kategoria: CD32
[#1] CD32 niezydentyfikowana edycja
Witam mam pytanko do ekspertów od CD32 (chociaż poniekąd zółtodziobem w tej kwestii nie jestem) Wymienia się o ile pamięć mnie nie myli 4 edycje CD32 w boxach ja natrafiłem na tą "piątą" i w sumie nie uważam jej za nie wiadomo co nie mniej jednak box z napisem Commodore CD32 jest ;)
Wydaje mi się że jest to jakaś wersja "ekonomiczna"

foto 1

foto 2

Z tego co kojarzę akurat edycja Critial Zone była bardzo fajna kolorowe pudełko i 7 CD m.in Cannon Fodder moja wersja to raczej właśnie ta ekonomiczna lub jakby to nazwać zastępcza więc zapewne dlatego jej wogóle się nie wymienia.

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 17:35:45 przez miro_78
[#2] Re: CD32 niezydentyfikowana edycja

@miro_78, post #1

Ja kiedyś gdzieś tam wyczytałem o 5 edycjach cd32. Pierwsza była w zwykłym ekonomicznym kartonie z nalepką cd32 (typowy zabieg śp commodore) ostatnie wydanie doskonale odzwierciedlało ówczesną sytuacje w firmie "critical zone" Chyba dokładnie taki cytat był na tej www.


Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: CD32 niezydentyfikowana edycja

@miro_78, post #1

Masz na myśli takie skromne graficznie białe pudełko z napisami Commodore Amiga CD32?
Jeśli tak, to już spieszę wyjaśnić, że to jest pudło (sztywe tekturowe) zestawu na które to dopiero nasunięte było full kolorowe pudełko (cieńsza tektura) ze zdjęciem Amigi.

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 17:39:16 przez reactor
[#4] Re: CD32 niezydentyfikowana edycja

@reactor, post #3

Prawdopodobnie jest to pudełko wewnętrzne z edycji Spectacular Voyage zostały z niej płyty Microcosm i Oscar/Diggers

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2011 17:52:50 przez miro_78
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem