[#1] AmigaSYS - problemz instalacja...
Zainstalowal ktos z was ten pakiet pod winuae? Ja robie tak ze sciagam pakiet, jest tam plik hdf, ale jako ze plikopartycji nie lubie przerzucam pliki z hdf na uprzednio przygotowana partycje ktora jest folderem, tak jest wygodniej i moge dogrywac pliki pod windowsem... No wiec wlacza mi sie skrypt instalatora, wybieram ze ma skorzystac z os3.9 amithlonowego, wiec instaluje go ladnie, pozniej pyta jaki jezyk i jaka jaka rozdzielczosc ma byc, i tak jakby sie nagle zresetowal, a pozniej pisze mi w dosie:

Mass unknown command
Mass failed returncode 10

Sprawdzam, w c: rzeczywiscie nie ma zadego pliku mass. Ogladam s-s a tam niezmieniony s-s tak jakby sie mial dopiero instalowac.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem