroki uśmiech OMG!

W odpowiedzi na #869
Nie masz się co martwić, postęp przyjdzie szybko w miarę czasu i pracy ;)
Moje prace jeszcze niedawno wyglądały tak:

Albo w ogóle nie były dokańczane Trzeba podpatrywać, naśladować bo to wszystko daje dużo radości.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem