[#421] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #420

Pograłem dziś trochę więcej w trybie 1 gracza i gdzieś na 7 levelu w trakcie gry nagle ekran zamienił się w migotającą kolorową sieczkę, przy czym rozgrywka w teorii toczyła się dalej. Moja A1200 normalnie jest stabilna jak skała, więc pewnie jakiś rzadki, losowy bug się objawił.
Trochę doskwiera niewiadoma liczba czołgów do wykończenia w trybie "misji", faktycznie liczba konturów czołgów na panelu w tym trybie mogłaby się pokrywać z liczbą do rozwalenia w misji. Czyli w tym trybie sens byłby trochę inny niż w multiplayerze, ale dość spójny logicznie i pewnie prosty do realizacji (rysować tyle konturów na początku, ile będzie czołgów w misji).

Poza tym bomba, a multiplayer podejrzewam to dopiero będzie to

P.S.
Jak z tym parametrem a500, wiadomo coś może?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 23:32:16 przez Jacques
[#422] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #420

Wczoraj z synem (lat 4 i pół) zrobiliśmy w parę minut sześć poziomów. Skubany kilka razy miał więcej zestrzeleń niż ja o_O.

Pół godziny temu obudził się i przywitał mnie słowami: "Tato, gramy w czołgi!". Panowie - jeśli to nie jest najwyższa możliwa ocena, to nie wiem co nią jest :).
[#423] Re: Tanks Furry - informacje

@void, post #422

OK
[#424] Re: Tanks Furry - informacje

@void, post #422

OK
[#425] Re: Tanks Furry - informacje

@void, post #422

no to powiem CI ze mega sukces! :))

--

Jacques - mozesz mi na PW podac jaka masz konfiguracje? Moja Amiga np jest polstabilna przy wlaczonej ACA, praktycznie kazde pierwsze uruchomienie gry, nie tylko TF ale cos z whdload konczy sie zwisem, ale tylko i wylacznie pierwsze... bug na pewno rzadki ten o ktorym piszesz i moze byc ciezko go wywolac ponownie, poczekamy i zobaczymy co jeszcze inni napisza :) co do argumentu to sprawdzilem i faktycznie nie dziala ;) ale jesli chcesz stestowac to moge Ci tez podeslac niebawem taka wersje do testu z dzialajacym argumentem :)
[#426] Re: Tanks Furry - informacje

@void, post #422

Ha ha! Świetnie!
Mój młody też się zapalił do czołgów, też czasem gramy we dwójkę.
Ostatnio śmiałem się trochę jak to młode chłopaki, "mój tata to" "a mój tata tamto", ale mój mody wyjechał z tekstem że "mój tata zrobił grę na amigę i jest wydana". Chwila ciszy... respekt
[#427] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #426

Pełen szacun na dzielni OK
[#428] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #425

Poszło PW OK
[#429] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #426

+100 do szacunku na osiedlu:)
[wyróżniony] [#430] Re: Tanks Furry - informacje

@aszu, post #429

A może by tak podrzucić do CD-Action info o grze? Albo nawet wysłać im jeden egzemplarz do testowania:D.
[wyróżniony] [#431] Re: Tanks Furry - informacje

@Tomski, post #430

Tylko Pixel. Choć znając życie, oni już mają grę i w kolejnym numerze będzie o niej wzmianka / recenzja.
[#432] Re: Tanks Furry - informacje

@Tomski, post #430

O, pomysł Napisze do nich maila, ciekawe czy będą w ogóle zainteresowani?

W odpowiedzi na #431

O, też jestem ciekaw.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 11:11:15 przez Koyot1222
[#433] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #432

Gratuluję wydania gry :) świetna robota!
[#434] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #432

W retro gamerze też gra będzie :) Skontaktujcie się z nimi, będziecie mieć szansę na wywiad i zaistnienie w "Homebrew Heroes" :)
[#435] Re: Tanks Furry - informacje

@michalmarek77, post #434

Właśnie to chciałem napisać.
Jak będzie to znowu kupię papierową wersję - bo ostatnio tylko zinio wersje :/
[#436] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #432

Koyot, wrzuć info kiedy będzie wersja w adf do pobrania to porozrzucam znowu wieści po świecie :)
Macie być sławni, zarabiać miliony i, kurde bele, robic w cholerę gier!
[#437] Re: Tanks Furry - informacje

@michalmarek77, post #436

Hehe :) jak A2 rozesle preordery to wtedy jakos wrzucamy od kopa :)
[#438] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #437

Możecie się pochwalić liczbą preorderów?
[#439] Re: Tanks Furry - informacje

@michalmarek77, post #438

Wiem, ze ponad 200, ale nie wszystkie byly oplacone, wiec te 200 to poki co bezpieczna liczba. Niby nie jest to jakos wybitnie duzo jak na caly swiat, ale z drugiej strony my sie nie spodziewalismy, myslelismy ze moze do setki dobije
[#440] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #439

Pierwsze koty za płoty, jak to mówią.
Spoko, będzie więcej :)
[#441] Re: Tanks Furry - informacje

@Tomski, post #430

ta CD-Action a oni wyrzuca to do smieci...

Tak jak mowi M&M mozna sprobowac do Piksela, moze zaskoczy ok, racja
[#442] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #439

200 ?
troche malo, myslalem, ze przebije ToG'a 2 o przynajmniej 100%. Moze to kwestia gatunku gry, ze zbyt prosta albo zbyt malo kolorow (badziewny ToG mial EHB).
Ewentualnie pesymistyczny wariant jest taki, ze max 250 amigowcow gra w ogole w gry ale w to jakos nie wierze...
[#443] Re: Tanks Furry - informacje

@selur, post #442

Wstępnie nastawialiśmy się na kilkadziesiąt egzemplarzy, nie jest źle, jak na początek.
Może też ludzie czekają na coś jeszcze innego

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 14:48:12 przez Koyot1222
[#444] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #443

Tragedii nie ma ale jednak TF jest gra o niebo lepsza niz ToG a duzej roznicy w sprzedazy nie ma i to jest smutne...
[wyróżniony] [#445] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #443

Nie, nie i nie.
Gra nie jest jeszcze wystarczająco rozpropagowana ale w ciagu najblizszych tygodni powinno być o grze troche glosniej :) Z pewnością troche tego sie sprzeda a najwazniejsze - sporo sie sciagnie i fama pojdzie w swiat.
IMO moglibyscie juz upublicznic adf'a - zrobiłby się szumek o grze i pewnie kolejne zamowienia zaczelyby wpadac :)
Najwazniejsze by dzieki Tanks Furry zrobiło się głośno o kolekcjonerskim wydawaniu gier na Amigę i inicjatywie jakiej podjęliście się wraz z Adamem Zalepą.
[#446] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #437

Informacja dla niecierpliwych - w tej chwili rozesłanych jest ok. 2/3 zamówień. Staramy się robić co w naszej mocy, ale same zamówienia z lutego to łącznie ponad 600 sztuk do realizacji (nie tylko TF). Powinniśmy się wyrobić ze wszystkim do połowy przyszłego tygodnia.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 15:09:51 przez A2
[#447] Re: Tanks Furry - informacje

@A2, post #446

Ilość zamówień robi wrażenie. Ja na swoją przesyłkę czekam już ponad tydzień (23.02) otrzymałem maila informującego o wysłaniu. Minął tydzień, mija powoli drugi... a paczki jak nie ma tak nie ma .
Pozdrawiam,
Zbigniew Zieliński
[#448] Re: Tanks Furry - informacje

@zzielinski, post #447

Zaraz prześlę numer nadania na PW.
[#449] Re: Tanks Furry - informacje

@A2, post #446

ale rozumiem, ze w tym 600 szt. procz TF to sa gazety a nie gry?
[#450] Re: Tanks Furry - informacje

@selur, post #449

Tak, to są różne rzeczy, mówię o ilości paczek (wszystkich zamówień jest więcej, bo wiele osób zamawiało np. magazyny lutowe już w grudniu). Dużo zamówień jest łączonych, więc gry wysyłane są razem z gazetami i książkami. Dziennie wysyłamy średnio 30-40 sztuk, a realizacja największej części trwa 9-ty dzień. Tak to wygląda praktycznie. Zresztą nie jest to nic nowego, bo po premierze magazynów zwykle wysyłka trwa ok. 10 dni. Tym razem paczek jest po prostu więcej.

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 15:44:23 przez A2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem