kategoria: WinUAE
[#1] Super Stardust AGA WinUAE - nie uruchamia się
Grę odpalam z WinUAE, ekran jest przez chwilę czarny po czym WinUAE wyłącza się. Czy może trzeba coś zmienić w konfiguracji WinUAE? Mam ustawione tak jak jest zalecane czyli A1200 expanded.

Wersja WinUAE 3.3.0
Wersja gry WHDLoad SuperStardust_v1.0_AGA_0175.zip
WHDLoad najnowszy 18.2

Kickstarty wszystkie powrzucane w folderze.

Inne gry WHDLoad uruchamiają się prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2016 10:26:40 przez seng164
[#2] Re: Super Stardust AGA WinUAE - nie uruchamia się

@seng164, post #1

Spróbuj użyć WHDLoad 16.4. Ja przeszedłem całą grę na tej wersji, co prawda na prawdziwej A1200, ale może i u Ciebie zadziała.
[#3] Re: Super Stardust AGA WinUAE - nie uruchamia się

@seng164, post #1

Wylacz JIT
[#4] Re: Super Stardust AGA WinUAE - nie uruchamia się

@Norbert, post #3

JIT jest wyłączony.

W trybie "ręcznym" zadziałało gdy dopasowałem poprawną konfigurację. Niestety nie wiem jak tę konfigurację ustawić w programie WinUAE Loader żeby ten ustawiał ją dla tej gry.
[#5] Re: Super Stardust AGA WinUAE - nie uruchamia się

@seng164, post #4

Jak próbuję uruchomić z poziomu WinUAE Loader to w oknie CLI pojawia się komunikat "bad number" po czym WinUAE się wyłącza. Nie mam pojęcia gdzie jest ten zły numer.
[#6] Re: Super Stardust AGA WinUAE - nie uruchamia się

@seng164, post #5

OK już doszedłem co było, był nieprawidłowy wpis w pliku user-startup.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem