[wyróżniony] [#481] Re: Tanks Furry - informacje

@fazior, post #480

dzieki koledze z EAB (ktory zasponsorowal adapter 4players, czym przekonal mnie do dodania tej funkcjonalnosci) Tanks Furry dolacza do grona gier, w ktore mozna pykac na 4ch joyach :) niedlugo udostepniamy wersje darmowa do sciagniecia, bedzie obslugiwala ten gadget :)
[#482] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #481

szeroki uśmiech OK
[#483] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #481

A czy jest mimo wszystko szansa na poprawki bugów, które objawiają się na 68000?
Byłoby super, bo np. na ACA500 68000 @ 14 MHz gra chodzi szybko jak na A1200 OK
[#484] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #481

Ha i to proste posunięcie dodaje x4 więcej zabawy do fajnej giercy !
Oby więcej gier korzystało z takiej możliwości ! Ja doskonale pamiętam jak z kumplami zarzynaliśmy w 5 w Dynablaster ! To była zabawa lepsza niż wszystkie Doomy i "Kwaki" razem wzięte ! Takiej samej miodności życzę Waszym produkcjom OK
[#485] Re: Tanks Furry - informacje

@pisklak, post #484

Przecież w grę można grać we czterech już teraz, dwóch na joystickach i dwóch na klawiaturze. Fajnie, że 4x joy adapter zadziała, ale zabawy będzie dokładnie tyle samo.
[#486] Re: Tanks Furry - informacje

@recedent, post #485

Na joyach klimatyczniej :)
[wyróżniony] [#487] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #481

Właśnie przed chwilą otrzymałem swoją przesyłkę z Tanks Furry!! :D
Dziękuję za podziękowania. Miło mi bardzo :)
[#488] Re: Tanks Furry - informacje

@recedent, post #485

Na 4 joyach gra się jednak zdecydowanie lepiej - przynajmniej dla mnie. No ale to subiektywna kwestia jest szeroki uśmiech
[wyróżniony] [#489] Re: Tanks Furry - informacje

@pisklak, post #488

Ale się o Was głośno zrobiło! OK
[#490] Re: Tanks Furry - informacje

@Stoopi, post #489

Wiiiii!!!!!
[#491] Re: Tanks Furry - informacje

@Stoopi, post #489

Niedługo będzie jeszcze głośniej
[#492] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #490

Ja mam takie pytanie - jaką funkcję pełnią czołgi dwu-lufowe i czym się różną od tych kwadratowych opancerzonych?
[#493] Re: Tanks Furry - informacje

@Gżegżółka, post #492

2 lufowe miały mieć trochę inną mechanikę, która niestety nie "spasowała się". Pozostały jako najcięższe, najmocniejsze czołgi.
[#494] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #493

Dzięki za odpowiedź :)
[#495] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #490

I jeszcze na blogu Epislona

"... It brought a big smile to my face playing it and was worth every cent. This is an Amiga only game, and brand new Amiga game in 2016 and definitely recommended!"

Myślę, że jest to dostateczna rekomendacja gry dla owiec na daaaalekim zachodzie! OK

Gratulacje raz jeszcze!!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 17:19:39 przez Lokaty
[#496] Re: Tanks Furry - informacje

@Lokaty, post #495

Nawet Irlandczyk z naszej facebookowej, irlandzkiej grupy amigowej pisze o Was :)

[#497] Re: Tanks Furry - informacje

@sordan, post #496

Nie oszukujmy sie, w stosunku do tego, co ostatnio wychodzilo, to przeciez ekstraklasa.
[#498] Re: Tanks Furry - informacje

@Lokaty, post #495

I ran out of time for today as it is midnight here - for sure I want to play this game some more over the weekend!

Bardzo ciepła szybka recencja szeroki uśmiech

W odpowiedzi na #496
OKOK

W odpowiedzi na #497
OK Super!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 20:32:43 przez Koyot1222
[#499] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #498

aminet.net :) wersja free z 4players adapterem

dziekujemy za wsparcie!!

wciaz zachecamy do zakupu boxowej wersji!!!! http://amiga.net.pl/index.php?kwt=10010&tms=42 dziekujemy za wsparcie i obiecujemy ze nasze produkty zawsze beda w tak przystepnej fizycznej wersji, zawsze z kolektorskimi dodatkami i zawsze w wersji cyfrowej beda darmowe!
[#500] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #499

Znakomite podejście do sprawy!
Trzymam kciuki za kolejne produkcje!
[wyróżniony] [#501] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #499

ja też chyba dostałem, ale nie mam kluczyka do skrzynki i nie mogę wyciągnąć :P
Jak się wnerwie to wyrwę te drzwiczki hehe
[#502] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #498

Pojawiła się nowa wersja "TANKS FURY" oznaczona numerkiem 1.2
Poprawieniu uległ rzadko występujący błąd na jednej z plansz. Więcej błędów na razie nie zgłoszono.

Zmiany:
v1.0 - base version
v1.1 - 4 players adapter support
v1.2 - horizontal pipes fix link do aminetu

Chłopaki z Retro Hour w serwisie jutub opublikowali bardzo fajny materiał recenzujący grę szeroki uśmiech
[#503] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #502

To bardzo profesjonalne że dbasz o swoją grę po jej skończeniu i nanosisz poprawki :)
[#504] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #502

a ja wciaz czekam na moja paczke:/
[#505] Re: Tanks Furry - informacje

@aszu, post #504

Ale mjeejla to nie wyślesz? Co?
Napisałem do Ciebie

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 21:57:04 przez Koyot1222
[#506] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #505

A będzie lista wyników? chociażby z listą zniszczonych czołgów?
[#507] Re: Tanks Furry - informacje

@wnuczus, post #506

zniszczone czolgi wrogow jak i punkty zliczane sa w bocznym panelu gracza :)
[#508] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #507

Tak tak, ale mi chodzi o to, że jak się przegra to, że się wpisuje swoje imię na listę. Chyba, że to jest a ja jestem ślepym głupcem:)
[#509] Re: Tanks Furry - informacje

@wnuczus, post #508

Nie jestes ani slepy ani glupi ;) Nie ma tutaj highscore'a, challenge gry polega po prostu na przejsciu calej w trybie NORMAL lub EASY :) W nagrode mozna ogladnac jednoz czterech zakonczen, ktore zalezy od tego czy gralo sie samemu czy w dwojke, a jesli w dwojke to od tego kto przezyl (czy tez wszyscy)
[#510] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #509

...a w gierce o tym że jesteś samolocikiem nad rzeką i szczelasz do złych statkuf co stoją ci na drodze po to żeby pokonać następny most... będzie highscore ? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem