[#451] Re: Tanks Furry - informacje

@A2, post #450

Uhm, czyli jednak magazyny, czasopisma >>> gry. Kiepsko :P
[#452] Re: Tanks Furry - informacje

@selur, post #451

magazyny, czasopisma >>> gry

Wręcz przeciwnie. Wysyłka jest robiona według kolejności w bazie, nie ma znaczenia, co jest zamawiane.
Chyba że czekamy na premierę np. tak jak teraz - nowego Amigazynu.


Ostatnia aktualizacja: 03.03.2016 15:49:52 przez A2
[#453] Re: Tanks Furry - informacje

@A2, post #452

A ok, myslalem, ze priorytet zalezy od ilosci.
[#454] Re: Tanks Furry - informacje

@selur, post #453

Dzisiaj dałem pograć swoim synom w gierkę:
Harcowniki
Męczyli grę pewno z godzinę i wydawali przy tym różne dziwne dźwięki;).

Moje spostrzeżenia po odpaleniu gry:
- brak informacji w instrukcji jak uruchomić/zainstalować grę(przegrywałem grę z CD, gdyż stacje DF0: i DF1: nie działały mi, ale o tym w innym wątku),
- brak ikonki gry,
- drażnią mnie falowania fal na planszach, rozpraszają i powodują zmęczenie oczu,
- latający kwadraty w menu option bardzo mnie rozpraszały(moim zdaniem lepszy byłby jakiś pixel art z motywem gry).
Żeby nie było, że tylko marudzę to gra daje radę.
[#455] Re: Tanks Furry - informacje

@Tomski, post #454

dzieki za informacje :)

co do instalacji to gra zajmuje jeden plik, wiec instalacja nie istnieje. do gry wymagany jest wylacznie exec. na cd jest katalog COPY_TO_DISK i z niego tez wynika ze gra to jeden plik :)

ikonka jest (domyslna, bo domyslna) ale jest ;)
[#456] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #455

Czy dyskietki były sprawdzane przed wysłaniem ?, dzisiaj dostałem chciałem odpalić i wali errormi. Próbowałem wczytać na A500 i to samo

link

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2016 14:20:58 przez zorkadar
[#457] Re: Tanks Furry - informacje

@zorkadar, post #456

podejrzewam, ze A2 sprawdzal po nagraniu. tak czy siak do niego musisz to zglosic.. My nie zajmowalismy sie produkcja tych dyskietek - kontakt
[#458] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #457

widze, ze jestes z krakowa, daleko masz np na rondo mateczne, albo rynek glowny?:)
[#459] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #458

Na x-copy pokazuję pełno błędów więc na bank dyskietka, jestem z HutyOK

link
[#460] Re: Tanks Furry - informacje

@zorkadar, post #459

podejrzewam, ze musiala sie spieprzyc w przesylce, bo watpie by A2 ich nie sprawdzal, lepiej sprawdzic niz pozniej tracic na reklamacji :)

jakby co to Ci moge sprezentowac dyskietke z naklejka i gra (sprawdzona), ale podjechac to nie moge.. jeszcze do konca miesiaca mieszkam przy samym rynku glownym i tu jestem wieczorami, a od samego rana jest przy rondzie matecznym w biurze, moze gdzies tu przy okazji bys byl?:)

a najlepiej to przyjedz jutro na Amigowisko do Brzeska :) koszt przejazdu 8zl, wjazd free (co łaska). Busy jezdza co 15-20min, przejazd 1h :)

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2016 17:49:12 przez juen
[#461] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #460

Na Amigowisko nie dam rady (praca ) ,w tygodniu często się kręcę po Krakowie to mógłbym podjechać :)
[#462] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #460

Dyskietki były testowane po nagraniu, możliwe, że niektóre nie przetrzymały transportu. Proszę o kontakt mailem i będziemy starali się przesłać nowe.
Podobne sytuacje niestety występowały przy cover dyskach w Amigazynie.

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2016 19:35:16 przez A2
[#463] Re: Tanks Furry - informacje

@A2, post #462

A2 ma wysłać więc już poczekam szeroki uśmiech , w wolnej chwili skopiuje gierek z cd na cf.
[#464] Re: Tanks Furry - informacje

@zorkadar, post #463

Pojawiła się kolejna recenzja gry.
[#465] Re: Tanks Furry - informacje

@A2, post #462

Jest możliwość zamówienia plakatu osobno?
[#466] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #460

Dzięki Panowie za grę i podziękowania, nie spodziewałem się ich
Grę dostałem przedwczoraj, ale czekałem żeby Baderman dotarł po swoją kopię i żeby można było przyciąć kilka rundek. Doszliśmy chyba do 17 rundy, trzy podejścia. Na A4000D gra działa bardzo fajnie, czasem przy uruchamianiu z pod RTG paleta w grze się rozjeżdża, ale to drobnostka.
Gra strasznie wciąga, super sprawa na wieczór z kumplami OK
[#467] Re: Tanks Furry - informacje

@agawa, post #464

Morze tekstu, czepianie się kompletnie nic nie znaczących pierdół (brak ikony gry, ilości kolorów zastosowanych w grze, etc). Najważniejszego w tekście niemalże zabrakło. Na szczęście sytuację uratował syn Mufy i w ostatnim akapicie w końcu można przeczytać "Tanks Furry to fajna gra".
Z bólem, bo natywnie na AOS4 nie działa, ale zawsze :)
[#468] Re: Tanks Furry - informacje

@flops, post #466

Dzięki za grę oczywiście. Grało się wyśmienicie. Wieczór wyglądał w stylu:
"Cześć Flops!", "Cześć bad!", "Mam pada! :D", "Ja też! :D". Dwie i pół godziny później "Giera jest doskonała, ale muszę jechać bo mi Ania głowę urwie :D".
Zarówno tryb VS jak i 2 Players - są wyśmienite. Grywalność 8/5 :D
Obawiam się, że gra ma potencjał niszczycielski, jeśli chodzi o czas wolny :D. Na jutro mam zaplanowane siekanie z synem :).
[#469] Re: Tanks Furry - informacje

@agawa, post #464

Bardzo ciekawa recenzja. Widać że piszący naprawdę mocno pochylił się nad naszą grą i próbował wnikliwie obejrzeć ją z każdej strony. OK
Jesteśmy świadomi niedociągnięć gry, niemniej jednak daliśmy z siebie tyle, że gra potrafi obronić się sama. To bardzo pozytywne.
Martwi mnie tylko postrzeganie "Project R3D" jako potencjalnej firmy/marki, której inicjatywą jest ożywianie rynku amigowych gier. Jesteśmy tylko luźną grupą pasjonatów a nie firmą produkującą gry dla zysku

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 09:07:30 przez Koyot1222
[#470] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #469

A ja otrzymałem dzisiaj przesyłkę i po otwarciu pudełka nie znalazłem płyty CD . Po prostu jej nie ma . Jest wszystko inne nawet plakat którego się nie spodziewałem bo zamówienie było późno złożone. No i sobie pograłem .
[#471] Re: Tanks Furry - informacje

@Jacol, post #470

napisalem PW - plytke szybko doslemy, a na email pojdzie do Ciebie od razu gra

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 16:26:55 przez juen
[#472] Re: Tanks Furry - informacje

@_Skiba, post #465

jest problem z rozsylaniem ogolnie osobno tego plakatu ze wzgledu na wymiary :(
[#473] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #472

a jak zamówie dziś grę + pakiet książek o OS3.1 można liczyć na plakat do gry w komplecie? :)


Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 17:00:21 przez robertos231
[#474] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #471

Problem rozwiązany z płytą CD z gry.
Powiem tak , wielkie brawa dla kolegi juen za mega szybką reakcję na problem i dla A2 kolegi Adama Z. za szybkie załatwienie sprawy. Kurcze gdyby tak każda firma na rynku działała jak oni .
Niektórzy renomę wyrabiają latami wy załatwiliście sobie to w pięć minut . Tak trzymać.
Dziękuję
[#475] Re: Tanks Furry - informacje

@robertos231, post #473

nie wiem czy Adamowi jeszcze jakis zostal. moze sie wypowie :)
[#476] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #472

A razem z nowym Amigazynem da rade?
[#477] Re: Tanks Furry - informacje

@_Skiba, post #476

Dzisiaj dostałem :)

Mam pytanie: skoro jest płyta to czemu gra nie odpala z CD na CD32?
[#478] Re: Tanks Furry - informacje

@Tom Rain, post #477

poniewaz nie jest uregulowana prawnie sprawa co do uzycia pliku cd32.tm, aby tak plyte wypalic... nie chcemy ryzykowac..
[#479] Re: Tanks Furry - informacje

@Tom Rain, post #477

Ja też dostałem w końcu :)
[#480] Re: Tanks Furry - informacje

@madman15, post #479

Bomba, ja też dzisiaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem