kategoria: CD32
[#31] Re: Problem z laserem w CD32

@nostrum666, post #30

OK, dzięki - nie doczytałem. Polecam Ci sprawdzić jakąś grę z oryginalnego CD, a nie kopii i czy robi to różnicę.
[#32] Re: Problem z laserem w CD32

@Hexmage960, post #31

Bardzo chętnie ale niestety nie posiadam póki co takowych
Zresztą nie ma w tej chwili tragedii. Tak jak pisałem zdecydowana większość chodzi dobrze. Problem mam z 2 albo 3 grami i to wszystko. Całkiem możliwe że jest to wina tego że nie są to płyty tłoczone ale niestety nie mam jak tego sprawdzić. Na pewno Wicher ma wpływ na niektóre, np. Chaos Engine czy Wing Commander czy Lotus Trilogy (te nie chcą ruszyć z Wichrem wogole, brak obrazu albo jakieś artefakty).

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2018 20:37:51 przez nostrum666
[#33] Re: Problem z laserem w CD32

@nostrum666, post #32

Kup sobie jakąkolwiek płytę z grą dla testu jeśli masz konto na portalu aukcyjnym. Naprawdę warto to zrobić, bo tłoczone CD powinny chodzić dużo lepiej. Tak jest u mnie.

Albo przetrzyj delikatnie płytę, jak polecałem - u mnie to bardzo często pomaga w przypadku CD-R.

Problem mam z 2 albo 3 grami i to wszystko.

W porządku.


Ostatnia aktualizacja: 24.10.2018 20:40:39 przez Hexmage960
[#34] Re: Problem z laserem w CD32

@Hexmage960, post #33

Przecieranie nic nie da bo płyty mimo że kopie to mam w bardzo dobrym stanie, żadnych rys ani innych zabrudzeń typu odciski palców. Pewnie że kupię jakieś oryginały. Nawet niedawno pisałem z osobą z moich terenów na ten temat i pewnie wrócę do tematu, bo chętnie powiększę bibliotekę gier o jakieś oryginały. Ale to nie o to chodzi. Oryginalne płyty audio też mają problemy więc to chyba nie kwestia zaniedbanych płyt tylko bardziej lasera.
[#35] Re: Problem z laserem w CD32

@nostrum666, post #34

Zerknij w ten wątek
[#36] Re: Problem z laserem w CD32

@mikecios, post #35

Patrzyłem na to. Ale dzięki. Tak czy inaczej muszę wysłać CD32 na jakiś bardziej profesjonalny przegląd, bo jest parę spraw, które chciałbym przy okazji załatwić a tutaj z pomocą przyjdzie mi, oczywiście jeżeli się zgodzi, Marcin74, który już ratował moją A1200 a teraz myślę że poratuje swoim profesjonalizmem moją CD32.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem