[#151] Re: Tanks Furry - informacje

@strim_, post #150

Prawdopodobnie niedługo weźmiemy się za TF2, bo ostatecznie z kilku rzeczy zrezygnowaliśmy w tej części. To pozostawiło pewien niedosyt
Prawdopodobnie kod będzie powstawał od zera.
Ale ostatecznie Juen jest jego autorem, coś tam się dogadywał z Hyperionem, chyba chcieli kupić kod i upublicznić go dopiero za 25 lat Odezwali się do nas tez Rosjanie, byli zainteresowani użyciem naszej gry w ich symulatorach czołgistów, gdzieś niedaleko kosmodromu Bajkonur.



Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 11:40:18 przez Koyot1222
[#152] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #151

coś tam się dogadywał z Hyperionem, chyba chcieli kupić kod i upublicznić go dopiero za 25 lat Odezwali się do nas tez Rosjanie, byli zainteresowani użyciem naszej gry w ich symulatorach czołgistów, gdzieś niedaleko kosmodromu Bajkonur.


He, he szeroki uśmiech
[wyróżniony] [#153] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #149

"Ja też mam pewne obawy po tym świetnym trailerze, że gra okaże się po prostu tylko grą. "
No miło mi ale bez obaw!! Multiplejer dał tej grze to coś! Będzie jak dyna blaster czy sensible ( mam nadzieje, tego życzę), gra do której wraca się ze znajomymi ;). Jednak mam prośbę, jak będziecie mieli zarzalenia typu: EJ! Gram w tą gre już 3 dzień i żaden czołg nie wyjechał mi na biurko to pls! nie bijcie mnie ;)
[wyróżniony] [#154] Re: Tanks Furry - informacje

@zeter, post #153

Oto co jeden z forumowiczów www.amiga.org w wątku Tanks Furry!! wrzucił:

[#155] Re: Tanks Furry - informacje

@Sir_Lucas, post #154

He he! Dobre! OK
[#156] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #148

"zaluje, ze przez tyle lat (praktycznie to juz dekad) nie udalo mi sie znalezc kogos takiego jak Koyota"

Od ladnych paru lat wszyscy tu siedza: muzycy, graficy, programisci/koderzy, pomyslodawcy i jakos nikt sie nie moze odnalezc...
gorzej niz na portalu randkowym (tam tez wszyscy siedza ale udaja, ze ich nie ma)
[#157] Re: Tanks Furry - informacje

@selur, post #156

ee to nie takie proste, juz wczesniej byl z tym problem :) ale najwazniejsze ze stalo sie :)
[#158] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #157

No w koncu komus sie udalo i oby trwalo jak najdluzej ok, racja
[#159] Re: Tanks Furry - informacje

@selur, post #158

wracajac do tematu, dzisiaj udalo sie wyeliminowac wszystkie bledy jakie znalezlismy w mechanice oraz w samym dzialaniu gry. wyglada na to, ze termin luty jest pewniakiem. jeszcze wiele godzin testow finalnej wersji przed nami, nie chcemy wypuscic gry ktora zaraz trzeba bedzie aktualizowac.. od tych testow juz wylacznie zalezy czy uda nam sie wypuscic gre blizej poczatku czy blizej konca lutego :)
[#160] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #159

[#161] Re: Tanks Furry - informacje

@michalmarek77, post #160

Nio, to przyspieszamy :D
Może zainteresuje Was informacja, że dzięki min. koledze radzikowi (Dzięki wielkie i przytulasy! OK) Tanks Furry stało się dodatkiem kampanii kickstartowej.
Jeszcze trochę pozostało do końca i jeśli produkcja urządzeń ruszy, możemy być pewni, że Tanks Furry będzie standardowo zainstalowane na każdej zakupionej konsoli ;) jako dodatek, wśród wielu wypasionych i sławnych gier dodawanych do tego urządzenia.
Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego pozytywnego odzewu, ale jesteśmy wdzięczni Wam i każdemu z osobna bo dzięki temu informacja o naszej grze poszła szeroko w świat. Dziękujemy Bardzo!
Duża w tym zasługa świetnego trailera! Dzięki zeter, jesteśmy Ci bardzo wdzięczni! Materiał wymiata! Ponad 3400 odsłon w ciągu 2 dni!!! OK Szczękopad!
[#162] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #161

IndieGO! To zajebista kawałek HW. Chciałem nawet wrzucić info o tym. Swoją drogą, dzięki tej akcji Tanks Furry może być najpopularniejsza Amigowa gra za oceanem :) IndieGO! w USA jest interesujące przede wszystkim ze względu na możliwość uruchamiania gier z CD-32 :)
Propsy dla Was! Jak na razie wszystko co dzieje się wokół "Tanks Furry" wręcz krzyczy z zajebistości!
[#163] Re: Tanks Furry - informacje

@michalmarek77, post #162

(...)wszystko co dzieje się wokół "Tanks Furry" wręcz krzyczy z zajebistości!

Trochę się posraliśmy w gacie i drżącymi rękami szorujemy co się jeszcze da w grze. To naprawdę super, zważywszy, że większość z was kochani tylko w demówkę grała.
Ostatnie dni ogrywam grę na gołej 1200 i cd32, Juen sporo jeszcze optymalizacji dorzucił, wrzucałem nawet małe poprawki grafiki.
Postaramy się nie zawieść. OK
[#164] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #161

Duża w tym zasługa świetnego trailera! Dzięki zeter, jesteśmy Ci bardzo wdzięczni! Materiał wymiata!

Yep, no surprise for me ;) PIXEL NATION ruleeeez! :)

A TF może się stać jednym z (naj!)lepszych "towarów eksportowych" retro-sceny PL ostatnich lat (-nastu? lat). Tak trzymać OK (kontynuować i naśladować!) ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 00:11:37 przez sachy
[#165] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #163

No dobra, skoro coś tam w internetach już jest to teraz zawalczmy o retweety na ćwierkaczu


Skądinąd It's a pixel thing to świetny kanał pewnego retro maniaka z Portugalii. Polecam.
[#166] Re: Tanks Furry - informacje

@michalmarek77, post #165

Wow! Lajkuję! OK

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 19:33:38 przez Koyot1222
[#167] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #166

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie:
"Nadejszła, wiekopomna... chwila"
Preorder - TANKS FURRY
Dziś dogadaliśmy się, że do pudełek dorzucimy jeszcze plakat TF formatu A3.
Co wy na to? pomysł Dobry pomysł?
[#168] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #167

Jak dla mnie boski! Gratulacje! Kupię.
[#169] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #167

A co z "zagraniczniakami" ? nie planujecie wersji eng (pudełkowej) ? nie będzie chętnych ?
[#170] Re: Tanks Furry - informacje

@sunater, post #169

W tym preorderze jest też możliwość składania zamówień zza granicy ;) Ale pertraktujemy też z innym dystrybutorem. Postaramy się sprostać wymaganiom. Niedługo też dowiemy się ile tak naprawdę potrzebnych jest nam kopii gry w pudełku szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2016 09:23:15 przez Koyot1222
[#171] Re: Tanks Furry - informacje

@sunater, post #169

planujemy planujemy :)
[#172] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #171

Super news na początek dnia, dziś składam preordera

Pytanie: płyta CD z grą ?? nie weszło na dyskietkę ;)
nie mam napędu CD w 1200, ehh jakoś sobie poradzę

Powodzenia
[#173] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #171

Gratulacje dobrnięcia od pomysłu do finału.Zakupiłem i czekam cały w skowronkach na paczkę. :]

Pytanie: płyta CD z grą ?? nie weszło na dyskietkę ;)
nie mam napędu CD w 1200, ehh jakoś sobie poradzę


Myślę że to kwestia dostępności nośnika.

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2016 09:41:58 przez Stoopi
[#174] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #167

Zamówione.
[#175] Re: Tanks Furry - informacje

@BlackTiger, post #172

Na płycie będzie kilka katalogów, min archiwa pozwalające "upchać" grę na na dyskietkę.
W przypadku braku dostępu do Cdromu, najprościej było by poprosić kolegę amigowca, który go ma, aby nam grę zgrał.
[#176] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #175

Albo przerzucić sobie pliki z CD na CF na PC...
[#177] Re: Tanks Furry - informacje

@AceMan, post #176

to bedzie najprostsze rozwiazanie
gdyby gra byla napisana stricte pod a500 to wyjscia bysmy nie mieli i dali nosniki (zwiekszylo by to koszt i zawodnosc produktu), jednak jako ze potrzebuje 020 to najczesciej bedzie uruchamiana na a1200, cd32 czy rozbudowanej a600, a tam koszt podpiecia karty CF jest smiesznie niski :)

nosnik CD + zestaw nalepek (tam jest jedna niespodzianka, ale nie bede ujawnial) zapewnia mozliwosc zgrania wlasnej kopii na wlasna dyskietke, oraz od razu pewny backup na CD.
[#178] Re: Tanks Furry - informacje

@juen, post #177

Bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie.
Dyskietki jednak z czasem padają i naklejki się skończą, może zamieścicie też na płytce naklejki w wersji elektronicznej, żeby każdy mógł sobie w razie potrzeby je zrobić na nowo?

P.S.
Z przyjemnością zamówiłem swój egzemplarz, dzięki! OK
[#179] Re: Tanks Furry - informacje

@Jacques, post #178

Preorder zrobiony - wspieram chłopaki :)
[#180] Re: Tanks Furry - informacje

@Koyot1222, post #170

Z serii "z kamerą w drukarni"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem