kategoria: A4000
[#1] Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org
Tutaj:
[url=www.a1k.org/forum/showthread.php?t=30269]www.a1k.org/forum/showthread.php?t=30269[/url]
można się zapisać (z tego co zrozumiałem) na specjalną partię Indivision AGA A4000D.
Taka okazja może się nie powtórzyć.OK

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 21:31:03 przez Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #1

Nie znam niemieckiego, jest tam jakaś informacja o spodziewanym koszcie tego urządzenia ?


Pozdrawiam
[#3] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@RadoslawF, post #2

Też nie znam niemieckiego.
Na pewno Google Translator by pomógł, ale na razie nie mogę użyć.
Informacji o cenie nie znalazłem. Zresztą to są na razie zapisy. Z tego co zrozumiałem musi być min. 300 urządzeń do wyprodukownia. Inaczej Jens nie zrobi mniejszej partii.
[#4] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #1

A co w nich takiego specjalnego ?
[#5] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@Dark_luke, post #4

To, że są przeznaczone do A4000 desktop.
[#6] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@Dark_luke, post #4

będą. :D
[#7] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #1

Dzięki Stacho za informację OK, ja na IndiFF poluję już od dłuższego czasu.
[#8] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #1

Ciekawa sprawa tylko nie mam A4000, więc mi się nie przyda - chyba że będzie też działać z A1200 OK
[#9] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@(V)(I)mothe(P), post #8

Do Amigi 1200 i 4000T będzie Indivision AGA MK2, który rzekomo juz jest gotowy i aktualnie jest w fazie testów. Najwyraźniej coś im nie idzie, dlatego że obiecali wystartować ze sprzedażą w październiku 2011, a kupić tego dalej nie można. Scandoubler będzie miał DVI, jednak ma też działać z przejsciowka VGA-DVI. Ma to być kontynuacja poprzedniego scandoublera firmy Individual Computers który zrobił furorę na świecie. Osobiście poluje od 3 miesięcy na Indivision AGA jednak bez powodzenia. Na Amibay czasem sie pojawiają, jednak sprzedaż trwa maksymalnie 1-3 min. po czym kolejni spoznialscy ustawiają się w kolejce. Trzeba by odswiezac stronę ze 1000 razy na dzień żeby upolować. Chyba będę musiał zwrócić się o pomoc do atarensa, schredera, albo holdysa, oni w takim odswiezaniu stron są najlepsi :)
[#10] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@sordan, post #9

Nie sądziłem, że premiera jest tak blisko. To świetna wiadomość! :) Dziś była niezła okazja dla "czyhaczy" na AmiBay (wpradzie nie SD, ale..), sprzęt wytrzymał chyba 2 minuty bez amatora :)
[#11] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@Kustosz, post #10

Na stronie vesalii jest już cena i fotka wersji AGA MK2 dla A1200 i A4000T.
Tylko dlaczego wersji dla dużych Amig nie zrobią wkładanej do slotu wideo, nie było by problemów z nagrzewaniem się jak w nakładanych na płytę/kość graficzną ?


Pozdrawiam
[#12] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@RadoslawF, post #11

wlasnie dlaczego ?
[#13] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@RadoslawF, post #11

Skoro wersja dla A1200 i A4000T jest jedna, to pewnie z powodów ekonomicznych - taniej wyprodukować większą ilość szutk jednego modelu.

Poza tym, jeśli konstrukcja nowego Indivision AGA Mk2 będzie taka jak Indivision ECS, to w slocie video zwyczajnie nie ma potrzebnych sygnałów.
[#14] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@strim, post #13

W oszczędności wierzę w brak sygnałów jakoś mniej.
Jakich sygnałów zabrakło by w slocie wideo a które będą potrzebne do poprawnego działania ?


Pozdrawiam
[#15] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@RadoslawF, post #14

Jakich sygnałów zabrakło by w slocie wideo a które będą potrzebne do poprawnego działania?


Patrz ten wątek od postu 9 do 19.

Oczywiście, nie wiem czy nowy Indivision będzie działał na tej samej zasadzie co obecny Indivision ECS...

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 19:33:43 przez strim
[#16] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #1

Jestem bardzo ciekaw, czy znajdzie sie tych 300 chetnych.
[#17] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@strim, post #15

Wielkie dzięki, przegapiłem tę informację bo nie byłem zainteresowany tematem wątku.


Pozdrawiam
[#18] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@RadoslawF, post #2

IndiAGA MK II dla A4000D/CD 32 będzie miała DVI (czyli ta sama funkcjonalność co Indi AGA MK II dla A1200/A4000T). Szacowany koszt to 170EUR/szt - nieco większy od wersji A1200/A4000T ze względu na mniejszą partię; minimalna ilość zamówień to 250szt. Gwarancja 12 miesięcy.
[#19] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #18

Staszku zapisujesz się ? Mam nadzieję, że na dniach będę miał desktopa A4000.
[#20] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@sand, post #19

Tak. Na 2 sztuki.
[#21] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #20

Ok już się zapisałem.
[#22] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@sordan, post #9

Jedynie teraz to trzeba czekać aż się ukaże ta nowa wersja. Bo moje dwa stareńkie monitory powoli już odchodzą w zapomnienie. ;P
[#23] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@sordan, post #9

Widocznie masz za wolną maszynę albo łącze:D

Jak to mówią selekcja naturalna...
[#24] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@(V)(I)mothe(P), post #22

UPDATE!

Każda zainteresowana osoba musi potwierdzić chęć zakupu wysyłając wypełniony formularz link_tutaj.
Należy podać zwoje dane kontaktowe bez polskich ogonków i w polu "Your questions" wpisać coś w stylu:
"
Hello Jens,

As stated in the a1k.org thread I'm interested in one (two???) pcs of Indi AGA MK2 for A4000D.
My nick on a1k.org is "????????"


Regards,
?????????????
"

Deadline: jutro.

Inaczej rezerwacja na urządzenie może przepaść.
Szczegóły w wątku na a1k.org.

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2012 22:24:19 przez stachu100
[#25] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #24

Dzięki Stacho za info, bo bym przegapił, a tak dwa urządzonka zamówione
Pozdrawiam
[#26] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@stachu100, post #24

Jest jeszcze mozliwosc zapisania sie na jedna sztuke?
[#27] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@QUAD, post #26

Wypełniłem te tabelkę :)
[#28] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@QUAD, post #27

chyba musisz sie sie jescze zapisac na forum

ja sie wlasnie zapisalem , zapytalem sie o zamowienie 1 sztuki po czym kolega z forum niemieckiego przekierowal mnie na ta tabelke ! tak jest poprawnie musisz podac nik z forum niemieckiego

cyli byc tam zarejstrowanym

no nic czekamy na nowe Indy do 4000:)
[#29] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@Blendor, post #28

Tak, w mailu zwrotnym Jens napisał, że do 30 marca czeka na wpłaty. Za karty. Więc trzeba się śpieszyć.
[#30] Re: Indivision AGA A4000D - zapisy na www.a1k.org

@sand, post #29

uuu wlasnie dostalem maila od Jensa i podziekowalem i zrezygnowalem z zamowienia :) liczylem na 600 zl maks plus wysylka a tu wychodzi prawie tysiak :) powodzenia

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012 14:56:18 przez Blendor
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem