[#1] Project R3D - Patreon
Spieszymy tylko z informacja, ze wreszcie zaczelismy jakos ogarniac naszego patrona:

https://www.patreon.com/user?u=3166416

dla supporterow bedzie wiele ukrytych i ciekawych tresci niedostepnych nigdzie indziej (przynajmniej przez jakis czas), zarowno na temat aktualnych projektow jak i przyszlych mrocznych niewidocznych, Koyot nawet juz cos wypikselizowal ;)

Przy okazji dozgonnie dziekujemy naszym zaledwie dwom aczkolwiek jak wielkim patronom Aszu i Tfardemu :)
[#2] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #1

Tak jak pisaliśmy wcześniej, procedura naszych produkcji nie zmienia się, nadal wszystko pozostaje darmowe. Dla kolekcjonerów opcjonalnie wydania box dostępne u naszego sprawdzonego wydawcy.
Wychodzimy na przeciw osobom, które chciały nas dodatkowo wspierać nawet drobnym datkiem ale np nie chciały koniecznie kupować kolejnego pudełka z grą. Nie mamy możliwości aby jakoś dopieszczać dodatkowo naszych darczyńców, wymyśliliśmy, że materiały które wcześniej czy później pojawią się na PPA, najpierw wylądują do wglądu na naszym patronie.
Ze swojej strony postaram się trochę częściej ogarniać temat mniejszych newsów, wiemy, że każdy progres cieszy. Z każdym kolejnym dniem staramy się aby zbliżać się do finalnego projektu. Będę miał na uwadze aby mocno nie zaśmiecać strony z wiadomościami mało istotnymi.
Kolejne posty są darmowe, tudzież niezależnie od wysokości darowizny dostępne dla wszystkich darczyńców.
W dalszym ciągu liczymy na pomoc w rozpropagowaniu informacji o naszym Patronacie. Nie liczymy na kokosy, przyda się każda złotówka. Nie mamy ambitnych planów trudnych do realizacji, wspieramy innych przy okazji rozwijając swoje zainteresowania

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 10:33:13 przez Koyot1222
[#3] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #1

Strona patreon.com nie należy do przejrzystych. Mimo przeczytania Terms of Use nadal nie wiem czy to jest jednorazowo, czy co miesiąc i dlaczego akurat 10 dolarów. Najchętniej to bym Wam jakiś kawałek bitcoina wysłał... Bez VAT-ów i prowizji.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 17:58:46 przez Krashan
[#4] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #1

To powinno wisieć na głównej w aktualnościach.
[#5] Re: Project R3D - Patreon

@michalmarek77, post #4

dokładnie, dajcie na newsa, lepsza skuteczność :)
[#6] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #1

Naprawdę przyjemny poziom i styl graficzny który można rozpoznać w każdej z pozycji do obejrzenia.

Lawirują pomiędzy najlepszym poziomem C-64 i przyzwoitym Amigowym.
Jak na dzisiejsze czasy i okoliczności świetna robota.
[#7] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #1

A bedzie RTS (cos kiedys wspominaliscie o gierce typu Dune 2)? Jak tak to od razu lece na ten Patreon :)
[#8] Re: Project R3D - Patreon

@sordan, post #7

nie wspominalismy, tylko mowilem ze z checia bym zrobil w swoim zyciu takie gry jak dune ii, dungeon master czy cywilizacja :)

wpierw konczymy to co zaczelismy, pozniej robimy to co zaplanowalismy, a co dalej to po czesci bedzie sie kreowalo, sporym czynnikiem bedzie poziom wsparcia, chociaz wyglada na to ze pomysl z patronem to raczej niewypal..
[#9] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #8

Dokładnie tak. Narzuciliście spore tempo. Niedawno w sumie wydane Tanks Furry teraz kolejne dwa projekty które wymagają sporo wysiłku. Trzeba to docenić i nie wymagać od autorów od razu zbudowania przysłowiowego Rzymu. Owszem wieloletnia posucha na tym polu sprawiła, że z utęsknieniem czeka się na coś wartego uwagi ale Wasze produkcje są super. Trzymacie wysoki poziom. Za szybko aby stwierdzić czy Patreon to dobry wybór mnie osobiście brakuje przejrzystości w tej formie wsparcia widzę, że dwie osoby wsparły Was kwotą na łączną sumę 4$ natomiast mnie z marszu nie udało się znaleźć innej niż tylko 10$. Rozwiązania są dwa albo zmienić jednak formę na taką która daje możliwość wpłacenia dowolnej kwoty dotacji albo poczekać cierpliwie i dopiero po tym czasie podjąć decyzję . Jestem przekonany, że kto tak naprawdę będzie chciał Was wesprzeć zrobi to pomimo faktu, że w obecnej formie coś tam mu nie pasuje.

Mały updejt znalazłem już opcję wpłaty kwoty innej niż 10$

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 07:44:33 przez miro_78
[#10] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #8

(...) chociaż wygląda na to ze pomysł z patronem to raczej niewypał...

Poczekajmy jeszcze z miesiąc. Może to faktycznie zły był pomysł, to się zamknie.
Można ew w przyszłości dać 2 namiary. Paypal dla zagranicznych i nr konta dla rodaków. Wtedy faktycznie, "co łaska" i w temacie pozamiatane będzie.
Dosyć komfortowe jest to, że patronat nie zamyka drogi powstania naszym projektom. Powstaną czy się powiedzie czy też nie. To naprawdę duży komfort. Ot kolejna rzecz przetestowana na naszym "poletku" ;)
[#11] Re: Project R3D - Patreon

@sordan, post #7

Na razie, jedyna gra strategiczna o której wiem dla amigi klasycznej to projekt Michała Butterweck. Strategia turowa o dosyć ciekawych założeniach .
Demo można było ograć już na Retrokompie2016 Oprócz grafiki jeszcze sporo brakuje, ale gra działa i to całkiem nieźle.
Mamy kontakt z twórcą, chcieli byśmy też wspierać projekt w miarę możliwości czasowych Na razie Michał sporo robi sam, ale fajnie mu to wychodzi.

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 08:39:53 przez Koyot1222
[#12] Re: Project R3D - Patreon

@Krashan, post #3

Strona patreon.com nie należy do przejrzystych


Znalazlem chwile by dokladnie poczytac wszystko teraz i niestety musze przyznac racje Krashanowi. Kompletnie nie mam pojecia o co sie tam dokladnie rozchodzi :( Chyba lepszym pomyslem bylaby `zwykla` strona internetowa projektu z przyciskiem `Paypal` oraz wplatami na konto z lista wspierajacych.
[#13] Re: Project R3D - Patreon

@sordan, post #12

Mam podobnie, a już myślałem że jestem jakiś ułomny i nie mogę ogarnąć tej strony.
[#14] Re: Project R3D - Patreon

@sordan, post #12

Ja też preferowałbym zwykłe konto :).
Warunki umowy PayPala nie są dla mnie do zaakceptowania, więc korzystam tylko z klasycznego konta - a chętnie bym Wam coś dorzucił :).
[#15] Re: Project R3D - Patreon

@baderman, post #14

dzieki patronowi nie musimy sie przejmowac (poki co) tym, ze zaraz sie okaze ze za wplaty na konto trzeba odprowadzic podatek :)

z paypalem to tez jakos prostsze sie wydaje.. a bitcoin to juz w ogole :)
[#16] Re: Project R3D - Patreon

@juen, post #15

zawsze jest duzo gadania o wspieraniu i tak dalej, ale jak przychodzi co do rzeczy to od razu znajduja sie wymowki. nawet jesli przestaniecie to aktualizowac to i tak zostawie swoj:) przynajmniej bedziecie mieli po piwie ode mnie co miesiac:)pomysł
[#17] Re: Project R3D - Patreon

@aszu, post #16

OK
Trzeba robić, po trochę, ot po troszeczkę. Będzie dobrze.

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 21:29:25 przez Koyot1222
[#18] Re: Project R3D - Patreon

@Koyot1222, post #17

Pateron to idea deklarowania że się będzie płacić co miesiąc jakąś kwotę na wsparcie wybranego projektu. Trochę to nie na moja głowę, można zadeklarować że zrobi się przelew, zostać pateronem, a potem się z tego wycofać. Zdecydowanie bardziej lubię tradycyjne wsparcie w postaci przelewu paypal, bądź na numer konta. Mam nadzieję że obecna ilość wspierających wzrośnie (dwie osoby to trochę mało), albo pojawią się alternatywne kanały wsparcia.
[#19] Re: Project R3D - Patreon

@Gżegżółka, post #18

Niech napiszą o wsparcie do właściciela marki "Amiga".
To będzie ciekawy test na temat tego jaki stosunek mają ludzie, którzy są obecnie w posiadaniu "niewolnicy".
[#20] Re: Project R3D - Patreon

@Gżegżółka, post #18

Dla mnie patreon jest spoko. Deklaruję jakąś tam kwotę miesięczną i nie muszę pamiętać, żeby coś odklikiwać potem. W każdym momencie można to przerwać albo zmienić kwotę. Czekam aż dołączy więcej chętnych. Tym bardziej, że chłopaki juz pokazali, że jak się za coś zabiorą to doprowadzają temat do końca.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem